Знімні зубні протези у місті Черкаси

При відсутності у пацієнта зубів на одній або обох щелепах стоматолога-ортопеда можливо використовувати кілька рішень. Найбільш ефективним з них є протезування, основна мета якого: відновлення природної жувальної функції і естетичності зовнішнього вигляду ротової порожнини.

Завданням лікаря є уточнення у пацієнта інформації про те, чи відповідає протез його можливостям і очікуванням. Ця надійна і доступна конструкція добре зарекомендувала себе в різних модифікаціях і ефективно застосовується в усьому світі. За умови правильного технологічного виконання зубопротезне виріб має такі якості: надійність, застосування CoCr-сплавів, легкість вбудовування у ротову порожнину і стабільність фіксації. З огляду на чудові якісні характеристики дана конструкція ще багато років буде ідеальним вибором для багатьох пацієнтів.

Знімні зубні протези

Бюгельні протези бувають 2-х типів: з гачками і замками.

Протези з замковим кріпленням відрізняються від кламмерной видом кріплення, як це зрозуміло з назви. Замкова фіксація вважається більш надійною, до того ж вона абсолютно непомітна в роті, що в свою чергу забезпечує бездоганну естетичність.

Знімні зубні протези в місті Черкаси є безпечною і практичною альтернативою природним зубам. За умови грамотної і акуратною експлуатації вони здатні прослужити своєму власникові тривалий час.

Знімні конструкції значно покращують якість життя людини. При виготовленні вироби в обов’язковому порядку враховуються динаміка жувальної функції і естетичні аспекти.

Частковий знімний пластинковий протез вважається правильно виготовленим, якщо відповідає таким вимогам:

Знімні зубні протези № 2

Виготовлення зубних знімних протезів

Створюються протези зубні знімні в стоматологічних лабораторіях, так як ця процедура досить складна технологічно. Перевагою клініки «Стомадеус» є наявність власної зуботехнічної лабораторії. Що в свою чергу дозволяє скоротити час і з економити бюджет на виготовлення повний знімний пластинковий протез.

У їх виробництві беруть участь зубні техніки та лікарі-стоматологи. Вони несуть велику відповідальність за здоров’я пацієнта. Лікар виконує підготовчий етап робіт, включаючи постановку правильного діагнозу і проведення лікувальних заходів. Техніки відповідають за ідеальне технічне виконання зубопротезного вироби відповідно до встановлених вимог.

Виготовлення знімних зубних протезів – це технологічно складний процес. Якісний результат зуботехнічних робіт залежить від використовуваних матеріалів, застосування надійних і перевірених технологій, кваліфікації медичного персоналу, а також тісної взаємодії між собою стоматолога, техніка і пацієнта.

Відсутність зубів тягне за собою збої у функціонуванні шлунково-кишкового тракту. Обумовлено це неякісним пережовування їжі.

Протези не мають вікових обмежень використання і створюються з урахуванням індивідуальних параметрів щелеп пацієнта. Такий підхід мінімізує дискомфорт під час використання.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: