Шинування зубів у Черкасах досвідченими фахівцями сімейної стоматології Stomadeus

Процедура шинування призначається зі збільшенням рухливості зубів. Вона сприяє закріпленню одиниць, що хитаються, і зняттю з них навантаження за допомогою рівномірного її розподілу на всю щелепу. Фіксуючим блоком виступає спеціальна шина. Така конструкція дозволяє згодом зубам закріпитися та стабілізуватися. Найчастіше, такий метод лікування використовується при пародонтиті та інших травмах щелепи. Шинування у стоматології може врятувати від випадання зубів та, як наслідок, встановлення протезів.

У нашій стоматологічній клініці Stomadeus всі види процедур виконуються досвідченими стоматологами-професіоналами. Якщо пацієнт має підвищену кровоточивість ясен, йому необхідно спочатку відвідати пародонтолога, який призначить дієві методи усунення проблеми, перш ніж виконувати шинування.

Шина для зубів є жорсткою структурою, що з’єднує в один стабільний блок весь зубний ряд. Найголовніше при цьому – захопити побільше незапалені здорових зубів, щоб вони взяли на себе більше жувального навантаження для забезпечення стабілізації. Якщо хитається весь ряд, то реалізація такої методики матиме низьку ефективність.

Існують різні види шин, які мають виконувати такі функції:

– не ускладнювати здійснення гігієни рота;

– не чинити травмуючого впливу;

– не змінювати дикцію;

– пристрій не повинен викликати алергію;

– не ускладнювати процес прийому їжі та витримувати навантаження при жуванні.

Досягнення найкращих результатів можливе при шинуванні передніх зубних одиниць завдяки більшій стійкості такої конструкції.

У нашій сімейній стоматології ви можете замовити послуги шинування від найкращих лікарів-ортодонтів у Черкасах. У своїй діяльності наша сімейна поліклініка керується високими канонами стандартів якості та індивідуальним підходом до кожного клієнта для вибору оптимальних способів вирішення конкретної проблеми.

Для роботи ми використовуємо новітні діагностичні методики, сучасні методи виправлення стоматологічних проблем та інструментарій. Наша власна зуботехнічна лабораторія працює із сучасними стоматматеріалами. Ми дбаємо про те, щоби кожен пацієнт отримував високий рівень стоматологічних послуг.

Шинування в стоматології: особливість виконання процедури, показання, види

Для того, щоб виконувати шинування передніх зубів, необхідні конкретні медичні показання, серед яких можуть бути такі:

– пародонтоз – найчастіша причина;

– віялоподібне зростання;

– наслідки після брекетів;

– перелом щелепи.

Пародонтитом називається запальний процес, який зачіпає оточуючі зуб тканини – пародонт. Ця опора може руйнуватися від запалення, внаслідок чого втрачаються її якості. Хоча захворювання протікає безболісно, ​​його супроводжують характерні симптоми: кровоточивість і розхитування, в останній стадії – випадання зубів.

Шина зубна стоматологічна входить до системи процедур з терапії пародонтиту на пізніх стадіях, одночасно з відновленням після запалення. Завдяки такому способу м’які тканини покращують колишні якості пружності, після чого конструкцію можна знімати.

 Існують такі види шинування:

Вибір конкретної техніки здійснюється лише лікарем-ортодонтом, який враховує всі особливості проблеми та інші нюанси, що впливають на одужання.

Шини можуть встановлюватися за допомогою таких конструкцій:

– нитки;

– протези;

– коронки;

– спеціальні вкладки.

Технологія із застосуванням ниток може застосовуватися як для короткострокового, так і довгострокового лікування. Нитки можуть бути виготовлені з таких стоматматеріалів:

– арамід: за міцністю не поступається сталі, несприйнятливий до впливу мікроорганізмів;

– скловолокно: біоінертний матеріал, виготовлений у вигляді джгутів або стрічок;

– поліетилен: біосумісна речовина, яку при установці потрібно активувати лазером для якісного зчеплення.

Процес шинування проводиться у кілька етапів:

  1. Проведення професійного очищення та полірування зубного ряду.
  2. Зубні тканини протравлюються, після чого по всій довжині просвердлюється лінія для закріплення нитки.
  3. Після свердління арамід закріплюється спеціальним матеріалом, який застигає від променів лазера.
  4. Далі проводиться шліфування.

Єдиним протипоказанням щодо процедури є алергія на матеріали. Всі рішення щодо вибору способу лікування та корекції підбираються тільки спеціалістом.

Шинування зубів: ціна послуг у клініці Stomadeus

Наша сімейна клініка спеціалізується на якісній діагностиці та лікуванні проблем зубного ряду. Ми надаємо широкий спектр лікувальних та естетичних послуг, а також шинування зубів, вартість якого буде однією з найнижчих.

Прорахунок вартості кожного клієнта проводиться в індивідуальному порядку, оскільки навіть для лікування однієї проблеми існує безліч способів. Вибір конкретної методики проводиться лікарем після проведення якісної діагностики та врахування особливостей стану зубного ряду.

На процедуру, коли накладається шина на зуби, ціна від фахівців нашої клініки буде найвигіднішою для наших клієнтів. Ми гарантуємо високу якість наданих послуг та матеріалів для наших дорогих клієнтів.

Якщо у вас є питання щодо спектру наших послуг та прайсу – пропонуємо вам записатися на попередню консультацію до наших найкращих фахівців у Черкасах, за вказаним на сайті номеру телефона.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: