Якісна стоматологія в Черкассах: чищення зубних каналів

Наша сімейна стоматологічна клініка Стомадеус пропонує широкий спектр послуг для збереження вашої красивої усмішки та здоров’я зубів. Ми надаємо високу якість діагностичних та лікувальних заходів за вигідною вартістю. Наші професіонали використовують сучасне обладнання та бідоступні матеріали, а також свій багатий досвід для вирішення найскладніших проблем. Наш персонал дбає про підтримання санітарно-гігієнічних норм та безпечних умов для клієнтів.

Ми робимо якісне лікування зуба, чищення каналів за вигідною вартістю. При появі перших неприємних симптомів потрібно відразу звертатися до лікаря, оскільки в такому випадку вирішити проблему буде простіше і дешевше. Будова зуба досить складна, він має зовнішню та внутрішню частину, яка розташовується безпосередньо в яснах. Також кожен зуб має внутрішню порожнину, яка називається пульпарною камерою. Від неї відходять кореневі відгалуження, яких може бути від 2-х до 4-х. Ці вузькі трубки з великою кількістю розгалужень можуть запалюватися внаслідок інфікування. Разом з ними запалюються нервово-судинні волокна, що часто призводить до їх видалення.

Кореневі канали можуть бути уражені внаслідок запущеного запального процесу, такого як періодонтит, пульпіт або карієс. Вони призводять до того, що в зубі утворюється порожнина, в яку періодично потрапляє їжа. Навіть при якісному чищенні прибрати її звідти неможливо, що призводить до активізації гнильного процесу та занесення хвороботворних мікроорганізмів глибше. Це призводить до запалення та ураження все більшої ділянки здорових тканин. Якщо не позбутися цієї проблеми на початковому етапі, то вона переросте в серйозні захворювання і призведе до неможливості відновлення емалі або випадання. Для усунення порожнин, що виникли, і запобігання їх повторної появи проводиться чищення зубних каналів і їх закриття за допомогою пломбування. Чистка є однією з найважливіших стоматологічних маніпуляцій, яка допомагає позбутися запалень та інфекції. Її проведення може супроводжуватися неприємними або болючими відчуттями в таких випадках:

          ускладнення запального процесу;

          пізнє звернення до лікаря;

          алергічна реакція на матеріали та інші.

У нашій клініці дана процедура проходить абсолютно безболісно та комфортно. Ми використовуємо новітні матеріали та спеціальне обладнання, яке дозволяє проводити найскладніші високоточні маніпуляції без видалення зуба.

 Де краще почистити канали зуба в Черкасах

Процедура очищення кореневих каналів являє собою ендодонтичну терапію, яка проводиться для видалення бактерій, що накопичилися, і пошкоджених тканин. Під час її проведення видаляється нервова тканина та органічні відходи за допомогою медикаментозного та механічного очищення. Основна мета даної процедури полягає у збереженні зуба, зняття запалення та його ізоляції від потрапляння хвороботворних бактерій. Терапія проходить у кілька етапів:

  1. Анестезія. Оскільки проведення процедури очищення моді бути досить болючим, наші лікарі використовують знеболювальні засоби нового покоління, які допомагають перенести її спокійно та комфортно. Ви нічого не відчуєте, а уважний фахівець подбає про те, щоб все пройшло швидко.
  2. Перед початком чищення кореневих каналів стоматологу необхідно забезпечити доступ до них. Для цього спеціальним стоматологічним бором створюється пряма порожнина, що відкриває канали. Залежно від віку пацієнта, пульпальна камера може бути широкою або вузькою (у людей у старшого віку).
  3. Очищення. Лікарем застосовується комплексна медикаментозна та механічна обробка, яка необхідна для очищення ураженої тканини та видалення хвороботворних гнильних бактерій. Для медикаментозного очищення використовуються спеціальні антисептичні препарати та одноразові голки для зрошення каналів, для механічної застосовуються спеціальні стоматологічні бори. При проведенні цієї процедури дуже важливо правильно визначити довжину каналів, щоб провести якісне чищення. Для цього необхідно провести рентгенографію, а за необхідності – КТ. Тільки після ретельної діагностики стоматолог може розпочати підбір оптимальних терапевтичних методик.
  4. Після того як була проведена якісна зачистка, можна приступати до пломбування. Надійна герметизація кореневих каналів допомагає запобігти виникненню повторного запалення та захищає зуб від карієсу. Перед нанесенням розчину зубні канали просушуються за допомогою паперових штифтів. Спеціаліст підбирає оптимальний у кожному випадку матеріал для пломби, щоб забезпечити найкращу ізоляцію.

Після закінчення пломбування лікар призначить вам дату наступного візиту, під час якого буде встановлюватися постійна пломба. Якщо з якихось причин виникнуть ускладнення, то лікар призначить повторне чищення каналів зуба.

 Скільки коштує чищення зубних каналів у стоматологічній клініці Стомадеус

Наша сімейна клініка пропонує послуги з лікування запалення та прочищення каналів зуба, ціна якого буде невисокою. У нас працюють найкращі фахівці у Черкасах, які готові виправити навіть найскладніші та найзапущеніші випадки. Прайс на чищення залежатиме від того наскільки далеко зайшло запалення і скільки потрібно втручань, щоб повністю відновити зуб. Саме тому дуже важливо звертати до свого лікаря за перших неприємних симптомів і проходити регулярний огляд хоча б раз на рік.

Після проведення ендодонтичного лікування зуб може втратити досить велику частину тканин, тому їх необхідно буде потім відновлювати. У кожному разі підбирається індивідуальний спосіб відновлення: пломбування, коронки, встановлення штифта. Вони мають різну вартість та також сильно впливають на загальний прайс. Дізнатися більше про чищення каналів зуба, вартість процедури можна після первинного огляду лікаря та проведення рентгенографії. Записатися на прийом можна на сайті нашої компанії, а також за номерами телефону.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: