Мостоподібні зубні протези Stomadeus

У людини може викликати дискомфортні відчуття, якщо у ротовій порожнині відсутні один чи декілька зубів. Ця проблема часто призводить до негативних наслідків для стану щелепної системи та організму в цілому. Так, може  погіршитися прикус, зміщуватися зуби, а згодом можливе погіршення основи для протезування. Тож таку ситуацію варто вирішувати якомога швидше.

Допомогти пацієнту з нестачею зубів можуть суцільнолиті мостоподібні протези. Професійні стоматологи використовують подібні конструкції, якщо у ротовій порожнині відсутні один чи декілька зубів. Це з’єднанні зубні коронки, що з двох сторін опираються на імпланти або сусідні зуби.

Мостоподібні зубні протези– це популярна незнімна зубопротезна конструкція, що має безліч різновидів. За видами кріплення розрізняють:

Незнімне мостовидне протезування має багато переваг:

Існують знімні мостоподібні протези, що мають фіксацію на одному опорному зубі, а іншим кріпленням на протезі. Під час процесу кріплення рідний опірний зуб вкривають коронками або накладають напівкоронки.

Металокерамічні мостоподібні протези

Мостоподібне протезування наразі актуальна послуга у стоматологічних клініках Черкас. Одним з переваг цієї процедури є можливість виготовлення виробів з різних матеріалів: діоксиду цирконію, металокераміки або металопластмаси.

Особливою популярністю серед різних типів зубопротезних конструкцій користуються металокерамічні мостоподібні протези – це каркас з металу з нарощеною на неї керамічною масою. Основа для виробів виготовляється з безпечних металевих сплавів або благородних металів. Головними перевагами цих конструкцій є їх міцність і надійність.

Мостоподібні зубні протези

Термін служби мостовидних протезів становить близько десяти років. Однак, при ретельній і регулярному чищенні зубів він може значно збільшитися. Тривалість експлуатації зубопротезних конструкцій обумовлена міцністю матеріалів і індивідуальними особливостями ротової порожнини пацієнта.

Вартість мосту залежить від обраного матеріалу, типу кріплення і протяжності конструкції. Виготовлення мостоподібних протезів найчастіше займає не більше двох тижнів. На цей період стоматолог може запропонувати пацієнтові тимчасове рішення – установку адгезивного протезу. Завдяки йому людина зможе вести звичний спосіб життя і не відчувати дискомфорту, навіть з відсутнім зубом.

На окрему увагу заслуговують незнімні мостоподібні протези на імплантатах. В якості опори для таких конструкцій виступають вмонтовані в щелепу пацієнта штучні коріння. Це відмінне рішення для дефектів з великою протяжністю, коли природні зуби не можна використовувати для опори через розхитування.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: