Безметалова кераміка стоматологія

Безліч сучасних технік в стоматології дозволяють допомогти пацієнтові в різних ситуаціях, але все ж приходить момент, коли врятувати хворий зуб немає можливості. У зв’язку з цим існує безліч технологій відновити зуб.

Безметалова кераміка стоматологія необхідна в таких випадках:

1. значно зруйновані зубні одиниці після розвитку глибокого карієсу;

2. виникли деякі естетичні недоліки;

3. є істотний дефект зуба зі збереженням здорового кореня;

4. пародонтит. Конструкція захистить здоровий зуб від розхитування і передчасного випадання.

У нашій клініці пацієнту пропонують декілька видів коронок:

 

Безметалова кераміка протезування зубів

Чи боляче поставити безметаллову кераміку? На думку лікарів-ортодонтів кожна стоматологічна маніпуляція може викликати неприємні відчуття. В процесі протезування найбільш болючою стадією є підготовка (видалення нерва, пломбування, препарування).

Застосування анестезуючих препаратів дозволяє зробити процедуру безболісною і усунути всі неприємні відчуття. Ціна лікарського засобу позначається на вартості процедури.

Після того, як зуб депульпірується, пацієнт не відчуває дискомфорту. Це означає, що сам процес фіксації виробу проходить безболісно.

У разі препарування живого зуба, стоматолог може подбати про нанесення «заморожуючого» гелю на слизові та зробити анестезуючий укол в ясна.

Безметалова кераміка: як проходить протезування зубів

Перед тим, як ставити протези, пацієнт повинен пройти консультативний огляд у лікаря-ортодонта. Спеціаліст виявить всі пораження зубної емалі і порекомендує найбільш оптимальний варіант корекції. В ході першого візиту до стоматолога клініки проводиться оцінка стану зубів і слизових, роблять рентгенівський знімок ураженої зони і готують конструкцію. Важливо пам’ятати, що ви готовлення безметаллової кераміки  теж займає час, тому чим раніше пацієнт звернеться за лікарською допомогою, тим раніше стоматолог зможе відновити йому гарну посмішку.

Незважаючи на значну вартість протезування, в нашій клініці можна знайти різні варіанти коронок на будь-який бюджет і смаки клієнта.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: