Безметалова кераміка стоматологія

Безліч сучасних технік в стоматології дозволяють допомогти пацієнтові в різних ситуаціях, але все ж приходить момент, коли врятувати хворий зуб немає можливості. У зв’язку з цим існує безліч технологій відновити зуб.

Безметалова кераміка

Безметалова кераміка стоматологія необхідна в таких випадках:

1. значно зруйновані зубні одиниці після розвитку глибокого карієсу;

2. виникли деякі естетичні недоліки;

3. є істотний дефект зуба зі збереженням здорового кореня;

4. пародонтит. Конструкція захистить здоровий зуб від розхитування і передчасного випадання.

У нашій клініці пацієнту пропонують декілька видів коронок:

 

Безметалова кераміка протезування зубів

Чи боляче поставити безметаллову кераміку? На думку лікарів-ортодонтів кожна стоматологічна маніпуляція може викликати неприємні відчуття. В процесі протезування найбільш болючою стадією є підготовка (видалення нерва, пломбування, препарування).

Безметалова кераміка № 2

Застосування анестезуючих препаратів дозволяє зробити процедуру безболісною і усунути всі неприємні відчуття. Ціна лікарського засобу позначається на вартості процедури.

Після того, як зуб депульпірується, пацієнт не відчуває дискомфорту. Це означає, що сам процес фіксації виробу проходить безболісно.

У разі препарування живого зуба, стоматолог може подбати про нанесення «заморожуючого» гелю на слизові та зробити анестезуючий укол в ясна.

Безметалова кераміка: як проходить протезування зубів

Перед тим, як ставити протези, пацієнт повинен пройти консультативний огляд у лікаря-ортодонта. Спеціаліст виявить всі пораження зубної емалі і порекомендує найбільш оптимальний варіант корекції. В ході першого візиту до стоматолога клініки проводиться оцінка стану зубів і слизових, роблять рентгенівський знімок ураженої зони і готують конструкцію. Важливо пам’ятати, що ви готовлення безметаллової кераміки  теж займає час, тому чим раніше пацієнт звернеться за лікарською допомогою, тим раніше стоматолог зможе відновити йому гарну посмішку.Безметалова кераміка № 3

Незважаючи на значну вартість протезування, в нашій клініці можна знайти різні варіанти коронок на будь-який бюджет і смаки клієнта.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: