Встановити керамічні вініри в черкаській стоматологічній клініці Stomadeus

Мрія про голлівудську усмішку є у багатьох. І найшвидшим і найкращим варіантом для досягнення цього вважається установка керамічних вінірів. Це такі накладки, які в точності імітують справжні зуби.

Важливо правильно вибрати клініку та лікаря, перш ніж встановити керамічні вініри. Сучасне обладнання і кваліфікація лікарів відіграють першочергову роль. У Стомадеус є своя високотехнологічна лабораторія та першокласні фахівці. Вони зроблять якісні і натуральні на вигляд керамічні вініри. Виготовлення не займе багато часу, дуже скоро ви отримаєте сяючу білосніжну усмішку – без сколів та інших порушень естетики.

Керамічні вініри

Вініри мають ряд переваг перед пломбами:

  1. міцність;
  2. висока естетичність;
  3. довговічність;
  4. вони показані пацієнтам з підвищеною чутливістю зубної емалі.

Вініри більш прогресивні  в порівнянні зі звичайними коронками: тонші, естетичніші, вимагають меншої обробки зуба.

Багато знаменитостей встановили собі вініри, і ви ніколи не здогадаєтеся, що це не їхні справжні зуби. Телеведучі, актори масово ставлять у відомих лікарів керамічні вініри зубів «під ключ». Їм важливо дотримуватися свого іміджу, адже вони завжди у всіх на виду. Серед наших клієнтів зустрічаються представники різних професій: керівні співробітники, ті, хто займаються продажами. Відповідно, їм також важливе перше враження. А взагалі, красива естетична посмішка зараз обов’язкова для всіх. Особливо прекрасна половина людства прагне швидше її знайти, а разом із нею і впевненість у собі, увагу з боку чоловіків, розташування колег.

Іноді за допомогою вінірів добре вдається вирівняти поодинокі зуби, які трохи виступають з зубного ряду. Так ви можете уникнути установки брекетів. Але знову ж таки, потрібно радитися із стоматологом-ортопедом та з ортодонтом. Вам складуть чіткий план вирішення цієї проблеми.

Реставрація зубів керамічними вінірами. Як все відбувається?

Ви приходите на прийом. Вас консультує наш лікар та складає план порятунку вашої посмішки. Зуби спеціальним чином готуються, робляться зліпки. Потім вінір на кожен зуб виготовляється в лабораторних умовах, а на наступному візиті вам його ставлять.

Є варіант композитних вінірів, які лікар робить прямо в порожнині рота, прямим методом. Композитні вініри дешевші, але за своїми характеристиками нагадують звичайні реставрації.

У кожного пацієнта ситуація в порожнині рота своя. Без консультації дуже складно сказати, що вам більше підходить.

Керамічні вініри № 2

Виготовити керамічні вініри без препарування зубів можна, якщо між ними утворилися щілини. Також цей метод хороший при убутку твердих тканин зуба. Таке буває, якщо вони стираються через бруксизм. Але в ряді випадків вам буде запропонована спеціальна капа, щоб проблема не погіршувалася.

Вініри добре виконують функцію пережовування їжі, крім кісток і твердої горіхової шкаралупи. Ви зможете повноцінно користуватися ними, як своїми зубами.

Скільки коштують керамічні вініри?

Все залежить від використовуваних технологій і матеріалів, та конкретної клініки.  В ціну керамічних вінірів закладена, крім матеріалу, робота стоматолога і зубного техніка. Виготовлення вінірів вважається ювелірної роботою, адже вони дуже тонкі.

Дізнайтеся на консультації вартість керамічних вінірів конкретно для вас. Приходьте до нас в клініку, і ми вирішимо будь-яку естетичну проблему з зубами. Вініри простоять довго і будуть зовсім не відрізнятися від рідних зубів. Сучасні цифрові технології дозволяють зробити моделі дуже точними.

Ціна на керамічні вініри тільки здається високою. За фактом, ви витратите на реставрації набагато більше. І кожен раз, коли реставрація не буде вас задовільняти, лікар буде забирати бором більше і більше тканин.

Керамічні вініри № 3

Деякі з наших пацієнтів спочатку налаштовані на безметалеву кераміку при наявності карієсу або якихось інших проблем із зубами. Причиною тому можуть бути, як великі пломби, так і алергія на пломбувальні матеріали, небажання ставити коронку на зуб або виправляти дефекти зубного ряду брекетами. У кожного пацієнта мотивація ставити саме вініри своя. Зараз нікого не здивуєш максимально щадними і міцними способами реставрації зубів. Вініри служать десятки років, якщо дотримуватися рекомендацій стоматолога.

Якщо ви шукаєте, де поставити керамічні вініри дешево, не помиліться у виборі клініки. У нас ціни доступні, але якщо вартість занадто відрізняється від ринкової, краще в таку клініку не йти. Економія на матеріалах і технологіях, кваліфікації лікарів виливається в підсумку в дуже неякісну роботу, яку доводиться переробляти.

Що стосується матеріалів, то вибір у нашій клініці є.  Діоксид цирконію, чи вінір, вам підкаже лікар. Зверніть увагу, що при деяких станах перед установкою вініра потрібна спеціальна підготовка: ортодонтичне лікування, усунення рухливості зубів. Таким чином, якщо вам потрібні зубні накладки, ціна може включати також проведення додаткових процедур і етапів у суміжних фахівців.

Потрібна гарна посмішка? Чекаємо вас в нашій клініці!

 

 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: