Консультативні послуги
Послуги Ціна
Консультація  від 200 грн.
Рентген знімок 150 грн.
Комп’ютерна томографія 600 грн.
Панорамний знімок 300 грн.
Анестезія 200 грн.
Анестезія аплікаційна (гель) 50 грн.
Терапевтичний прийом
Послуги  Ціна
Реставрація фотополімерним матеріалом в залежності від пошкодження зуба карієсом від 1200 грн.
Реставрація коронкового перекриття

 

від 2200 грн.
Ізолююча прокладка під пломбу 250 грн.
Накладення девіталізуючої пасти Девіт-С 500 грн.
Штифтовання зуба 500 грн.

Консультація лікаря стоматолога ціна

Здорові та білосніжні зуби є обов’язковим атрибутом в образі процвітаючої людини. Щоб уникнути проблем із зубами і захворювань ротової порожнини слід регулярно відвідувати стоматолога. Завдяки використанню сучасних методик і новітнього обладнання сьогодні немає стоматологічних дефектів, які б не піддавалися лікуванню. Відмінним способом профілактики зубного болю є консультація лікаря-стоматолога, ціна якої може відрізнятися в залежності від обраної клініки.

Стоматологія Стомадеус в Черкасах пропонує найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості на свої послуги. На відміну від більшості інших медичних установ, наша клініка прагне підтримувати доступні для кожного клієнта ціни, щоб вони могли дозволити собі мати бездоганну посмішку. Дізнатися вартість консультації стоматолога можна, зв’язавшись з адміністратором клініки за вказаними на сайті номерами телефону.

Консультація у лікаря-стоматолога проводиться в комфортній і приємній обстановці. В ході її проведення пацієнту запропонують можливі варіанти лікування, з яких він вибере найбільш оптимальний.

Проведення під час консультації діагностичних заходів (КТ, виконання панорамного знімка і т.д.) дозволить лікарю безпомилково поставити діагноз і скласти  план лікування.

Порада: перш, ніж записатися на прийом до лікаря, рекомендуємо передзвонити в клініку і уточнити час та вартість послуг. Наприклад, у більшості клінік на послугу «консультація у стоматолога» ціна – фіксована. Рекомендуємо дізнатися, що входить в консультацію і які додаткові послуги можуть знадобитися.

Скільки коштує консультація у стоматолога?

Під час пошуку якісної стоматологічної клініки в Черкасах більшість людей цікавить питання: «Скільки коштує консультація у стоматолога?». Багато медичних установ пропонують своїм клієнтам безкоштовні первинні консультації та різні акційні пропозиції, що дозволяють заощадити значну суму грошей.

Найкраще вибирати стоматологічну клініку не по вартості послуг, а за якістю обслуговування. Стоматологія в Черкасах пропонує своїм клієнтам новітні методики лікування, якісні матеріали та сучасне обладнання. Фахівці клініки ретельно дотримуються інфекційної безпеки: кожен стоматологічний інструмент піддається індивідуальній стерилізації і упаковується в крафт-пакет. Прийом ведуть кваліфіковані та досвідчені фахівці.

Регулярна консультація стоматолога, ціна якої доступна кожному, дозволить виявити захворювання зубів і ясен на ранніх стадіях і знизити витрати на лікувальні процедури. Не варто відкладати похід до лікаря, використовуючи знеболюючі препарати – це тимчасова панацея від зубного болю. Без належного лікування стан зубів буде погіршуватися і надалі може знадобитися їх видалення.

 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: