Кісткова пластика при імплантації зубів в клініці Stomadeus м. Черкаси

Зазвичай процедура потрібна, коли після видалення зуба пройшло занадто багато часу. Тоді власної кісткової тканини не вистачає. Через те, що на зуб немає навантаження, вона розсмоктується. Лікар запропонує вам ефективне вирішення проблеми. Імплантація зуба можлива навіть при серйозній втраті кістки.

Клініка Stomadeus м. Черкаси пропонує кращі анестетики та сучасні технології. Тому ймовірність того, що кісткова пластика при імплантації зубів і сама імплантація буде успішною, дуже висока. Вам не варто боятися, адже в клініці створені відмінні умови для вашого комфорту. Лікарі Стомадеус постійно підвищують свою кваліфікацію. Багато проходили стажування за кордоном.

Як би не була розвинена стоматологія, часом зберегти свої зуби неможливо. Але не варто впадати у відчай. Адже є кісткова пластика, тому навіть якщо нікуди імплантувати імплант, проблема вирішувана. Сучасна стоматологія відмінно справляється з найскладнішими завданнями. Рішення вашої проблеми буде швидким, якісним і на багато років. Насолоджуйтесь посмішкою, тим більше, що кісткова пластика при імплантації зубів, ціна якої доступна для всіх, тепер є і в Черкасах. Вам не обов’язково їхати до Києва.

Щоб позбавити вас від болю після операції, ми готові запропонувати місцеву анестезію та індивідуальну програму відновлення.

Часом буває складно зважитися на імплантацію, оскільки доводиться погодитися на повноцінне хірургічне втручання. А у випадку з кістковою пластикою проводиться не одна операція, а дві. Боятися нічого! Приходьте на консультацію, лікар все вам пояснить, і ви легко позбудетеся своїх страхів.

Stomadeus – це нові прогресивні технології, кращі хірурги, щадні методики, а для тих, кому реально необхідно нарощування кісткової тканини – кісткова пластика зубів, ціна якої доступна більшості наших клієнтів.

Скільки коштує нарощування кісткової тканини для імплантації зубів

Відповідь залежить від того, як давно був видалений зуб, наскільки сильний спад кістки, який метод реконструкції буде обраний. Консультація та обстеження дадуть відповіді на всі питання, які стосуються і технології, і вартості, і методів знеболювання, і реабілітації.

Ми прагнемо, щоб вам було комфортно як під час процедури, так і у фінансовому плані. Оскільки в нас у клініці індивідуальний підхід, то і однозначної відповіді не існує до моменту, поки імплантолог не побачить вашу клінічну ситуацію.

Якщо вам потрібно нарощування кісткової тканини, вартість цієї процедури буде розрахована з урахуванням:

1. вашого бюджету;

2. показання;

3. протипоказання;

4. розташування зуба;

5. використовуваних матеріалів;

6. типу анестезії;

7. витратних матеріалів.

Для наших лікарів стоматологія – це мистецтво. На першому місці завжди стоїть безпека пацієнта. Ми ніколи не будемо давати прогнозів, якщо не впевнені в ефективності і безпеці методу для конкретного пацієнта. І навіть при наявності труднощів у пошуку, при супутніх захворюваннях, солідному віці – знайдемо вихід. Тому відновлюйте свій зубний ряд, не соромтеся звертатися за кваліфікованою медичною допомогою. Повноцінне пережовування їжі важливо для вашого здоров’я, а краса зубів — для іміджу і впевненості у собі.

Дізнайтеся на консультації все про те, що таке нарощування кісткової тканини при імплантації. Ціна буде тим нижче, чим раніше ви зважитеся на установку імпланта.

Відновлення кісткової тканини в стоматології Стомадеус у кращих лікарів

Клініка надає на європейському рівні всі види стоматологічних послуг. Коли ви зважитеся поставити імплант, тут вам допоможуть здійснити вашу мрію в кілька візитів, без болю і дискомфорту. Ми знаємо, що таке командна робота.

Якщо є завдання, то є і її рішення. Існує безліч методик, як можна заповнити дефіцит кісткової тканини при імплантації:

1. підсадка власної кісткової тканини;

2. пересадка кістки від іншої людини;

3. пластика кісткової тканини тваринного походження;

4. використання синтетичного матеріалу на основі фосфату кальцію.

Відновлення кісткової тканини в стоматології повністю безпечне. Щоб в порожнину не проникли мікроорганізми, накладається спеціальна мембрана, а рана ушивається.

Після операції лікар може для швидкого відновлення рекомендувати засоби, що знімають біль, антибіотики, мазі, полоскання. Якщо виконувати рекомендації, відновлювальний період пройде легко. Кілька днів потрібно буде, щоб повернутися до нормального життя. Досить уникати кислих, гострих і твердих продуктів, щоб відчувати себе комфортно в післяопераційному періоді.

Підсадка кісткової тканини в стоматології багатьом допомогла повернути красиву посмішку і здоров’я. Доведено: втрата зубів сприяє старінню. Так що відновлюючи нормальне функціонування щелепи, ви продовжуєте молодість.

Втрата зуба вже давно перестала бути трагедією. Після установки імпланта ваша посмішка не буде відрізнятися від посмішки людей, у яких всі зуби на місці. Такий результат, поза всяким сумнівом, варто спільних зусиль пацієнта та лікаря.

Імплантація дозволяє зупинити подальше руйнування кістки. Мостовидні протези не володіють таким ефектом. Потрібно набагато більше часу, щоб звикнути до них. У них термін служби становить не більше 15 років. У більшості випадків для установки моста лікар обточує сусідні зуби. Вартість кісткової тканини при імплантації зубів набагато нижча, ніж ціна, яку ви заплатите за відновлення опорних зубів мостовидного протеза і його подальшу заміну.

Віддайте перевагу не застарілій технології в стоматології, а найсучаснішим методикам. І тоді ваша посмішка буде з вами багато років. Звичайно, не менш важлива профілактика, ретельний догляд за порожниною рота після установки імпланта. Лікарі Стомадеус стануть вашими союзниками в боротьбі за красиву посмішку. Найкраща інвестиція у ваше здоров’я – правильний вибір лікаря, у якого є достатньо практики, лікарська інтуїція, клінічне мислення і кращі матеріали в розпорядженні. Ознайомтеся з інформацією про нашу клініку та лікарів. Додаткові питання можна задати по телефону, електронній пошті, в месенджері або безпосередньо на консультації.

Якщо вам потрібно нарощування кісткової тканини під імплант, ціна в нашій Черкаській клініці не вдарить по вашому бюджету. Знайдемо ефективне рішення непростих проблем! Поверніть собі посмішку, можливість їсти корисну і поживну їжу і знайдіть нову якість життя.

 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: