Цирконієві коронки в місті Черкаси

Коронки з оксиду цирконію: переваги і вартість встановлення

Коронки з діоксиду цирконію – це інноваційна розробка в області зубопротезування. Вони значно перевершують керамічні коронки за міцністю, довговічністю і стійкістю до механічного впливу.

Завдяки застосуванню сучасних технологій цирконієві коронки для зубів ідеально повторюють форму і розміри натуральних зубів пацієнта і забезпечують щільне прилягання до ясен. З естетичної та функціональної точок зору сьогодні це один з найбільш ефективних і безпечних методів незнімного протезування.

Цільнокерамічна цирконієва коронка рекомендується пацієнтам в якості повноцінної заміни хворих зубів. Головними критеріями людини при виборі матеріалу для протезування зубів є натуральність і колір посмішки. Такі протези з цирконію володіють бездоганними естетичними характеристиками і виглядають максимально природно при будь-якому освітленні.

Цирконієві коронки в місті Черкаси мають такі переваги:

Міцність. Протезні конструкції з цирконію на 50% міцніше, ніж керамічні коронки. Це дозволяє здійснювати їх установку на жувальні зуби.

Естетичність вигляду. Завдяки ефекту напівпрозорості цирконієві коронки відповідають за кольором натуральної емалі і виглядають максимально природно. Вони стійкі до впливу харчових барвників і не змінюють свій колір під різним освітленням.

Відсутність подразнюючої ефекту на м’які тканини ясен. Край коронки на зуби з цирконію зупиняється на рівні краю ясен і не опускається глибше. Це дозволяє зберегти ясна здоровою.

Безпека для пацієнта. Цирконій є гіполаллергенним і біосумісним матеріалом. При його застосуванні не було зареєстровано негативних реакцій з боку організму.

Цирконієві коронки

Виготовлення цирконієвих коронок

Мінімальна товщина каркаса (0,3 – 0,4 мм). Для установки протезу лікарю не доводиться прибирати зайві зубні тканини, досить невеликого обточування зуба. За рахунок цього знижується ризик виникнення запалення.

Цирконієві коронки № 2

Якщо здоров’я зубів пацієнта безповоротно похитнулося, єдиним способом повернути привабливість усмішці є установка зубопротезних конструкцій. При візиті до стоматолога кожного пацієнта хвилює питання: скільки коштує встановлення цирконієвих коронок? Її ціна трохи вище, ніж у інших зубних протезів. Однак, з огляду на високу естетичність, надійність і довговічність цирконієвих протезів їх вартість є цілком виправданою.Виготовлення цирконієвих коронок займає час, тому підготовка до встановлення такої коронки займає декілька сеансів у стоматолога. Купуючи цирконієву коронку, пацієнт платить за красу і здоров’я своєї посмішки на багато років. Сучасна стоматологія цирконієві коронки, ціна на які формується на основі вартості матеріалу і технології його обробки, пропонує своїм пацієнтам повернути їх привабливість і впевненість у собі. Під час вибору різних матеріалів для коронок, пацієнту варто порівнювати вартість процедури разом з можливістю багато років користуватися зручним протезом зуба.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: