Цирконієві коронки в місті Черкаси

Коронки з оксиду цирконію: переваги і вартість встановлення

Коронки з діоксиду цирконію – це інноваційна розробка в області зубопротезування. Вони значно перевершують керамічні коронки за міцністю, довговічністю і стійкістю до механічного впливу.

Завдяки застосуванню сучасних технологій цирконієві коронки для зубів ідеально повторюють форму і розміри натуральних зубів пацієнта і забезпечують щільне прилягання до ясен. З естетичної та функціональної точок зору сьогодні це один з найбільш ефективних і безпечних методів незнімного протезування.

Цільнокерамічна цирконієва коронка рекомендується пацієнтам в якості повноцінної заміни хворих зубів. Головними критеріями людини при виборі матеріалу для протезування зубів є натуральність і колір посмішки. Такі протези з цирконію володіють бездоганними естетичними характеристиками і виглядають максимально природно при будь-якому освітленні.

Цирконієві коронки в місті Черкаси мають такі переваги:

Міцність. Протезні конструкції з цирконію на 50% міцніше, ніж керамічні коронки. Це дозволяє здійснювати їх установку на жувальні зуби.

Естетичність вигляду. Завдяки ефекту напівпрозорості цирконієві коронки відповідають за кольором натуральної емалі і виглядають максимально природно. Вони стійкі до впливу харчових барвників і не змінюють свій колір під різним освітленням.

Відсутність подразнюючої ефекту на м’які тканини ясен. Край коронки на зуби з цирконію зупиняється на рівні краю ясен і не опускається глибше. Це дозволяє зберегти ясна здоровою.

Безпека для пацієнта. Цирконій є гіполаллергенним і біосумісним матеріалом. При його застосуванні не було зареєстровано негативних реакцій з боку організму.

Виготовлення цирконієвих коронок

Мінімальна товщина каркаса (0,3 – 0,4 мм). Для установки протезу лікарю не доводиться прибирати зайві зубні тканини, досить невеликого обточування зуба. За рахунок цього знижується ризик виникнення запалення.

Якщо здоров’я зубів пацієнта безповоротно похитнулося, єдиним способом повернути привабливість усмішці є установка зубопротезних конструкцій. При візиті до стоматолога кожного пацієнта хвилює питання: скільки коштує встановлення цирконієвих коронок? Її ціна трохи вище, ніж у інших зубних протезів. Однак, з огляду на високу естетичність, надійність і довговічність цирконієвих протезів їх вартість є цілком виправданою.Виготовлення цирконієвих коронок займає час, тому підготовка до встановлення такої коронки займає декілька сеансів у стоматолога. Купуючи цирконієву коронку, пацієнт платить за красу і здоров’я своєї посмішки на багато років. Сучасна стоматологія цирконієві коронки, ціна на які формується на основі вартості матеріалу і технології його обробки, пропонує своїм пацієнтам повернути їх привабливість і впевненість у собі. Під час вибору різних матеріалів для коронок, пацієнту варто порівнювати вартість процедури разом з можливістю багато років користуватися зручним протезом зуба.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: