Видалення зуба мудрості у Черкасах

Якщо болить зуб мудрості

З перших місяців життя і до дорослого віку, у людини ростуть зуби. У перші роки виростають молочні, які у віці 6 років змінюються на постійні. У більшості людей термін остаточного прорізування зубів завершується до 18-річного віку. Однак, існує виняток – зуби мудрості.

 Ці зуби, як на верхньому, так і на нижніх щелепи відрізняється непередбачуваність зростання і може зовсім не прорізатися в порожнині рота. Правильно розташовані зуби мудрості повинні прорізатися в віковому періоді з 21-27 років.

За деякими свідченнями стоматологи рекомендують проводити безболісне видалення зуба мудрості.

Видалення зуба мудрості

Одним з найбільш поширених ускладнень є перикоронарит. Це запальний процес ясен, спровокований потраплянням під слизову залишків продуктів харчування. У результаті утворюється сприятливе середовище для розмноження бактерій. Позбавити від больових симптомів і запального процесу може тільки виривання зуба мудрості.

Лікування даного захворювання проводиться в умовах професійної стоматологічної клініки. Перш за все здійснюється промивання “кишені” спеціальними антисептичними і протизапальними розчинами. Це необхідно для купірування запального процесу.

Що робити, коли болить зуб мудрості

Якщо не було своєчасно виконано видалення зуба мудрості, який не проріс, то він може почати рости у бік сусідніх зубів. У цьому випадку, людина відчуває почуття дискомфорту, розпирання і болю. Зуби, розташовані в передньому ряду, можуть стати більш скупченими.

Якщо болить зуб мудрості, то можна вважати, що відбувається прорізування. Цей неприємний процес супроводжується такими симптомами як ниючий біль в кінці зубного ряду, хворобливість в горлі, почервоніння і набряклість ясен, запалення лімфатичних вузлів. При наявності подібної симптоматики слід негайно звернутися у стоматологічну клініку для лікування.

Видалення зуба мудрості № 2

Скільки коштує видалення зуба мудрості

У сучасній стоматологічній клініці видалення зуба мудрості проводиться абсолютно безболісно. Звичайно ж будь-який пацієнт стоматологія цікавить питання: скільки коштує видалення зуба мудрості?  Вартість процедури видалення зуба мудрості зазвичай коштує трохи дорожче ніж виривання інших зубів. Обумовлено це високою складністю доступу і особливості будова коренів зубів мудрості.

Видалення зуба мудрості № 3

Якщо потрібно провести складне видалення зуба мудрості ціна процедури може ще незначно зрости. Завдяки застосуванню сучасних технологій і препаратів видалення зуба мудрості в стоматології “Стомадеус” виконується дуже швидко і без травми. Зауважимо, якщо ви відчуваєте біль у місцях росту зубів мудрості, обов’язково і якнайшвидше звертайтесь до спеціалістів. Оскільки, цей біль, як і його причина, не проходять без втручання лікаря, але у занедбаному стані можуть призвести то більш складних наслідків.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: