Професійна чистка зубів

Послуги

 Ціна

Зняття зубних відкладень за 1 зуб

80 грн.

Зняття зубних відкладень  (ультразвук) в/щ, н/щ

700 грн.

Зняття зубних  відкладень AIRFlow в/щ, н/щ

900 грн.

Професійна комплексна чистка зубів в/щ,н/щ

Від 1450 грн.

ПАРОДОНТОЛОГІЯ

Послуги

 Ціна

Зняття зубних відкладень в/щ, н/щ

700 грн.

Професійна чистка AirFlow в/щ, н/щ

900 грн.

Комплексна чистка

1450 грн.

Кюретаж в зоні одного зуба

200 грн.

Гігієнічна чистка зубів ціна

Розповсюдження бактерій у ротовій порожнині – це природній процес. Позбутися повністю від них не допоможе навіть найретельніший домашній догляд за зубами. Але, якщо звертатися часом до професійного догляду за зубами, ніякої шкоди від бактерій не буде. Тож до стоматолога варто час від часу варто звертатися для процури чистки зубів, ціна якої незначна порівняно з іншими стоматологічними послугами.

А ось якщо систематично нехтувати елементарними правилами гігієни, то це призведе до поглиблення ясенних кишень. Коли вони стають більше 3 мм, то очистити їх стає значно складніше. У результаті перші нешкідливі бактерії починають виділяти особливі ферменти, які призводять до появи зубного нальоту і каменю. При глибині від 4 до 5 мм стоматолог діагностує легку форму пародонтиту. Професійна чистка зубів допомагає попередити цю проблему.

 

Професійна чистка зубів

 

Якщо ж вона становить від 7 до 9 мм – час бити на сполох. Звичайна чистка зубів у стоматолога вже не допоможе – швидше за все, буде потрібно хірургічне втручання.

Ціна чистки зубів від каменю включає в себе три етапи:

Перший етап – це завжди чистка зубів ультразвуком, в ціну входить використання скалера. На цьому етапі знімається близько 95% зубного каменю і 50% плям від кави, чаю і тютюну. Скалер – це витончений маленький гачок, надійно закріплений в спеціальному ультразвуковому наконечнику. Під час його роботи ультразвукових коливань, що передається на кінчик гачок, легко і безболісно видаляє зубний камінь з поверхні зуба.

Другий етап чищення зубів – це остаточне очищення і полірування зубів за допомогою системи Air Flow терапії. Суть потоку повітря в очищенні і полірування емалі зуба за допомогою “аерозольного струменя”. Поступаючи під тиском з кінчика інструменту, потік частинок змішується з водою і ефективно, швидко видаляє з емалі зуба наліт, плями і м’які зубні відкладення, одночасно поліруючи її поверхню. Зуби, очищені за допомогою системи повітряного потоку, стають гладкими. У майбутньому зубний камінь на зубах, після очищення потоком повітря, утворюється в рази повільніше.

Третій завершальний етап – полірування щіток і пасти. Клініка «Стомадеус» використовує полірувальні системи найсучаснішого виробництва. Вони дуже обережно і м’яко полірують зуби і не перегрівають їх, повертають їм природний білий колір і блиск.

Ультразвукова чистка зубів ціна

У вартість процедури чищення зубів входить декілька видів матеріалів, які необхідні для цієї послуги. Наприклад, використання скалеру, розхідні матеріали для Air Flow тощо. Також ціна на чищення зубів ультразвуком залежить від стану зубів та кількості нальоту чи каменю у ротовій порожнині.

Ультразвукова чистка зубів, незважаючи на невелику ціну, дозволяє попередити безліч проблем, зокрема при великій кількості зубного каменю та значному поглибленню ясенних кишень стоматолог клініки може діагностувати гингивит та пародонтит. І лікування цих захворювань коштуватиме більше, ніж щорічна профілактика.

Видалення зубного каменю, як правило, проводять під анестезією – роблять ін’єкційну знеболюючу блокаду або обробляють слизову ротової порожнини лідокановим спреєм. Тож пацієнт може не боятися болю під час процедури.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: