Пломбування зубів Черкаси

Для відновлення форми зубної коронки стоматологи використовують пломби. За своїми естетичними і функціональними властивостями пломби повністю повторюють натуральний зуб. Пломбування зубів Черкаси і в інших містах України проводять, якщо необхідно запобігти руйнуванню зубної емалі або виправити пошкоджений вигляд зуба. У разі необхідності пломби встановлюють пацієнтам будь-якого віку. Детальніше які проблеми може вирішити пломба розповімо далі.

Реставрація передніх зубів пломбою допомагає поліпшити посмішку пацієнта. До того ж, цей штучний елемент має міцну структуру, тому дозволяє відновити жувальні функції зуба.

Таке лікування захистить цілу частину зуба від руйнування та мікробів.

Пломбування каналів зубів або ж просто зуба обов’язково потрібно зробити вчасно, оскільки з часом проблема буде тільки ускладнюватись, а біль тільки посилюватися.

Пломбування зубів

Відновлення естетичного стану зубів – це популярна послуга в кабінеті сучасного стоматолога. Медичним втручанням змінюють ширину і довжину зуба, вирівнюють ряд зубів, пломбами прибирають відколи, і так далі.

Вірним помічником у вирішенні данних проблем стане процедура пломбування. Лікар таким чином повертає зубу натуральний вигляд і необхідні функції. Наприклад, популярна послуга «пломба на відколотий зуб».

Для естетичної реставрації стоматологи використовують емаль потрібного ступеня прозорості і дентин, щоб імітувати максимальну натуральність відновлених зубів.

Відновлення зуба пломбою

У конкретних ситуаціях відновлення зуба пломбою є необхідним. Також є умови, при наявності яких, пацієнтові не можна проводити такі процедури.

Необхідність відновити зуби за допомогою пломби виникає в наступних випадках:

– є руйнування емалі після різних форм карієсу. Це універсальний спосіб лікування різних форм карієсу;

– щоб вилікувати ускладнені форми карієсу: пульпіту і періодонтиту;

– відновлення форми зуба після механічного пошкодження;

– для вирівнювання кривизни зуба і його положення в ряду зубів;

– є естетичні проблеми: потемніння емалі, потемнілі ділянки, відколи;

– в разі руйнування старої пломби необхідно повторне пломбування.

Серед протипоказань пломбування є: наявність алергічних реакції на використані матеріали, не можна ізолювати вологу навколо площі пломбування, прямий тип прикусу, який супроводжується стиранням тканин. Також до протипоказань відносяться глибокі різцеві перекриття і бруксизм в порожнині рота.

Пломби на зуби ціни в Черкасах

Скільки буде коштувати процедура пломбування, залежить від розмірів проблеми і матеріалу, який використовують для пломбування. Якщо стоматолог лікує ускладнення карієсу, наприклад, періодонтит або пульпіт, необхідно для початку усунути інфекцію, яка проникла в пульпу та корінь зуба. Тому для початку проводиться лікування, а після цього пломбування. У цій ситуації, використовують тимчасову пломбу, щоб закрити ліки в необхідному місці. Уже після усунення лікарської проблеми, встановлюється постійна пломба.

У пломбуванні зуба ціна залежить від характеру процедури. Наприклад, відрізняються ціни на усунення сколів і нерівностей, виправлення форми, приховування щілин в зубній емалі, а також відновлення цілісності емалі. Кожна процедура окремо обмовляється з лікуючим стоматологом і вартість пломбування зуба визначається ще під час попередньої консультації.

Пломбування зубів № 2

Пломби на зуби ціни в Черкасах відрізняються не тільки за складністю роботи, але і за віком пацієнтів. Відновлення молочних зубів за вартістю відрізняється від встановлення пломб для дорослих осіб. Оновлювані дитячі зуби потрібно захищати від руйнувань, які можуть привести до передчасної втрати зубів.

Скільки коштує зробити пломбу на зуб дитині стоматолог визначає після першого огляду. Такі процедури необхідні якщо на зубах є руйнування тканин через карієс, травми, відколи або тріщини.

Вартість пломби для зубів

В ціну пломбування входять так само витратні матеріали.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся, чи потрібно проводити пломбування дитині, наведемо кілька переваг такої процедури:

– зберігаємо функціональність зуба до повної заміни на постійний зуб,

– дитина якісно удосконалює навички мовлення без додаткових перешкод,

– без проблем відбувається розвиток прикусу,

– немає проблем із пережовуванням їжі,

– дитина не буде відчувати психологічний дискомфорт через стан зубів.

У сучасній стоматології є два методи реставрації: пряме і непряме відновлення. У першому випадку, всі лікувальні маніпуляції проводять в порожнині рота протягом одного сеансу. Другий метод передбачає проведення більшості процедур за межами ротової порожнини.

Стоматологи зізнаються, що найкращого і вічного методу відновити зуби немає. Композитні пломби часом темніють і змінюють колір. Вони втрачають блиск, який є у природних зубів. Цю особливість частіше видно на передніх зубах, тому клієнт може виявити бажання оновити пломбу.

Пломбування зубів № 3

Завжди є невеликий ризик зламати зуб, який депульпували і відновили від кореня, якщо є підвищене навантаження жування. Вихід із ситуації – видалення.

Процедура пломбування іноді необхідна суто за медичними показаннями. Оскільки це може врятувати зуби від руйнування на ранніх етапах проблеми. Але клієнт може скористатися послугами пломбування для усунення естетичних недоліків. Це прекрасний спосіб швидко вирішити невеликі проблеми із зовнішнім виглядом зубів та відновити блискучу усмішку.

Найчастіше ціни на пломбування зубів нижчі, ніж на протезування і імплантацію. Тому фахівці нашої клініки рекомендують клієнтам приходити на прийом до лікаря регулярно, щоб при ранньому виявленні пошкоджень емалі відновити зуби таким простим способом, як пломбування.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: