Назва послуги | Ціна |
Знімні апарати (пластинки) | від 4000 грн. |
Брекет-система на дві щелепи металева | 18000 грн. |
Брекет-система на дві щелепи керамічна | 23000 грн. |
Брекет-система на одну щелепу сапфір | Від 400 $ |
Самим надійним і безпечним методом виправлення неправильного прикусу є встановлення ортодонтичних брекетів. Вони являють собою складні незнімні конструкції, що допомагають скорегувати положення і нерівності зубного ряду. Дані пристрої встановлюються тільки фахівцем ортодонтом на підставі повного обстеження і лікування супутніх проблем. Скоби можуть фіксуватися ортодонтичним клеєм на зовнішню або внутрішню поверхню. Дуги, що з’єднують скоби, мають ефект «пам’ять форми». Саме завдяки їх опору після фіксації на викривлених зубах відбувається вирівнювання ряду.
Щоб дізнатися, скільки коштує встановлення брекетів на зуби в нашій клініці Stomadeus, необхідно проконсультуватися у лікаря-ортодонта. Багато хто мріє про ідеальні зуби та красиву посмішку, проте від природи це дається не часто. Статистика показує, що близько 90% людей мають проблеми щодо прикусу. Це не може в значній мірі зіпсувати естетичний вигляд, проте багато людей стикаються з проблемою серйозних порушень – це може бути виражена нерівність, скупчення або велика відстань між зубами, що погіршує дикцію, призводить до запальних процесів та карієсу. У таких випадках лікування просто необхідно.
Вартість послуги з установки брекетів від наших фахівців може варіюватися залежно від індивідуальних особливостей клієнта і складності роботи по усуненню проблеми. Лікування відбувається в кілька етапів:
Прайс на брекети залежить від типу обраної конструкції. Залежно від матеріалу виготовлення вони можуть бути металевими, пластиковими, керамічними, сапфіровими або комбінованими, розглянемо їх більш детально:
– металеві: виготовляються з нержавіючої сталі, титану або його сплаву. Мають саму доступну вартість і широкий асортимент. Сучасні системи відрізняються невеликими розмірами і ефективними формами. Основною перевагою є висока стійкість до впливів і мінімальна сила тертя між пазами і дугою. Мінус в тому, що вони більш помітні в процесі носіння, ніж інші види;
– пластикові: естетичний вигляд дає перевагу над металевою системою, проте міцність не така висока. Для отримання результатів їх необхідно носити довше, ніж титанові, внаслідок особливостей пластика. Сучасні технології дозволяють додавати в такі конструкції металеві пази, щоб зробити їх міцнішими. Вони можуть фарбуватися харчовими барвниками, які є в чаї та каві. Однак, використовуються досить часто завдяки своїй непомітності і низькій вартості;
– керамічні: виконуються з полікристалічного оксиду алюмінію, відрізняються підвищеною міцністю і більш високою ціною. За кольором, вони нагадують зубну емаль, тому практично не видимі іншим людям. Оснащення металевим пазом дозволяє вирішити проблему тертя;
– сапфірові: виробляються зі штучного сапфіра, максимально прозорі і непомітні. Висока стійкість до зовнішніх впливів робить їх більш надійними, ніж пластикові. Їх переваги роблять носку дуже комфортною, але вартість через це буде більш високою.
Залежно від місця розташування на поверхні зуба, виділяють вестибулярні (зовнішні) і лінгвальні (внутрішні). Розцінки на брекети першого виду нижчі, є можливість передбачення результату лікування, за ними зручніше доглядати і проводити корекцію. Головний мінус – це їх видимість, що викликає сумніви і страхи щодо їх використання.
Лінгвальні кріпляться на внутрішню сторону зубів, головний плюс – це невидимість для сторонніх людей. Їх відносять до естетичного способу ортодонтичного лікування незнімними системами. Основний недолік полягає в тому, що вони дорогі і можуть в перший час викликати порушення дикції через те, що займають місце у внутрішній порожнині рота. Але пацієнти звикають до них за кілька тижнів.
Фахівці також виділяють такі види брекетів: класичні і саморегулюючі. Вони відрізняються за вартістю і застосовуються для вирішення всіх проблем неправильного прикусу та викривлень зубного ряду. Перший вид ще називають традиційним, він простіший у виготовленні, відповідно і дешевший. Їх використання вимагає відвідувати лікаря більш часто, що буде коштувати додаткових витрат.
Фіксація дуг саморегульованої системи забирає багато часу, внаслідок чого рідко застосовуються такі брекети на зуби. Скільки коштує догляд і регулярне відвідування лікаря після установки коректуючої системи – ще одне популярне питання. Відповідь на нього можна отримати на консультації у лікаря-ортодонта в нашій клініці. Саморегулюючі системи можуть мати активну і пасивну фіксацію. Пасивний варіант вважається найбільш прогресивним, його конструкція надійна, а результати лікування легко передбачити.
У нашій клініці ви можете замовити брекети установка під ключ, ціна і якість яких буде вас влаштовувати. Кожен індивідуальний випадок виправлення прикусу і нерівностей вимагає ретельного огляду та проведення детальної рентгенографії, щоб професіонал підібрав такий вид лікування, який швидко і ефективно вирішить вашу проблему. Кожен випадок унікальний, тому технології, що застосовуються відрізняються вартістю і складністю виконання. Якщо ви хочете поставити брекети на зуби, ціна яких буде нижчою, то можете зупинити вибір на металевих або керамічних варіантах. Найдорожчі – лінгвальні брекети, які абсолютно непомітні. Щоб підібрати ідеальний варіант для вирішення вашої проблеми, приходьте на консультацію до наших кращих фахівців, щоб після лікування ви могли порадувати світ своєю гарною посмішкою.