Протезування зубів
Назва послуги Ціна
Металокерамічна коронка від 2700 грн.
Цільнокерамічна пресована коронка від 6900 грн.
Цільнокерамічна коронка на оксиді цирконія від 7000 грн.
Металокерамічна коронка на імпланті 3700 грн.
Знімне протезування
Название услуги Цена
Знімний протез акриловий за 1 щелепу 4500 грн.
Знімний протез  BIODENTO-PLAST за 1 щелепу 5500 грн.
Бюгельний протез цільнолитий з замковою фіксацією(без вартості замкових виробів) за 1 щелепу 10000 грн.
Мікропротез 2600 грн.

Вартість протезування зубів

Протезування зубів – це індивідуальна потреба для кожної людини. Оскільки існує безліч способів реставрації або заміни зубного ряду.

Вартість протезування зубів часто залежить від виду протеза кількості зубів, які потрібно відновити.

У цій статті ми зібрали основні етапи лікування по відновленню зубів:

Під час першої зустрічі з клієнтом стоматолог-ортопед проводить консультацію. Спеціаліст оглядає ротову порожнину та пропонує можливі варіанти протезування. Із запропонованого, пацієнт може вибрати найоптимальніший варіант лікування. Після затвердження способу лікування, складається план лікування, в якому обов’язково враховується потреба видалення карієсу, пульпіту, необхідність пломбування, можливе видалення зубів, які вже не можна вилікувати, і так далі. Також під час консультації лікарпідбирає спеціально для вас коронки і мостовидні протези.

Протезування зубів

Протезування зубів на імплантатах ціни обговорюються теж під час консультації, щоб вартість і терміни лікування в подальшому не були сюрпризом для пацієнта.
У процесі другого етапу лікування, стоматолог проводить процедуру протезування, шліфує зуби і залишаються після цього культи. На них в подальшому і будуть встановлені протези. Після цього, лікар знімає зліпок щелепи, який буде використовувати зубний технік при виготовленні коронок.

В останньому, третьому етапі лікування, лікар-ортопед встановлює коронки або мостовидні протези на підготовлене місце протезування.

Етапи лікування можуть бути розтягнуті в часі, якщо необхідно усунути додаткові складності в ротовій порожнині. Але всі деталі і кількість сеансів обумовлюються на початку лікування.

Лікування і протезування зубів ціни

У клініці «Стомадеус» лікування і протезування зубів ціни приємно здивують мешканців міста Черкаси, оскільки ґрунтуються на якості послуг і фінансових можливостях клієнтів.

В цілому вартість лікування безпосередньо залежить від виду протезування.

Так, існує три види знімного протезування:

  1. Частково знімні протези;
  2. Умовно знімні протези;
  3. Повністю знімні протези.

У стоматології протезування зубів ціни демократичні і в незнімному протезуванні. Цей вид лікування передбачає заміну зубів повністю незнімними протезами, які лікар повністю фіксує в ротовій порожнині. Клієнт носить такий протез постійно. Стоматологічними матеріалами частини виготовленого протеза прикріплюються до збережених коронкам зубів або ж до кореня зубів. Також можлива установка протезів на сусідні здорові зуби.

Варто знати, що незнімні коронки виготовляються з різних матеріалів. Наприклад, з метала, металокераміки, кераміки, і так далі. Кожен матеріал має свої переваги та ціни.

Протезування зубів Черкаси ціни на ці процедури залежать від багатьох чинників, тому в клініці «Стомадеус» фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Коли з лікуючим лікарем заходить мова про протезування, клієнти починають лякатися, оскільки вважають, що ця процедура дорога, хвороблива і тривала. Але важливо пам’ятати, що припис лікаря про відновлення зуба протезуванням – це не вирок, а життєва необхідність. І часом це допоможе зберегти ще здорові зуби і відновити гарну посмішку.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: