Вартість протезування зубів

Протезування зубів – це індивідуальна потреба для кожної людини. Оскільки існує безліч способів реставрації або заміни зубного ряду.

Вартість протезування зубів часто залежить від виду протеза кількості зубів, які потрібно відновити.

У цій статті ми зібрали основні етапи лікування по відновленню зубів:

Під час першої зустрічі з клієнтом стоматолог-ортопед проводить консультацію. Спеціаліст оглядає ротову порожнину та пропонує можливі варіанти протезування. Із запропонованого, пацієнт може вибрати найоптимальніший варіант лікування. Після затвердження способу лікування, складається план лікування, в якому обов’язково враховується потреба видалення карієсу, пульпіту, необхідність пломбування, можливе видалення зубів, які вже не можна вилікувати, і так далі. Також під час консультації лікарпідбирає спеціально для вас коронки і мостовидні протези.

Протезування зубів

Протезування зубів на імплантатах ціни обговорюються теж під час консультації, щоб вартість і терміни лікування в подальшому не були сюрпризом для пацієнта.
У процесі другого етапу лікування, стоматолог проводить процедуру протезування, шліфує зуби і залишаються після цього культи. На них в подальшому і будуть встановлені протези. Після цього, лікар знімає зліпок щелепи, який буде використовувати зубний технік при виготовленні коронок.

В останньому, третьому етапі лікування, лікар-ортопед встановлює коронки або мостовидні протези на підготовлене місце протезування.

Етапи лікування можуть бути розтягнуті в часі, якщо необхідно усунути додаткові складності в ротовій порожнині. Але всі деталі і кількість сеансів обумовлюються на початку лікування.

Лікування і протезування зубів ціни

У клініці «Стомадеус» лікування і протезування зубів ціни приємно здивують мешканців міста Черкаси, оскільки ґрунтуються на якості послуг і фінансових можливостях клієнтів.

В цілому вартість лікування безпосередньо залежить від виду протезування.

Так, існує три види знімного протезування:

  1. Частково знімні протези;
  2. Умовно знімні протези;
  3. Повністю знімні протези.

У стоматології протезування зубів ціни демократичні і в незнімному протезуванні. Цей вид лікування передбачає заміну зубів повністю незнімними протезами, які лікар повністю фіксує в ротовій порожнині. Клієнт носить такий протез постійно. Стоматологічними матеріалами частини виготовленого протеза прикріплюються до збережених коронкам зубів або ж до кореня зубів. Також можлива установка протезів на сусідні здорові зуби.

Варто знати, що незнімні коронки виготовляються з різних матеріалів. Наприклад, з метала, металокераміки, кераміки, і так далі. Кожен матеріал має свої переваги та ціни.

Протезування зубів Черкаси ціни на ці процедури залежать від багатьох чинників, тому в клініці «Стомадеус» фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Коли з лікуючим лікарем заходить мова про протезування, клієнти починають лякатися, оскільки вважають, що ця процедура дорога, хвороблива і тривала. Але важливо пам’ятати, що припис лікаря про відновлення зуба протезуванням – це не вирок, а життєва необхідність. І часом це допоможе зберегти ще здорові зуби і відновити гарну посмішку.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: