Стоматологічна клініка

високої майстерності

Стоматологічна клініка «Стомадеус» в Черкасах обладнана новітнім діагностичним і лікувальним обладнанням та інструментарієм. Тепла атмосфера, створена в клініці, уважне ставлення до кожного пацієнта, сучасніші стоматологічні матеріали, власна зуботехнічна лабораторія, а головне, високопрофесійні лікарі-стоматологи дозволяють пацієнтам отримати високий рівень стоматологічних послуг, який можуть забезпечити тільки найкращі клініки Черкас.

м. Черкаси, вул. Вячеслава Чорновола, 9/1
Запис на прийом

Наші послуги

Стоматологія «Стомадеус» в Черкасах пропонує широкий перелік послуг як лікувальних, так і естетичних за такими напрямками

Запис на прийом

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручний час і відповідного лікаря.

Форма попереднього запису

 • Доступні ціни

  Цінова політика нашої клініки: стабільність, доступність та лояльність. Можливість корегування вартості лікування в залежності від запланованих втручань.

 • Якісна діагностика

  Ми дуже серйозно ставимося до питання діагностики, тому стараємся зібрати максимально повну інформацію про стан стоматологічного здоров'я пацієнта.

 • Професіоналізм

  Істинне багатство клініки «Стомадеус» в Черкасах – її лікарі. Їхні чуйні руки, знання, здатність зрозуміти, відчути проблеми пацієнта, вміння допомогти йому.

 • Найкращі матеріали

  В процесі лікування зубів ми застосовуємо сучасні фотополімерні матеріали п'ятого покоління, що мають високі маніпуляційні властивості, біосувмісність, низьку теплопровідність, рентгеноконтрасність, вони міцні та естетичні. Лікування та пломбування кореневих каналів проводиться за допомогою та з використанням новітніх технологій.

Відгуки наших клієнтів

Ми працюємо так, щоб кожен із наших клієнтів порекомендував стоматологічну клініку «Стомадеус» своїм близьким і друзям.

Контакти

Стоматологічна клініка «Стомадеус» – приємна знахідка на шляху до здоров'я і бездоганної усмішки!

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00

Субота: 9:00 - 16:00

Адреса і телефон

м. Черкаси, вул. Вячеслава Чорновола, 9/1

Електронна пошта

Ми будемо раді відповісти на ваші запитання

Стоматологічна поліклініка «Стомадеус»

Це новаторський медичний центр, який надає великий спектр допомоги у лікуванні зубів. Лікарі стоматологи, які працюють на базі клініки, мають багаторічний досвід медичного обслуговування. Усі стоматологічні послуги надаються з допомогою високотехнологічного обладнання європейського рівня.

Приватна стоматологічна клініка «Стомадеус» в Черкасах має комфортні умови для лікування. Кабінети лікарів стоматологів оснащенні сучасними кріслами та високотехнологічним обладнанням, які дозволяють швидко та комфортно проводити лікування усіх зубних проблем.

Особливу увагу фахівці стоматологічної клініки в Черкасах приділяють лікуванню дітей. Маленькі пацієнти часом не люблять відвідування стоматологічних поліклінік та бояться лікарів стоматологів. Натомість, у клініці «Стомадеус» робота персоналу націлена на комфорт кожного клієнта, тож для дітей створенні усі можливі умови для зручного та якісного лікування.

Сучасні крісла, обладнання європейського зразка та безпечна анестезія – це запорука багаторічної довіри до послуг лікарів стоматологів клініки «Стомадеус». У нашій стоматологічній клініці пацієнти можуть не турбуватися про необхідність повторного лікування. Кожний клієнт поліклініки «Стомадеус» отримує якісний індивідуальний підхід та належне стоматологічне лікування.

Наша європейська стоматологічна клініка гарантує якість медичних послуг за доступними цінами. Стоматологи Черкас ретельно слідкують за виконанням норм чистоти та інфекційної безпеки під час виконання медичного втручання.

Послуги лікаря стоматолога у Черкасах

Зубний біль дуже неприємний для кожної людини і переживаючи цей складний стан важливо швидко обрати якісне лікування. Важливо пам’ятати, що при появі болю треба одразу звертатися до спеціалістів. Затягуючи лікування пацієнт ризикує значно погіршити самопочуття. У разі погіршення ситуації, лікування може коштувати більших грошей та триватиме довше.

Репутація стоматології формується багато років і залежить від ефективності управління та технологічної оснащеності. У черкаській стоматології «Стомадеус» посаду головного лікаря займає лікар багаторічного досвіду, який несе відповідальність за кваліфікацію кожного фахівця медзакладу, обладнання та дотримання контролю чистоти.

Головним завданням керівника є грамотний підбір пацієнтові лікаря виходячи з його стоматологічної потреби. Найчастіше маючи схожі симптоми двоє різних пацієнтів, потребують втручання фахівців різного спрямування. Визначити правильно діагноз та спланувати ефективне лікування здатен тільки черкаський стоматолог з багаторічним досвідом. Тому при виборі стоматологічної клініки насамперед слід звертати увагу на професійний рівень обслуговування у стоматологічній клініці.

Стоматологія «Стомадеус» створила репутацію завдяки високому рівню надання стоматологічної допомоги та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Краща клініка стоматології в Черкасах надає пацієнтам ідеальні умови для комфортного і ефективного стоматологічного лікування. Працівники клініки «Стомадеус» дотримуються принципу, що сучасна стоматологія не здатна існувати без застосування останніх методик лікування і результатів світових досягнень медицини.