Стоматологічна клініка

високої майстерності

Стоматологічна клініка «Стомадеус» в Черкасах обладнана новітнім діагностичним і лікувальним обладнанням та інструментарієм. Тепла атмосфера, створена в клініці, уважне ставлення до кожного пацієнта, сучасніші стоматологічні матеріали, власна зуботехнічна лабораторія, а головне, високопрофесійні лікарі-стоматологи дозволяють пацієнтам отримати високий рівень стоматологічних послуг, який можуть забезпечити тільки найкращі клініки Черкас.

м. Черкаси, вул. Вячеслава Чорновола, 9/1

Наші послуги

Стоматологія «Стомадеус» в Черкасах пропонує широкий перелік послуг як лікувальних, так і естетичних за такими напрямками

Запис на прийом

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручний час і відповідного лікаря.

Форма попереднього запису

 • Доступні ціни

  Цінова політика нашої клініки: стабільність, доступність та лояльність. Можливість корегування вартості лікування в залежності від запланованих втручань.

 • Якісна діагностика

  Ми дуже серйозно ставимося до питання діагностики, тому стараємся зібрати максимально повну інформацію про стан стоматологічного здоров'я пацієнта.

 • Професіоналізм

  Істинне багатство клініки «Стомадеус» в Черкасах – її лікарі. Їхні чуйні руки, знання, здатність зрозуміти, відчути проблеми пацієнта, вміння допомогти йому.

 • Найкращі матеріали

  В процесі лікування зубів ми застосовуємо сучасні фотополімерні матеріали п'ятого покоління, що мають високі маніпуляційні властивості, біосувмісність, низьку теплопровідність, рентгеноконтрасність, вони міцні та естетичні. Лікування та пломбування кореневих каналів проводиться за допомогою та з використанням новітніх технологій.

Відгуки наших клієнтів

Ми працюємо так, щоб кожен із наших клієнтів порекомендував стоматологічну клініку «Стомадеус» своїм близьким і друзям.

Контакти

Стоматологічна клініка «Стомадеус» – приємна знахідка на шляху до здоров'я і бездоганної усмішки!

!!!Друзі, увага!!!У зв’язку із святкуванням дня народження стоматологічної клініки Стомадеус, проводимо розіграш 2 квитків на концерт Святослава Вокарчука з камерним оркестором, який відбудеться 24 травня у ДК “Дружби Народів”! Розіграш проводиться в стоматлогічній клініці Стомадеус за адресою вул. Вячеслава Чорновола, 9/1 з 8.04-23.05.2019р. 23.05.2019р ми оголосимо переможців розіграшу. Прийдіть і сбробуйте дістати щасливий номер! Не пропустіть шанс випробувати вдачу! Ми даруємо емоції та неймовірні посмішки! Успіхів!


11708-BBB-32-FE-422-B-B685-3-C5745-E34-C27-1

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00

Субота: 9:00 - 16:00

Адреса і телефон

м. Черкаси, вул. Вячеслава Чорновола, 9/1

+38 (098) 333-24-33 +38 (093) 333-24-33

Електронна пошта

Ми будемо раді відповісти на ваші запитання