Лікування пришийкового карієсу в Черкасах за низькою вартістю.

Наша сучасна стоматологічна клініка Стомадеус пропонує широкий спектр послуг висококваліфікованих лікарів. У своїй роботі ми застосовуємо матеріали нового покоління, сучасну техніку лікування, а також новий інструментарій. У нас можна вилікувати пришийковий карієс, а також пройти якісну діагностику для виявлення проблем із зубною емаллю. Наш персонал дбає про те, щоб відвідування клініки дорослими та маленькими пацієнтами було максимально безпечним та комфортним.

Фахівці виділяють кілька видів карієсу, найнебезпечнішим з яких є пришийковий. Він вражає область шийки зуба, розвивається стрімко, і часто викликає запалення пульпи, оскільки дентин тут дуже тонкий. Дуже важливо не прогаяти момент, коли почалися перші симптоми, і негайно звернутися до клініки Stomadeus, де вам нададуть якісне лікування карієсу в пришийковій ділянці.

Таке захворювання розвивається поступово та має свої симптоми:

– поява білих плям і потемнінь на емалі;

– виникнення больових відчуттів при вживанні гарячої, холодної, солодкої, кислої чи солоної їжі;

– дискомфорт під час чищення ротової порожнини;

– гострий біль при жуванні або вночі;

– болісні відчуття при жуванні твердої їжі.

Для того, щоб призначити ефективне лікування, необхідно усунути причини, які негативно впливають на стан зубної емалі. До них відносяться:

Знання причин допоможе проводити грамотну профілактику, щоб уникнути розвитку цього захворювання. Наші лікарі рекомендують дотримуватися таких порад, щоб уникнути виникнення пришийкового карієсу:

  1. Слідкуйте за регулярною та якісною гігієною. Необхідно чистити зуби двічі на день, особливо ретельно біля основи. Після кожного їди бажано полоскати рот. Для більш ефективного очищення використовуйте зубну нитку.
  2. Рекомендовано проходити професійне чищення у стоматолога щорічно, щоб видалити каміння та тверді відкладення.
  3. Складайте ваш раціон таким чином, щоб у ньому було менше солодкого, вживайте продукти з високим вмістом кальцію.
  4. Уникайте твердої їжі, яка може пошкодити емаль.
  5. Стежте за своєю імунною та ендокринною системою, тому що пришийковий карієс часто розвивається на тлі дисфункцій цих систем.

Найголовніше, пам’ятайте, що при виникненні найменших проблем ви можете отримати кваліфіковану допомогу в нашій клініці Стомадеус.

Лікування приясенного карієсу у стоматологічній клініці Stomadeus

Якщо вас турбує карієс під яснами – лікування у професіоналів нашої клініки вирішить цю проблему швидко та безболісно. Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт отримав обслуговування на найвищому рівні, відчував себе безпечно та затишно на прийомі у лікаря.

Лікувальні методики підбираються індивідуально для кожного пацієнта після проведення ретельної діагностики та обліку особливостей людини. Існує кілька стадій розвитку каріозної поразки:

Під час огляду лікар визначить, наскільки запущено карієс ясен. Лікування підбиратиметься виходячи з даних діагностики, а також індивідуальних особливостей кожного пацієнта. На стадії плями проводяться консервативна терапія, яка включає професійне чищення та обробку препаратами для ремінералізації. Стоматолог може давати додаткові рекомендації щодо харчування та підбору зубної пасти.

Середня стадія лікується лише за допомогою свердління з метою рятування емалі від зруйнованих тканин. Порожнина, яка утворюється в результаті свердління, промивається антисептиком, потім на неї встановлюється пломба і проводиться шліфування.

Для запущених випадків також використовується свердління, проте доводиться також видаляти нерв, якщо до цього є медичні показання.

У нашій стоматології пацієнтам пропонується комплексна діагностика, а також сучасні техніки лікування цієї проблеми за доступною ціною.

Скільки коштує лікування пришийкового карієсу в Черкасах

У нашому стоматологічному центрі досвідчені лікарі надають широкий спектр послуг з діагностики, профілактики та терапії зубних захворювань. Якщо вас цікавить лікування пришийкового карієсу, ціна визначатиметься ступенем ураження емалі та складністю обраної процедури щодо її відновлення.

Детально прорахувати вартість відновлення після каріозних поразок можна лише після професійного огляду у лікаря, а також проведення поглибленої діагностики, якщо вона буде потрібна. На підставі даних детального дослідження, вивчення скарг пацієнта, підбирається оптимальний, у його випадку, спосіб усунення проблеми, який може відрізнятися за вартістю.

Ми пропонуємо якісне лікування придесневого карієсу, ціна якого буде однією з найнижчих у Черкасах. Щоб записатись на прийом до лікаря – зателефонуйте нам за вказаним на сайті номером телефону. Якщо у вас є питання щодо послуг та прайсу, ви можете поставити їх нашим консультантам, або уточнити всі деталі на прийомі у лікаря.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: