Безметалева кераміка ціна

Послуги  Ціна
Воскове моделювання WAX-UP за 1 зуб 300 грн.
Коронка тимчасова виготовлена в кабінеті 450 грн.
Коронка тимчасова (лабораторна) 850 грн.
Цільнокерамічна пресована коронка від 6900 грн.
Коронка керамічна на оксиді цирконія від 7000 грн.

Установка коронки на зуб дозволяє одночасно вирішити два важливі завдання – відновити жувальну функцію та повернути усмішці привабливість. Безметалева кераміка, вартість якої не дуже б’є по гаманцю пацієнта, дозволяє вирішити проблеми гарної посмішки на довгий час.

Спочатку для виготовлення коронок використовували метали – вони дозволяли вирішити функціональну сторону проблеми, однак із естетичної точки зору були недостатньо гарні. Трохи пізніше стали популярними сплави металів і кераміки, проте установка металекерамічної коронки могла стати причиною алергічної реакції у пацієнта.

Справжнім проривом в цій області стала безметалева кераміка ціна, оскільки не викликає алергічних реакцій, відновлюють жувальні здібності і візуально практично не відрізняються від справжніх зубів. Саме з цих причин безметалева кераміка користується високим попитом – в сучасній стоматології установка коронок цього виду вважається кращою.

Скільки коштує безметалева кераміка

 

Якою буває безметалева кераміка на зуби?

Сьогодні існує кілька варіантів коронок із безметалевої кераміки – можна замовити будь-який із них. Основним визначальним чинником, за яким розрізняють типи безметалевих коронок, є використовуваний матеріал:

Фарфор – це пресована безметалева кераміка, вироби з якої відрізняються природним зовнішнім виглядом, проте міцність не дозволяє встановлювати їх в області жувальної групи. Безметалева кераміка дешево може бути представлена в різних стоматологічних клініках, тому потрібно звертати увагу на якість матеріалів і роботи лікаря.
Діоксид цирконію – цей матеріал забезпечує відмінні естетичні показники, високу міцність, тому його можна використовувати для установки на моляри і при виготовленні мостоподібних конструкцій. Більшість стоматологів відзначає велику кількість переваг, які характеризують цирконієві коронки для зубів – ціни цілком доступні для пацієнтів із середніми фінансовими можливостями.

Безметалева кераміка

Оксид алюмінію – по суті, цей варіант аналогічний цирконієвим коронкам, в ньому основа з оксиду алюмінію покрита керамічним шаром. При всіх естетичних переваги данного варіанту слід відзначити недостатню міцність, через яку в сучасній стоматології установка коронок цього виду рекомендується тільки на передні зуби.

Скільки коштує безметалева кераміка можна дізнатися на попередній консультації у стоматолога. Важливо вибрати саме найзручніший для пацієнта варіант, який буде підходити по естетичним і ціновим якостям коронки. Безметалева кераміка – один із найзручніших способів відновити втрачені зуби.

Природно, що така складна технологія не може обійтися дешево. Однак, користуючись послугами нашої клініки, ви зможете отримати знижки і знайти хорошого стоматолога для вдосконалення посмішки.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: