Лікування поверхневого карієсу в Черкасах у найкращих стоматологів

Наша сімейна стоматологічна клініка Stomadeus надає послуги з якісної діагностики та лікування за допомогою сучасних технологій і матеріалів. Наші досвідчені лікарі допомогли тисячам пацієнтів позбутися захворювань зубного ряду: безболісно, ​​якісно та швидко. Варто пам’ятати, що своєчасне звернення до фахівця може зберегти ваші зуби, а також уникнути неприємних наслідків захворювання. Поверхневий карієс є захворюванням зубної емалі, яка уражається аж до емалево-дентинної основи. Його несвоєчасне лікування може призвести до таких ускладнень, як пульпіти або періодонтити, тому дуже важливо, щоб лікування призначав компетентний фахівець.

Лікування поверхневого карієсу у стоматології Stomadeus здійснюється за одне відвідування лікаря абсолютно безболісно і максимально комфортно. На цій стадії захворювання необхідно якнайшвидше провести очищення зуба від ураженої емалі та встановити пломбу.

Карієс – це досить поширене захворювання, яке провокується негативним впливом зовнішніх та внутрішніх факторів. Поверхневі пошкодження виникають внаслідок втрати великої кількості кальцію, проте ці порушення поки що не досягли дентину, тому важливо якнайшвидше його полікувати. Хоча захворювання не викликає особливого дискомфорту, у деяких випадках воно проявляється такими симптомами:

– виникнення шорсткості та дефектів на емалі: їх можна виявити завдяки рентгенографічному дослідженню;

– поява слабо вираженого болю під час вживання холодної або гарячої їжі, солодкого, солоного, кислого, що швидко проходить;

– болючі відчуття під час чищення зубів.

Лікування поверхневого карієсу зубів є простою процедурою, яку можна провести за одне відвідування. Головною причиною його виникнення є розмноження патологічної мікрофлори в ротовій порожнині, яка виділяє органічні кислоти, що вимивають кальцій з емалі. Простими словами, у роті відбувається гниття і бродіння, що внаслідок поганої гігієни призводить до виникнення карієсу. Запобігти та знешкодити хворобу на ранніх стадіях можна завдяки регулярному профілактичному огляду у нашій сімейній стоматологічній клініці.

Лікування поверхневого карієсу у дітей без болю та страху

Наші досвідчені дитячі фахівці використовують індивідуальний підхід до кожної дитини, створюють комфортні психологічні умови та атмосферу довіри, тому ви можете сміливо приводити до нас своїх дітей. Лікування поверхневого карієсу молочних зубів здійснюється за один прийом, проходить з мінімальним дискомфортом для дитини та складається з таких етапів:

  1. Професійне очищення зубного нальоту.
  2. Видалення ураженого місця за допомогою свердління.
  3. Ізоляція хворого зуба від слинної рідини, оскільки її потрапляння на пломбу може спричинити вторинний карієс.
  4. Протруювання емалі спеціальною кислотою, яка зміцнить зчеплення з пломбувальним матеріалом.
  5. Нанесення адгезивного розчину, що забезпечує надійне приклеювання пломби.
  6. Безпосереднє пломбування композитними матеріалами, що моделюють втрачену частину зуба. Лікар рівномірно розподіляє його в порожнинах, після чого відбувається процес світлополімеризації.
  7. Останнім етапом після пломбування є шліфування та полірування за допомогою спеціальних борів, щоб зробити пломбу максимально гладкою.

Щоб уникнути повторного ураження емалі, необхідно дотримуватися порад стоматолога щодо догляду за ротовою порожниною:

– необхідно проводити регулярне та ретельне чищення зубів;

– підберіть відповідну зубну нитку та щітку;

– після їди застосовуйте жувальну гумку без цукру;

– зменшіть кількість споживаних вуглеводів та солодких перекусів;

– регулярно відвідуйте свого лікаря для профілактичного огляду;

– при виникненні вогнищ пігментації чи деформації;

 – негайно звертайтесь до Стомадеуса.

Наш стоматологічний центр пропонує комплексну діагностику та терапію карієсу різного ступеня. Сучасний інструментарій, якісні матеріали, професійний підхід до справи – усі ці якості дають нашим фахівцям незаперечні переваги. У своїй діяльності ми керуємося дотриманням високих стандартів якості, індивідуальним підходом до всіх пацієнтів, особливо до найменших. Наш персонал дотримується всіх заходів безпеки, проводить дезінфекцію інструментів та приміщень, згідно з усіма стандартами. Тому, відвідуючи Стомадеус, ви можете почуватися спокійно та впевнено.

Скільки коштує лікування поверхневого карієсу у стоматологічній клініці Stomadeus

Наша клініка пропонує клієнтам великий спектр стоматологічних послуг, якісну діагностику та лікування поверхневого карієсу. Ціна залежатиме від ступеня ураження зубів та інших проблем, які можуть ускладнити терапію. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги найкращих лікарів-стоматологів у Черкасах, які подбають про те, щоб ваше перебування у нас було максимально комфортним та безпечним.

Якщо вам поставили діагноз «поверхневий карієс» лікування ціна в нашій клініці буде невисокою. У своїй роботі наші фахівці використовують сучасне діагностичне обладнання та високоякісні матеріали. Вони мають такі властивості як біосумісність, високі маніпуляційні властивості, рентгенконтрастність і міцність. Загальна вартість лікувальної процедури визначається ступенем занедбаності проблеми, методикою її виправлення, кількістю витрачених матеріалів та складністю роботи.

Щоб записатися на прийом або поставити запитання, що вас цікавлять – телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті і наші консультанти запишуть вас на найближчу вільну дату до кращих лікарів.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: