Сапфірові брекети в Черкасах: установка і ціна

Як змінилися технології стоматологічної естетики, хірургія та художня реставрація зубів? 10-20 років тому ще можна було когось здивувати новиною про імплантати, металеві та сапфірові брекети, сьогодні ж вирівнювання зубів таким способом не вважається нічим незвичайним.

Сапфір прийшов в стоматологію і ортодонтію з ювелірної галузі, але там він використовується в своєму натуральному кольорі – синьому. У стоматології він проходить штучне вирощування і, в результаті, отримує природну прозорість, близьку до натуральних зубів. До того ж, штучний сапфір має ту ж класичну світлопроникність, що і емаль, так що в поєднанні з білим  ортодонтичним дротом (ще так звана дуга, що служить підтримкою для керамічних прозорих пазів або кліпс) такі брекети виглядають цілком естетично.

Сапфірові брекет-системи: діагностика, установка, особливості

Оцінка стану зубного ряду і ротової порожнини. Незважаючи на те, що сапфір і інші матеріали конструкції при носінні не викликають ніяких алергічних реакцій, комп’ютерна діагностика (лікування зубів під мікроскопом, рентген і панорамний знімок зубів) призначається лікарем все одно. За допомогою діагностики ортодонт вивчає поверхню зубів для майбутнього виправлення прикусу і визначає, чи ідеально підходять сапфірові системи для якісного лікування та вирівнювання:

– чи добре  сидять як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони зубів (пластинки);

– чи не сильно спотворюють дикцію;

– чи не створюють  екстра-дискомфорту при прийомі їжі;

– чи не ускладнюють гігієну;

– чи не ушкоджують  слизову.

Лікування зубів, ясен і зубних каналів. На даному етапі проводиться професійна чистка зубів (очищення слизової рота, видалення каменя, лікування карієсу і пародонтиту), пломбування каналів і зубів, кісткова пластика, відбілювання зубів, фторування зубів, синус-ліфтинг або плазмоліфтинг. Звичайно ж, все лікування серйозніше пломбування, проводиться під наркозом або в медикоментозному сні. Перераховані вище процедури необхідно провести перед процесом установки брекет, будь вони знімні, незнімні або капи, інакше раптові захворювання або проблеми з зубами вплинуть на період і якість ортодонтичного лікування.

III. Установка брекетів. Установка сапфірних моделей нічим не відрізняється від установки брекет-систем інших видів і виробників, (наприклад, моделей Damon Clear) – там відбувається та ж настройка конструкції під кожен зуб пацієнта. Час роботи залежить від того, наскільки складний апарат потрібно поставити – металеві брекети вимагають більше часу, безлігатурні брекети і керамічні брекети – менше.

Сапфірові брекети

Перший дискомфорт відчувається відразу після установки – це свербіж і невелика (терпима) біль, але вже через кілька днів ці відчуття не будуть так яскраво вираженими. Якщо ж пацієнту потрібно значно прискорити курс корекції, фахівець змінює натяг і зуби сходяться в правильне положення швидше.

Носіння. Сапфірове брекет-система рекомендується перш за все тим, хто не любить часті відвідування клініки і регулярну корекцію встановлених конструкцій. Така справа особливо стосується сапфірових самолігуючих систем, які утримують дріт за допомогою кліпс – вони більш естетичні і непомітні, та і візуально займають менше простору. Проте, як кліпсові, так і замкові брекет-системи здатні виправити зубні деформації будь-якої складності.

Багато клієнтів думають, що сапфірна система носиться менше, проте це залежить від професіоналізму лікаря-ортодонта і від особистих побажань пацієнта: термін може бути прискорений тільки коли клієнт готовий на посилений тиск дуги – в такому випадку лікар просто натягує дріт сильніше, ніж в перший раз . Відчуття після таких маніпуляцій і інші зміни в програмі корекції прикусу досить болючі. Дітям же воно дається значно легше, особливо, коли мова йде про молочні зуби і металеві брекет-процедури.

Стандартний процес виправлення сапфірами триває не менше 9 місяців. Це, не враховуючи трейнери і ретейнери, які потрібно носити протягом 6 місяців-1 року після основного лікування. Вони також непомітні при носінні або повністю прозорі, що виглядає на зубах більш природно. Модель Invisalign – це своєрідна після-брекет терапія.

Переваги та гідності сапфірових брекетів в ортодонтії

Сапфірні системи: догляд і гігієна

  1. Регулярно чистити брекети спеціально призначеною для них щіткою;
  2. Очищати конструкцію додатково за допомогою іригатора і йоржика;
  3. Відвідувати стоматолога в наперед призначений ним час (наприклад, кожні 3 місяці).

Що краще: сапфір, метал чи кераміка?

Сапфірний сплав – це ідеальний варіант для пацієнтів із білосніжною емаллю. Тільки при такому кольорі можливо домогтися максимального «невидимого» ефекту на всю щелепу.

Метал – доступний і незворушно міцний варіант, найнадійніший з усіх брекетів, але, на жаль, не самий гарний. Металеві брекет-моделі використовують на сьогоднішній день не так і часто.

Кераміка – це практично непомітний, комфортний, естетичний варіант, але менш міцний, ніж сапфір. Якщо не підібрати оптимальний коефіцієнт білизни, то керамічні пази можуть навіть створювати ефект жовтизни зубів. Жовтизну після вирівнювання брекетами можна буде прибрати виключно за допомогою відбілювання або, як варіант, ставити вініри і коронки.

У порівнянні з усіма видами брекетів хочеться сказати, що лінгвальні брекети – найдорожча конструкція, оскільки вони встановлюються на внутрішню сторону зубів і не видні зовсім.

Якщо Ваша емаль з якихось причин втратила свою білосніжність, ми б порадили переключити свою увагу на керамічні або лінгвальні варіанти. Сапфірні конструкції, в першу чергу, розраховані на абсолютну естетику, і невідповідний колір емалі може перетворити його використання і установку в серйозний мінус. Проблему можна вирішити відбілюванням зубів при бажанні виправити прикус сапфіром, проте порадьтеся зі своїм лікарем щодо того, чи вистачить ефекту відбілювання на весь період носіння брекетів.

Сапфірові брекети в Черкасах: фахівці, відгуки, ціна

Чи не впевнені в тому, якою саме системою коригувати неправильний прикус, хочете дізнатися більше про вартість, етапи та ефективність виправлення тими чи іншими системами? Запишіться на консультацію в нашу клініку! Ми готові надати детальну інформацію про всі ортодонтичні апарати, щоб Ви змогли вибрати необхідну модель і зробити брекети не тільки способом корекції, але і прикрасою для своїх зубів і зубів Ваших дітей. На прийомі буде можливість оцінити наші прозорі брекет системи (фото і відео), а також порівняти ціни на брекети в Черкасах.

Запис на прийом проходить на сайті або по телефону (можна також отримати зворотний дзвінок). Стоматолог-ортодонт приймає щодня без вихідних. Ви самі можете обрати вподобаного Вам лікаря! Ми ж, зі свого боку, гарантуємо якісну роботу і бажаний результат. Чекаємо Вас в нашій стоматологічній клініці!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: