Керамічні коронки на передні зуби

Керамічні коронки на зуби – це стоматологічна процедура, яка виконується лікарем стоматологом-ортопедом високої кваліфікації. Завданням фахівця є відновлення зуба в його колишніх межах. Використання цієї конструкції дозволяє приховати пошкоджений зуб, надати йому естетичності і відновити жувальну функцію.

Коронка може встановлюватися на рідній зуб або імплант. Зовнішній вигляд і міцність виробів залежить від матеріалу виготовлення. Для реставрації зубів іноді використовується установка керамічної коронки. Це сучасна технологія протезування, відновлює естетичність зубного ряду. На відміну від інших коронок керамічні вироби максимально точно повторюють форму і відтінок натуральних зубів.

До переваг кераміки можна віднести: стійкість до патогенних мікроорганізмів, міцність, надійність, відсутність токсичності і невибагливість у догляді.

Сучасні технології дають можливість пацієнту вибрати широку палітру природних відтінків емалі. Як і рідні зубні коронки керамічні не відблискують на світлі, а злегка його заломлюють і просвічуються.

Керамічні коронки на передні зуби бувають наступних видів:

Пресована керамічна коронка. Це міцна і надійна конструкція, здатна максимально точно передавати відтінок натуральних зубів. Її установка здійснюється при мінімальному припаруванні.

Протези з цирконію, виробляють з матеріалу білого кольору. Головними перевагами коронок на цирконієвому каркасі є міцність і біосумісність. Їх застосування мінімізує ризик алергічних реакцій і запалення пародонту. Використовуються для реставрації зубів.

Керамічні коронки

Керамічна коронка в місті Черкаси

Зубопротезні вироби без металевого каркаса – це найкращий спосіб відновлення зубного ряду для пацієнтів, схильних до алергічних реакцій. Поєднання цього матеріалу з діоксидом цирконію дозволяє застосовувати коронки навіть на жувальні зуби.

Коли цілісність зуба порушена, а посмішка виглядає не естетично – людина починає відчувати почуття незручності і дискомфорту. Безметалеві керамічні коронки ефективно приховують фізичні і зовнішні вади зубів.

Показання до застосування:

Після дентальної реставрації із встановлення керамічних коронокпацієнт повинен чітко дотримуватися рекомендацій лікаря. Особливо в питаннях гігієни порожнини рота. Це дозволить виключити ризик можливих ускладнень.

Керамічні коронки № 2

Керамічні коронки на зуби створюються зі спеціальної пресованої склокераміки. Для каркаса використовуються заготовки цирконію білого кольору або відтінку слонової кістки. Виготовлення керамічних коронок здійснюється в спеціальних зуботехнічних лабораторіях.

Перед проведенням процедури зуби пацієнта обробляються і виконується зняття зліпків. Фіксація коронки здійснюється за допомогою спеціального цементу, який підбирається під натуральний колір зубів.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: