Встановлення лінгвальних брекетів в Черкасах

Лікарі ортодонти часто стикаються з комплексами пацієнтів щодо тривалого носіння зовнішніх брекетів. Це змушує багатьох людей відмовитися від ортодонтичного лікування і користуватися іншими шляхами виправлення естетичного вигляду: за допомогою вінірів, протезування аномально розташованих зубів або взагалі відмови від подібного виду послуг.

Навіть самий естетичний апарат у вигляді витончених сапфірових пластинок буде помітний у повсякденному житті. Тому була розроблена конструкція, яка встановлюється на внутрішню поверхню зубів і гарантує невидимий для оточуючих ефект.

Індивідуальні лінгвальні брекети являють собою ортодонтичні апарати, призначення яких полягає у виправленні порушень зубощелепної системи. Вони фіксуються на внутрішній стороні зубів і абсолютно невидимі для оточуючих, а деякі моделі навіть мають назву «incognito». Унікальна і високоточна методика такого лікування полягає у виготовленні індивідуальних дуг по відбитках з урахуванням внутрішньої будови зубів. Застосування даної техніки підходить для лікування всіх видів патологій, що стосуються неправильного прикусу або викривлення зубного ряду. Тільки від професіоналізму лікаря і його впевненості в своїх силах залежить, наскільки складні роботи він може виконувати.

Часткові лінгвальні брекети можуть бути встановлені в тих випадках, коли у пацієнта є локальні викривлення, тобто вони фіксуються не на весь зубний ряд, а тільки в зонах з дефектами. Такі конструкції часто можуть застосовуватися для однієї щелепи, а термін їх носіння становить близько півроку.

Головним плюсом часткової системи є невисока вартість, в порівнянні з повною конструкцією, а також збереження мови і можливості пережовувати їжу, як і в звичайному житті.

Прийняття рішення про необхідність установки повного або часткового корекційного механізму в Черкасах може приймати тільки лікар-ортодонт, на підставі повного обстеження та урахуванням клінічної картини.

Лінгвальні брекети для виправлення прикусу

Такий метод лікування являє собою відмінне рішення для людей, які давно мріють виправити проблему і уникнути пильної уваги з боку оточення. Такі конструкції не тільки зберігають естетичний вигляд, але і ефективно вирішують проблеми прикусу, оскільки їх абсолютно не видно при розмові або посмішці. Встановлюються лінгвальні брекети на зуби в кілька етапів:

  1. Первинна консультація: огляд ротової порожнини, виявлення аномалій, лікування карієсу та інших проблем, професійне очищення, отримання необхідної інформації про процедуру, підбір методу корекції, складання плану лікування.
  2. Рентгенологічне дослідження на підставі якого виготовляють зліпки, готується гіпсова модель щелепи. Даний етап може тривати до двох місяців.
  3. Безпосередньо установка: проводиться тільки ортодонтом, займає кілька годин, залежно від складності роботи.
  4. Лікувальний процес: самий складний і тривалий період, в який слід дотримуватися всіх лікарських рекомендацій, відвідувати стоматологію в призначений час. Важливо пам’ятати, що в перший час можуть з’являтися больові відчуття і дискомфорт, пов’язаний з тим, що ви не встигли звикнути до брекет-системи.
  5. Адаптація: початковий дискомфорт і відчуття чужорідного тіла в роті буде продовжуватися приблизно тиждень, потім ви перестанете його відчувати.
  6. Корекція: займає близько півтора року. У цей період слід регулярно відвідувати лікаря, не рідше одного разу на місяць.
  7. Зняття: проводиться виключно фахівцем ортодонтом.
  8. Після зняття іноді може знадобитися установка ретейнерів, щоб успішно закріпити результат.

Внутрішні лінгвальні брекети відразу після установки трохи змінюють дикцію, оскільки елементи конструкції заважають мовному апарату приймати звичне положення. Щоб адаптуватися до цього процесу і позбутися від дефектів мовлення досить кілька разів на день по п’ять хвилин читати вголос. Якщо ваша сфера діяльності неможлива без частих комунікацій, фахівці рекомендують запланувати початок лікування на період відпустки.

Для проведення процедур по догляду вам знадобиться спеціальна зубна щітка, а також періодичне відвідування стоматолога для професійного чищення зубів кожні кілька місяців. Внаслідок відсутності якісної гігієни, зуби можуть пошкодитися карієсом через неочищений вчасно наліт. Встановлюючи брекети, лингвальна фіксація яких буде частковою, також необхідно подбати про якісне очищення.

Багатьох турбує питання, наскільки довгий буде термін лікування брекетами. Він залежить від таких факторів як: ступінь патології зубощелепної системи, вік пацієнта, дотримання всіх рекомендацій лікаря. Все дуже індивідуально, однак середній термін носіння у дорослих становить близько двох років, а у дітей – близько півтора року.

Де дешевше поставити лінгвальні брекети в Черкасах

Застосування такого виду лікування буде більш дорогим, ніж носіння звичайної конструкції. Це обумовлено складністю механізму фіксації, ступенем паталогічного стану зубів, наявності карієсу або запалень, які потрібно вилікувати перед установкою системи. На лінгвальні брекети ціна буде набагато вище ніж у інших брекет-систем, оскільки в Черкасах лише кілька фахівців, які застосовують цю технологію. Щоб отримати консультацію і дізнатися вартість лікування в конкретно вашому випадку, ви можете звернутися до наших кращих фахівців. Первинна консультація для вас буде абсолютно безкоштовною. Записатися в нашу клініку Stomadeus можна за номером телефону, зазначеному на сайті.

Встановлюючи лінгвальні брекети, вартість яких розраховується індивідуально, важливо пам’ятати про витрати на регулярне відвідування ортодонта. Також важливо проводити якісне очищення спеціальною зубною щіткою і проходити процедуру очищення у стоматолога.

Даний тип лікування підбирається тільки після професійного огляду і проведення повного обстеження. Він ефективно допомагає назавжди позбутися від проблеми і дозволить вашій посмішці сяяти.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: