Якісне видалення зубного каменю “air flow” у Черкасах

У нашій сімейній стоматології досвідчені лікарі пропонують свої послуги для дорослих та діток. Ми проводимо видалення зубного нальоту Air Flow, а також інші маніпуляції при задіянні новітнього обладнання. У Стомадеус кожен клієнт отримує уважне та дбайливе ставлення з боку стоматологів та персоналу. Ви можете бути впевнені, що потрапили до рук найкращих професіоналів своєї справи у Черкасах.

Наша клініка має сучасне обладнання та свою зуботехнічну лабораторію, тому ми успішно виліковуємо навіть найзапущеніші проблеми. Технологія air-flow є прогресивним методом, що дозволяє очистити поверхню від твердих відкладень за допомогою впливу на них потоком повітря. Вона включає в себе спеціальну суміш, що містить порошок бікарбонату (сода) і водний спрей з повітрям, який прибирає забруднення з поверхні зубів безконтактно. Вона є абсолютно безпечною та не пошкоджує емаль.

Такий метод спочатку був розроблений у Швейцарії, і дослівно перекладається як “повітряний потік”. Струмінь стисненого повітря містить в собі абразивні частинки, а їх подача відбувається за допомогою спеціального апарату. Стоматолог самостійно регулює силу та напрямок потоку, що робить очищення максимально безпечним. Таким чином відбувається очищення навіть у важкодоступних місцях, таких як зубодесневі кишені. Зняття нальоту air flow може мати у своєму складі більші та дрібніші частинки, а для надання подиху свіжості використовуються кілька варіантів ароматів.

Професійне чищення є безболісним і максимально ефективним. Його регулярне проведення раз на півроку дозволяє відбілити емаль, а також попередити появу карієсу і запалення м’яких тканин.

 Головними перевагами такого чищення є:

У нашій клініці Стомадеус ви отримуєте якісну діагностику та висококласне лікування у найкращих фахівців у Черкасах.

Видалення зубного каменю: чищення air flow у Стомадеус

У деяких випадках розташування зубного каменю не дозволяє помітити його неозброєним оком, якщо він має піддесневу локалізацію. Щоб проблема не посилювалася, необхідно регулярно відвідувати вашого лікаря. Чищення зубів від каменю аїр флов показано в таких випадках:

Видалити зубний камінь air flow можна не тільки дорослим, але і дітям віком від 12 років, якщо вони не мають протипоказань. Процедуру не можна проводити у таких випадках:

Видалення каменів зубних аїр флоу проводиться після ретельного огляду на прийомі у фахівця та збору анамнезу пацієнта. Ця процедура проходить у кілька етапів:

  1. Ретельний огляд у фахівця, збирання анамнезу пацієнта, а також інформації про алергії та непереносимість препаратів.
  2. Підготовка клієнта та апаратури.
  3. Безпосереднє очищення: проводиться обробка кожного зуба за допомогою кругових рухів, не зачіпаючи ясна. Фахівець може самостійно регулювати силу потоку та кількість абразивних частинок, а також нахил наконечника апарату. Залишки твердих частинок потім видаляються за допомогою спеціального стоматобладнання.
  4. Поліровка поверхні за допомогою спеціального абразивного засобу, щоб зробити поверхню гладкою і запобігти скупченню нальоту.
  5. Додаткове фторування для зміцнення емалі.

Часто пацієнти не відчувають больових відчуттів, але в деяких випадках може знадобитися знеболювання, наприклад, якщо є глибокі каріозні ураження та інші захворювання. Використання швейцарської технології допомагає доглядати за зубами та запобігти зайвому накопиченню твердого нальоту.

Скільки коштує чищення зубів від каменю air flow у клініці Stomadeus?

У нашій сімейній стоматології ви можете записатися на послугу “видалення зубного каменю, відбілювання air flow” ціна якої буде вигідною та доступною для вас. Дуже важливо після відвідування лікаря дотримуватися всіх його рекомендацій:

Бажано після очищення застосовувати ополіскувач з ромашкою або шавлією, щоб запобігти кровоточивості ясен. Дізнатися прайс на будь-який вид стоматологічних послуг можна за вказаним номером телефону, а також при відвідуванні нашої клініки в Черкасах. Задати всі питання щодо особливостей проведення процедури можна безпосередньо на прийомі у вашого лікаря.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: