Дитячий стоматолог ціни у Черкасах

Назва послуги

Ціна

Консультація

200 грн.

Анестезія

200 грн.

Аплікаійна анестезія

50 грн.

Фторування за 1 зуб

250-300 грн.

Видалення

300-500 грн.

Лікування карієсу молочного зуба

від 500 грн.

Герметизація фісур за 1 зуб

500 грн.

Гігієнічна чистка в/щ,н/щ

600 грн.

Вартість дитячої стоматології хвилює багатьох батьків, які турбуються про здоров’я ротової порожнини свою дитину. Оскільки дитячим зубам потрібно приділяти увагу регулярно і якість обслуговування маленьких клієнтів має бути на висоті.

Лікування кожної дитини вимагає індивідуального підходу. Часто діти побоюються відвідувань до стоматолога і тому можуть вередувати і відмовлятися від візиту усіма доступними засобами. До того ж, у батьків часом виникають труднощі з привчанням дітей стежити за гігієною рота.

Але стоматологи, які профільно займаються дітьми, постійно наполягають на тому, що правильна гігієна рота і основні правила профілактики допоможуть зменшити кількість неприємних візитів для лікування.

Лікарі клініки «Стомадеус» націлені на привчання дитини відвідувати стоматологічний кабінет спокійно, без почуття тривоги. Ми вважаємо, що необхідно залишити в минулому негативне ставлення до візитів в стоматологію, які в наслідку обертається проблемою з зубами і яснами. До того ж ціни на дитячу стоматологію часом нижчі ніж на аналогічні послуги для дорослих.

Дитячий стоматолог ціни

Дитячий стоматолог, ціни, на послуги якого мають адекватно відповідати на запити і доходи батьків, і при цьому бути приємним лікарем для дитини. Сучасним дітям необхідно жити в цивілізованому суспільстві, де візит до зубного лікаря також приємний, як і відвідування розважального центру.

У сучасній стоматології вже використовується безліч методик, які допомагають комфортно провести діагностику і провести лікування захворювань порожнини рота у найкоротші терміни. Прайс дитяча стоматологія дозволяє батькам піклуватися про таку важливу складову дитячого здоров’я.

Найефективніший спосіб профілактики хвороб зубів у дітей – це диспансеризація, а саме регулярне відвідування стоматолога раз на півроку. Якщо вже були помічені порушення, які можуть швидше розповсюдитися, то варто відвідувати стоматолога частіше.

Існує думка, що дитячі молочні зуби лікувати не обов’язково, оскільки вони все одно випадуть. Це не так. У разі істотних пошкоджень, молочні зуби можуть випасти передчасно і можуть пошкодитися зачатки постійних зубів. Також під час відсутності лікування може призвести до порушення росту і розвитку щелепи, затримки росту постійних зубів.

Прайс дитяча стоматологія

На ціну послуг дитячого стоматолога впливає ряд факторів. До того ж варто пам’ятати, що дитячий вік має свої особливості в стоматології. Так, враховується можлива поява патологій в процесі формування щелепи і зубного ряду. Ці процеси обов’язково повинен відслідковувати лікар.

Дитяча стоматологія, прейскурант, якої відповідають якості послуг, що надаються, також робить знижку на те, що захворювання зубів у дітей і дорослих протікають по-різному. Серед цілей стоматолога в цьому процесі взаємозв’язок з іншими захворюваннями, ростом і розвитком дитини.

Дитяча платна стоматологія пропонує такі процедури лікування:

Вартість лікування змінюються в залежності від стану зубів і необхідних процедур для лікування. Важливо пам’ятати, що вилікувати захворювання в уже запущеному стані дорожче і складніше, ніж швидко втрутитися на ранніх стадіях. Якщо ж звернутися з проблемою неправильного прикусу якомога раніше, дитині доведеться менше часу проходити з конструкціями для виправлення прикусу і в ранньому віці він переживе цей неприємний період з меншими переживання, які з часом забудуться.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: