Відновлення кісткової тканини щелепи в стоматологічній клініці Stomadeus

Часто після консультації по імплантації пацієнт чує від лікаря, що прямо зараз встановити імплант не вийде – потрібна ще кісткова пластика. Це розстроює, але річ у тому, що саме від цього етапу залежить, як довго простоїть імплант. Якщо без пластики можна обійтися, лікар знаходить альтернативи. Зараз існують різні типи імплантів, деякі призначені якраз для таких непростих випадків.

Кісткова пластика щелеп призначається, коли бракує кісткової тканини для імплантації зуба. Річ у тому, що досить часто перед установкою імпланта кістка, яка довго знаходилася не під навантаженням із-за видаленого зуба, вже атрофувалася. В цьому випадку лікареві нічого не залишається, окрім як запропонувати операцію. Зазвичай процес атрофії починається вже через 6-9 місяців після втрати зуба. Свого піку він досягає через рік.

Відновлення кісткової тканини щелепи

І якщо через 1-2 роки ви наважитеся поставити імплант на місце видаленого зуба, то, швидше за все, вам знадобиться кісткова пластика щелепно-лицьової області. А зазвичай саме так і відбувається, як унаслідок обмежених матеріальних можливостей багатьох пацієнтів, так  із-за боязні операції. Мало хто наважується відразу ж поставити імплант. Спочатку вибирають лікаря і клініку, коплять гроші.

Тільки лікар може прийняти рішення про те, коли відновлення кісткової тканини щелепи потрібно, а коли ні.

Можна використати наступні методики:

 1. синус-ліфтинг;
 2.  аутотрансплантацію;
 3.  бар’єрні мембрани.

Вартість кісткової пластики щелепи залежатиме від методу, який обере лікар. Яким способом робитиметься кісткова пластика щелеп, лікар скаже вже на консультації.

Інші показання до операції:

 1. травми щелепи;
 2.  пухлини;
 3. відторгнення раніше встановленого імпланта;
 4. лікування пародонтозу.

Набряк після операції – нормальне явище. Ускладнення спостерігаються украй рідко завдяки тому, що пластику щелеп роблять наші кращі хірурги. Вони регулярно підвищують кваліфікацію, вивчають передові методи. Клініка закуповує сучасні матеріали і устаткування.

Зазвичай кісткова пластика на верхній щелепі і на нижній переноситься пацієнтами легко. Але все залежить від кваліфікації лікаря і якості трансплантата. Дуже ретельно підходьте до вибору клініки, якій довірите своє здоров’я. Врахуйте, що імплант ставиться на десятиліття, тому кістка, куди він імплантується, має бути дуже міцною. Якщо лікар призначає пластику кісткової тканини, на те є вагомі підстави. Ми ніколи не рекомендуємо зайві процедури і кожне хірургічне втручання намагаємося робити максимально комфортним і неінвазивним.

Кісткова пластика альвеолярного відростка нижньої щелепи дещо простіша, оскільки немає сполучення з гайморовою пазухою. Украй рідко, але все таки зустрічається гострий гайморит або загострення хронічного після операції по пересадці кісткової тканини. Тому перед операцією рекомендується пролікувати хронічні вогнища інфекцій.

Нарощування кісткової тканини на верхній щелепі. Ціна

Велику частину імплантів на верхню щелепу хірурги встановлюють за наявності дефіциту кісткової тканини. Іноді нарощування кісткової тканини верхньої щелепи можна провести в день імплантації, але як правило, операцію доводиться відкладати. При використанні техніки розщеплювання альвеолярного відростка можлива одномоментна імплантація.

Часто буває, що на верхній щелепі через 2-3 місяці після видалення зуба кістка вже атрофується. Альвеолярний відросток поступово розсмоктується по висоті і ширині. Для відновлення можна використати:

 1. гранули;
 2. кісткові блоки;
 3. пористі мембрани.

При імплантації зубів верхньої щелепи можуть бути складнощі, оскільки часто гайморова пазуха розташована занадто близько. Тоді хірург підводить її дно для установки імпланта. Така операція називається синус-ліфтингом.

Тепер трохи про те, що скільки коштує кісткова пластика верхньої щелепи. Ціна визначається складністю втручання і вибраним методом. На расходниках економити не можна. Необхідно використати якісні, перевірені матеріали, які не викличуть відторгнення.

Відновлення кісткової тканини щелепи № 2

Якщо ви хочете уникнути кісткової пластики, звертайтеся до імплантолога вчасно. У ряді випадків альтернативою операції може стати установка спеціальних довгих імплантів, які імплантуються глибоко в кістку. Але така можливість, в силу анатомічних особливостей, є не завжди.

Відновлення кісткової тканини нижньої щелепи від кращих стоматологів Черкас

Часто без цього етапу неможливо успішне зубне протезування. Відновлення кісткової тканини нижньої щелепи відбувається, завдяки застосуванню сучасних методик, з мінімальним дискомфортом для пацієнта. Побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко. Операція зазвичай займає близько 30-60 хвилин.

Що стосується питання, скільки коштує кісткова пластика нижньої щелепи: ціна визначається після обстеження. Потрібно визначити ступінь убутку кістки і вибрати адекватний спосіб її відновлення. Градація цін досить велика. Приходьте на консультацію, лікар все розповість і пояснить, чому саме цей спосіб вирішення проблеми був обраний. Береться до уваги точне розташування великих судин і нервів. Наші лікарі-майстри нюансів.

Можна вибрати зручний для вас час для візиту. Наша клініка робить все для комфортного лікування і подальшого відновлення після імплантації. У нас тепла атмосфера, тому ви будете почувати себе спокійно і впевнено. Результат проведеної імплантації вартий того-повноцінний зуб на імпланті, який буде служити вам 20-40 років. Зараз ця операція стала набагато простішою і доступнішою за ціною завдяки сучасним технологіям і високоякісним матеріалам.

Кілька слів про те, чого краще не робити після пересадки кісткової тканини.

Щоб все пройшло добре, дотримуйтесь рекомендацій в післяопераційному періоді:

 1. приймайте призначені препарати;
 2. утримайтеся від перельотів і пірнання під воду;
 3. відмовтеся на 7 днів від алкоголю;
 4. не давайте занадто великих жувальних навантажень, відмовтеся від вживання горіхів на деякий час.

Якщо нарощування кісткової тканини щелепи необхідно вам для імплантації, звертайтеся в Stomadeus. Раді Вам допомогти знайти красиву посмішку!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: