Класична імплантація та установка металокерамічних коронок у Черкасах

Ставити зубні протези штучного походження стоматологи розпочали ще у XVIII столітті, зокрема у Парижі стоматологи використовували фарфорову масу для створення своєрідних імплантів. Сьогодні проблема зруйнованого зуба чи навіть низки зубів вирішується за допомогою більш сучасних технологій. Одним із найбільш поширених типів зубних імплантів у незнімному класичному протезуванні є коронка металокерамічна. Пояснюється це рядом переваг даного матеріалу:

Якщо ви шукаєте стоматологічну клініку в Черкасах, де професіоналізм команди поєднується з передовими технологіями, обладнанням останнього покоління та уважним ставленням до пацієнта – ваш вибір це «Стомадеус». У нас ведуть прийом лікарі-стоматологи найвищої категорії. Ви можете записатися на прийом онлайн або зателефонувати до клініки контактними телефонами. 

Індивідуальне виготовлення металокерамічної коронки зуба

Коронка – це надійний спосіб захистити проблемний зуб від остаточної руйнації та деформації. Вона захищає поверхню з усіх боків та є своєрідним «чохлом». Металокерамічні коронки ставлять у тих випадках, коли за медичними показаннями потрібен жорсткий ортопедичний каркас, що має малу масу (має бути легким за вагою). Встановлення коронок можливе як на передні, так і на задні зуби.

Якщо говорити в цілому, то загальні показання, при яких рекомендовано виготовлення металокерамічної коронки та її встановлення, наступні:

У клініці «Стомадеус» ви можете замовити створення коронки під ваші анатомічні особливості. У нас діє послуга металокерамічні коронки під ключ, що складається з послідовних чітко визначених етапів:

  1. Консультація лікаря-стоматолога, візуальний огляд, КТ зуба чи проблемної зони у форматі 3d знімка. Тривимірна проекція дасть змогу оцінити стан емалі, навколо зубних тканин, розташування каналів та кореня зуба, а також вчасно діагностувати запальні процеси (якщо вони є). Це важливий етап, тому що прихований карієс може стати дуже неприємною проблемою вже після встановлення коронки.
  2. За допомогою спеціальної масси ортопед робить індивідуальний відбиток анатомічної форми зуба. Сучасні технології дозволять «врахувати» при цьому всі найдрібніші особливості та зліпок у результаті є точним повторенням вашого зуба.
  3. У своїй зуботехнічній лабораторії ми виготовляємо точний металевий каркас по зліпку зі спеціалізованих стоматологічних сплавів. В якості матеріалів для коронки (її каркаса) використовують різні види металів: хром, кобальт, нікель, паладій і т.д. Для виготовлення протезу на жувальні зуби все частіше вдаються до цирконієвих сплавів. За своїми фізико-хімічними властивостями цирконій не пропускає світло, на відміну від кераміки, має благородний білий відтінок. 
  4. Далі виконується “примірка” на зубний ряд. Якщо металокерамічні зубні коронки ідеально збігаються зі зліпком, то каркас надходить на подальше доопрацювання та випал. 
  5. На фінальній стадії коронку покривають дентиновими масами, що забезпечують максимальну відповідність кольору, прозорості, блиску рідних зубів. 
  6. Лікар-стоматолог виконує протезування. Через певний період ми призначаємо контрольний візит та повторно оцінюємо результат.

Термін експлуатації імпланту із металокераміки – не менше 10-15 років. Це можливо в результаті професійно виконаного протезування та якісних матеріалів. Протягом цього терміну ми призначаємо профілактичні огляди та візити для контролю. 

Скільки коштує металокерамічна коронка у Черкасах?

Остаточна ціна залежить від виду протезування, кількості зубів, виду самого протезу (з яких сплавів він зроблений) та супутніх послуг (комп’ютерна томографія, лікування карієсу, тимчасові протези тощо).

Багато пацієнтів штучно відтягують візит до стоматолога, навіть у тому випадку, коли на попередній консультації та після обстеження лікар говорить про необхідність протезування. Вважається, що ця процедура болюча та дорога. Однак сучасна медицина поки що не пропонує альтернативи, якщо ваш зуб має значні деформації. Слід також пам’ятати, що вартість металокерамічної коронки значно дешевша, ніж заміна всього зубного ряду та проведення повноцінної імплантації щелепи. Установка однієї коронки збереже функціональність і здоров’я всіх зубів у ротовій порожнині, оскільки позбавить здорові сусідні зуби від нехарактерного для них тиску при пережовуванні та подрібненні їжі в роті.

Клініка «Стомадеус» у Черкасах виконує всі види стоматологічних послуг із незнімного протезування. Комплексна послуга металокерамічна коронка ціна під ключ може мати різну вартість. Все залежить від виду протеза, складності його виготовлення, стоматологічних сплавів, що використовуються. 

З повним прайсом ви можете ознайомитись на сайті. 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: