Замовити вініри в Черкасах

Вінір керамічний робить посмішку красивою і яскравою, вирівнює зубний ряд, маскує існуючі недоліки.

Встановити вініри для зубів – це один з найпопулярніших способів покращити вигляд посмішки. Вони представляють собою накладки з кераміки, які повністю повторюють анатомічну будову зубів пацієнта і виготовляються за індивідуальним зліпком.

Ця процедура рекомендована в таких випадках:

Вініри

Якщо замовити вініри в Черкасах, вдасться отримати посмішку мрії з ідеально білими і рівними зубами. Щоб поставити керамічні вініри, не потрібно повністю обточувати зуби, досить їх трохи відшліфувати

Для встановлення використовують різні види вінірів, кожен з яких має свої характеристики, плюси і мінуси:

Як вініри на передні зуби допоможуть вирівняти зуби

Вирівнювання зубів за цією технікою має безліч позитивних характеристик, що і робить їх такими популярними.

Перш за все довговічність, адже при дотриманні всіх лікарських рекомендацій щодо експлуатації та догляду, якісній роботі стоматолога вініри на зуби прослужать близько 30 років, не втрачаючи свого первісного вигляду.

Друга перевага цього способу реставрації зубів – непомітність. Відрізнити вініри від справжніх зубів неможливо, так як накладки ідентичні за формою і структурі зубної тканини. До того ж, підбирається індивідуально форма і колір.

Вініри на передні зуби роблять з гіпоалергенного матеріалу. Імовірність того, що вініри викличуть алергічну реакцію або будуть відторгатися організмом – відсутня.

У результаті пацієнт отримає голлівудську посмішку без зайвих незручних відчуттів, оскільки ці накладки абсолютно не відчуваються фізично, з ними не виникає почуття того, що в ротовій порожнині присутній чужорідний предмет.

Вініри № 2

Простота в догляді. Керамічні накладки не викликають будь-яких складнощів у догляді, їх досить чистити, як і звичайні зуби.

При виборі досвідченого стоматолога з високою кваліфікацією і дотриманням всіх правил і рекомендацій з догляду за керамічними накладками вони прослужать більше 20, а іноді і 30 років, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду. Вініри – кращий спосіб придбати блискучу білизною, сліпучу посмішку і ідеальний зубний ряд.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: