Безболісне видалення кісти зуба у Черкасах

 Виникнення кісти на зубі є досить поширеним явищем серед пацієнтів.  Вона є капсулою на корені зуба, в якій накопичується гній.  Якщо в зубі відбувається хронічний запальний процес, а виходу для мертвих клітин немає, наш організм змушений їх ізолювати таким чином.  Ця капсула довгий час може перебувати в сплячому режимі, а потім, у разі зниження імунітету проявляється больовими симптомами.  На початковій стадії жодного дискомфорту немає, тому людина не звертається до стоматолога.  У занедбаному стані вона приносить виражені болючі відчуття, а також, якщо її не видалити, може призвести до втрати зуба.  Якщо ви виявили у себе біль який довгий час не зникає, не варто відкладати візит до вашого лікаря, щоб не втратити дорогоцінний час.  Досвідчені фахівці клініки Stomadeus проводять видалення кісти переднього зуба з ефективним знеболенням, тому ви не відчуватимете дискомфорт під час проведення процедури.

 Основними факторами, які могли спровокувати виникнення даного новоутворення, є:

 Видалення кісти нижніх зубів відбувається лише після ретельного огляду лікаря та проведення всіх необхідних діагностичних процедур: рентгенографія, комп’ютерна томографія, 3d знімок.  У нашій клініці є сучасне обладнання, яке дозволяє проводити діагностику високої якості, на основі якої буде поставлено правильний діагноз та призначено лікування.

Операція видалення кісти зуба у найкращих фахівців клініки Стомадеус

 Багато пацієнтів цікавить, чи можливо видалити новоутворення без шкоди для зуба.  Однозначно так!  Завдяки високій кваліфікації нашого персоналу та постійному навчанню новим терапевтичним методикам можна проводити зубозберігаючі операції.  Звичайно, в деяких випадках може знадобитися повне видалення, якщо на те є клінічні показання.  На це дуже впливає розташування та величина новоутворення.  Але основним пріоритетом нашої роботи є максимальне збереження вашиї зубів к цілісності.

 Якщо обстеження стоматолога показало, що у вас є новоутворення, то вам може бути призначене терапевтичне або хірургічне лікування.  У першому випадку досягти позитивного ефекту можна, якщо розміри капсули не перевищують 8 мм.  Якісне чищення та пломбування каналів дозволить позбутися недуги в більшості випадків.  Після процедури стоматолог-терапевт призначить вам повторне обстеження з допомогою рентгену чи КТ через час.

Якщо новоутворення має великі розміри, то неминучою буде операція з видалення кісти зубаВартість такої процедури визначає лікар, виходячи із складності, занедбаності хвороби.  Існує кілька способів проведення операції:

  1. Резекція кореня: видаляються верхні уражені тканини та місця запалення, зуб залишається цілим, а видалена частина заповнюється спеціальним розчином.
  2. Цистектомія: при цьому способі порожнина кісти розкривається, очищається вміст, а всередину кладеться антисептик, після чого розріз зашивається.  Підходить для лікування утворень великого розміру.
  3. Гемісекція: під час такого хірургічного втручання відбувається видалення всього кореня та коронки, а сам зуб залишається цілим.  Відновлення пацієнта відбувається протягом тижня-двох.

 Вам потрібна операція видалення кісти зуба?  Ціна у нашій сімейній стоматології буде вигідною для вас, а якість послуг вас тільки порадує.

Лазерне видалення кісти зубів у Черкасах

Даний спосіб є сучасним і найменш травматичним, тому користується високою популярністю. Повернення до звичайного способу життя можливе вже за тиждень, а больові відчуття тривають недовго. Дізнатися скільки коштує видалення кісти зуба лазером можна безпосередньо на прийомі у вашого лікуючого стоматолога.

Скільки коштує операція з видалення кісти зуба у Stomadeus?

 Проведення хірургічного втручання завжди викликає у клієнтів страх та хвилювання.  Найчастіше це пов’язано з очікуванням нестерпного болю в силу того, що пацієнт мало поінформований про те, як проходить процедура.  У нашій клініці ви ніколи не відчуватимете сильного дискомфорту тому, що наші фахівці проводять ефективне знеболювання сучасними препаратами.  Залежно від складності лікування це може бути місцеве знеболювання або загальний наркоз.  Перед проведенням у вас візьмуть необхідні аналізи і проведуть консультацію анестезіолога, тому ви можете бути впевнені, що все пройде добре.  Ціна на видалення кісти зуба також є популярним питанням, відповісти на яке можна лише на прийомі стоматолога-хірурга.  Ваш лікар надасть вам всю інформацію про підготовку до процедури, про етапи її проведення, а також симптоми, які вважаються нормальними після неї.  Звичайно, після оперативного втручання всі відчувають больовий синдром і можливе підвищення температури, це нормально.  Ви завжди можете звернутися до нашого хірурга, якщо вам здається, що симптоми виходять за межі норми.  Для того, щоб дізнатися, скільки коштує видалення кісти зуба в Стомадеус, необхідно записатися на прийом до вашого стоматолога, і він відповість на всі запитання.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: