Елайнери – ефективне вирівнювання зубів без брекетів

Елайнери останнім часом користуються широкою популярністю, оскільки це щадний спосіб вирівняти зуби, не вдаючись до брекет-систем. Це прозорі пристосування, які також називають каппами. Їх призначають в клініках при таких проблемах як треми, діастеми, некоректний прикус (деякі різновиди), необхідність усунення повороту зуба навколо осі.

Сьогодні елайнери стали популярною альтернативою брекетів. Ціна на елайнери для зубів в Черкасах нижче, ніж на брекет-системи, при цьому вони мають досить високу ефективність. Якщо ви вже давно шукаєте способи як вирівняти зуби без брекетів – спробуйте капи. Але спочатку необхідно проконсультуватися з досвідченим лікарем-ортодонтом. Запишіться на прийом в клініку Клініку Stomadeus – наші фахівці оглянуть вас і підкажуть, який тип ортодонтичних конструкцій підійде вам найкраще.

Що являють собою елайнери

Зубні капи, ціна яких набагато нижча вартості брекетів, є гіпоалергенними. Вони виробляються з особливого полімерного матеріалу, який повністю прозорий і має біосумісність. Таким чином, елайнери повністю безпечні для здоров’я людини, дозволяють випрямити зуби без брекетів і виглядають естетично. Завдяки прозорості матеріалу, такі ортодонтні пристосування практично непомітні на зубах.

Елайнери

Виправлення зубів без брекетів із застосуванням кап відбувається в більш щадному режимі, ніж у випадку з брекет-системами. Елайнери є знімними конструкціями, які більш зручні в повсякденній експлуатації. Даний тип ортодонтичних апаратів був винайдений в Америці в кінці дев’яностих, і з тих пір користується величезною популярністю в Україні та світі. Завдяки еластичності матеріалу, пацієнт не відчуває сильного дискомфорту при носінні, він самостійно може знімати і одягати конструкцію, щоб виправити прикус без брекетів.

Який принцип дії кап для випрямлення зубів без брекетів? Він схожий з принципом роботи брекет-систем – на зуби чиниться постійний тиск. Але величезна відмінність кап в тому, що вони являють собою знімні конструкції, тому їх можна знімати при чищенні зубів або під час їжі.

Капи на зуби: показання до застосування

Лікування елайнери призначається при проблемах з прикусом, а також при некоректному положенні окремих зубів. Це відмінне рішення для тих, у кого спостерігаються не дуже сильні порушення, і при цьому вони хочуть носити більш естетичні конструкції, в порівнянні з брекет-системами. Ви можете купити капи для вирівнювання зубів в Черкасах, звернувшись в Клініку Stomadeus. Наші фахівці також виконають установку елайнеров і пояснять, як ними правильно користуватися.

Вартість кап на зуби не дуже висока, тому таке лікування є доступним для більшості відвідувачів стоматологічних клінік. Застосування таких конструкцій легко вписується в повсякденний спосіб життя пацієнтів, адже вони не дратують слизову, зручні в носінні і легко знімаються при прийомі їжі, чаюванні або чищенні зубів. Ви не будете ніяковіти або відчувати психологічний дискомфорт, адже у вас на зубах будуть прозорі пристосування, а не дріт з металу.

Навряд чи хтось взагалі помітить, що ви проходите курс вирівнювання зубів капами, адже їх практично не видно на зубах. Ви зможете відвідувати ділові зустрічі та різноманітні заходи,  не відчуваючи ніякого сорому або незручностей. Тим більше, ви в будь-який момент маєте можливість зняти апарати на короткий час. Головне – не зловживати цим, інакше ефект від лікування буде мінімальним.

Популярні виробники елайнеров

Ціна на елайнери в Україні залежить від різних чинників, в тому числі від виробника. Вперше такі ортодонтичні пристосування випустили в 1999 році – американське підприємство Align Technology. На даний момент виробництвом кап займаються німецькі, італійські, британські, російські, мексиканські компанії. Розглянемо найпопулярніші і ефективні системи на сьогоднішній день від різних виробників:

Обирайте виробника, відштовхуючись від вартості елайнеров і від рекомендацій вашого лікаря-ортодонта.

Елайнери № 2

Капи на зуби: етапи лікування

Перед тим як виправити зуби без брекетів із застосуванням елайнеров, фахівець в області ортодонтії як слід огляне вашу ротову порожнину і визначить, чи підійдуть вам подібні конструкції. Деяким людям можна вирівняти зуби без брекетів, а деяким ні, оскільки це залежить від типу патології і ступеня занедбаності конкретного випадку.

Якщо вам показані капи – лікар зробить зліпки ваших зубів, після чого направить їх в лабораторію. Там на підставі зліпків виготовлять пристрій по вашим індивідуальним параметрам. На етапі огляду лікар озвучить ціну виправлення прикусу без брекетів капами при ваших порушеннях прикусу.

Потім стоматолог виконає ультразвукову чистку і встановить апарат. Після буде призначений графік наступних візитів до лікаря, щоб фахівець міг контролювати хід вашого лікування. Як правило, ходити до стоматолога при носінні кап потрібно приблизно раз в 1.5 місяці.

 

Капи для зубів: як доглядати

Перш ніж надягати елайнери, рекомендується кожен раз мити їх теплою проточною водою. Також можна використовувати спеціальне гігієнічний засіб, який вам порекомендує ортодонт. В період лікування не варто вживати жувальну гумку, оскільки вона буде прилипати до пристрою.

Якщо ви прийняли рішення вирівняти зуби без брекетів в Черкасах – звертайтеся в Клініку Stomadeus. Наші фахівці мають великий досвід в роботі зі знімними конструкціями і призначать вам ефективне лікування з використанням кап. Щоб уточнити ціну на установку елайнеров для вашого конкретного випадку, вам потрібно записатися на консультацію до нашого фахівця. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: