Терапевтичне лікування зубів у Черкасах за вигідною вартістю

Наша стоматологічна клініка Стомадеус пропонує широкий спектр послуг з лікування хвороб зубів. Ми пропонуємо високоякісне обслуговування для дітей та дорослих, а також лояльну цінову політику. Професійне терапевтичне лікування зубів у нашій клініці допомагає вирішувати більшість проблем зубного ряду. Воно починається з якісної діагностики, що включає збір анамнезу пацієнта, а також проведення високоточного рентгенографічного дослідження. На його підставі лікар підбирає оптимальні методи лікування та профілактичні процедури.

Терапевтична стоматологія включає такі напрямки роботи:

– лікування карієсу;

– художня реставрація;

– професійне очищення порожнини рота;

– лікування ушкоджень не пов’язаних із карієсом;

– ендодонтичне лікування.

Наша клініка пропонує до ваших послуг найкращих досвідчених фахівців, які виправляють проблеми будь-якої складності за допомогою сучасного обладнання та матеріалів нового покоління. Ми допомагаємо пацієнтам позбавитися різних захворювань і зберегти здорову посмішку.

При відвідуванні вашого стоматолога наш дбайливий персонал забезпечить належні умови чистоти у відповідність до санітарно-гігієнічних норм. Ми виконуємо якісну дезінфекцію інструментарію та приміщень, тому ви та ваші дітки можуть почуватися в абсолютній безпеці. У розпорядженні наших фахівців є своя зуботехнічна лабораторія, а також сучасні інструменти для найскладніших маніпуляцій.

Наші професіонали серйозно ставляться до питань діагностики, тому що від її якості залежить успіх лікувальних заходів та можливі побічні ефекти. Саме тому ми намагаємось зібрати максимальну кількість інформації про стоматологічне здоров’я пацієнта. Наші лікарі дуже уважно ставляться до кожного відвідувача і можуть допомогти у вирішенні навіть найскладніших проблем.

Терапевтичне лікування зубів у клініці Stomadeus

Терапевтична стоматологія у Черкасах дає можливість вирішувати велику кількість проблем та зберегти гарну усмішку. Лікування зубів, уражених карієсом є важливим аспектом терапевтичного лікування. Це процедура, що найбільш часто виконується в стоматкабінеті. Суть її полягає в тому, щоб очистити зуб від уражених тканин та за допомогою спеціального розчину ізолювати цю ділянку від попадання шкідливих бактерій. Залежно від ступеня пошкодження, ця проблема може бути вирішена за одне або кілька відвідувань лікаря. У запущених випадках спочатку буде встановлено тимчасову пломбу, а потім постійну. При несвоєчасному зверненні до фахівця карієс може призвести до більш глибокого запалення, що має назву пульпіт. Найчастіше він провокується попаданням їжі та мікроорганізмів у зубну порожнину, яке навіть при ретельному чищенні не видаляється повноцінною мірою. У такому разі необхідно видалення запалених тканин та дентину з подальшим пломбуванням та реставрацією зуба. Найкраще звертатися до лікаря, як тільки ви відчули дискомфорт, щоб запобігти розвитку запалення та втрати зуба.

Лікування некаріозних ушкоджень емалі дозволяє вирішувати такі проблеми:

– підвищена чутливість;

– сильне стирання;

– травми;

– клиноподібний дефект та інші.

Для правильного підбору лікування необхідний огляд спеціаліста і детальне обстеження, яке допоможе виявити причини захворювання.

Чищення та лікування зубних каналів часто необхідно проводити згодом пульпіту, який є запаленням нервово-судинного пучка через каріозне ураження тканин. Лікарем проводиться повне очищення зубних каналів після рентгенографічного дослідження, на якому визначається довга зубних каналів та їх кількість. Головна складність полягає в тому, що іноді канали бувають дуже малі, і в них важко потрапити. На такий випадок у нашій клініці є спеціальне обладнання для проведення найточнішої роботи. Найголовніше у процесі такого лікування – ретельно очистити канал від бактеріального забруднення, щоб згодом не було повторного запалення.

Ендодонтичне лікування зачіпає внутрішню частину зуба, його канали та навколишні тканини. Воно стає необхідним у тому випадку, коли пульпа уражається інфекцією або пацієнт відчуває яскраво виражену чутливість, зміну кольору, набряки та сильні болючі відчуття. Метою лікування кореневих каналів є знищення мікроорганізмів за допомогою механічного та медикаментозного чищення. Після неї канали герметично закриваються спеціальними розчинами та постійною пломбою. Для такого лікування необхідно застосовувати анестезію, а проводиться воно у кілька відвідувань.

Скільки коштує терапевтичне лікування зубів у Черкасах

У нашій клініці представлений широкий спектр послуг із вигідної вартості, серед яких є терапевтичне лікування зубів. Ціна процедури залежить від ступеня ураження емалі та внутрішніх тканин зуба. Пацієнт далеко не завжди може самостійно помітити у себе карієс, адже він буває прихований від неозброєного ока. Тому потрібно регулярно відвідувати свого лікаря, щоб запобігати проблемам на початковій стадії.

У Stomadeus ви знайдете найкращих фахівців у Черкасах для вирішення стоматологічних проблем будь-якої складності та відновлення красивого зовнішнього вигляду ваших зубів. Ми пропонуємо широкий спектр сучасних терапевтичних методик за вигідною вартістю.

Записатися на прийом до найкращих стоматологів у Черкасах можна на сайті у вікні швидкого зв’язку або за вказаним номером телефону. Отримати детальну інформацію про прайс можна у наших консультантів, а дізнатися детальну вартість лікування у конкретному випадку можна тільки після огляду у спеціаліста.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: