Імплантація зубів у клініці “Стомадеус” Черкаси

Сучасна імплантація зубів має декілька методик повного відновлення зубів. Одним з методів відновлення зубів є імплантація.  З кожним роком технології поліпшуються, і імплантація стає доступнішою для більшості людей.

На відміну від протезування, імплантація зубів займає більше часу. Але результат вартий витраченого – встановлений штучний зуб ззовні не відрізняється від природнього зуба. Таким способом можна відновити зуби усієї ротової порожнини.

Одномоментна імплантація зубів має декілька переваг:

Сучасна процедура імплантації зубів досі викликає безліч питань і міфів, хоча цей метод вже давно практикується стоматологами.  У цій статті розповімо докладніше, які види імплантації існують в наш час.

Сучасна імплантація зубів поділяється на:

Внутрішньокісткова імплантація або ендооссальна

Найпоширеніший метод і вважається найбільш надійним. Якщо у пацієнта немає протипоказань, використовують саме його.  Імплантація ділитися на кілька етапів.

Імплантація зубів

По-перше, встановлюють сам імплант вживляючи його в кістку.  На цьому етапі встановлюється тимчасова коронка.

По-друге, після 4 місяців, якщо імплант успішно прижився і не виникло ускладнень, тимчасова коронка змінюється на постійну.

Існують також цілісні імпланти, які встановлюються за одне відвідування лікаря.  Конструкція цього імпланта цільна, тому якщо буде потрібно її заміна, це викличе певні труднощі.  Використовують її досить рідко.

Базальна імплантація зубів

Даний вид імплантації використовується за недостатньої кількості кісткової тканини і неможливості її відновити.  Базальна імплантація передбачає установку імпланта в глибокі відділи щелепної кістки. Найчастіше її призначають пацієнтам, коли необхідно відновити велику кількість зубів або весь ряд.

Технологія встановлення відрізняється від попередньої.  Замість надрізу робиться прокол, і імплант вкручують у ясна. При такій імплантації, коронки можна встановлювати відразу.

 Існують ще кілька випадків імплантації, але деякі з них вже занадто застарілі, а інші – вкрай рідко використовуються.

Імплантація зубів № 2

Імплантація – це найбільш сучасний і ефективний метод відновлення відсутніх зубів. Для успішного результату важливо звертатися до досвідчених фахівців. Клініка “Стомадеус” пропонує найсучасніші методи імплантації зубів в Черкасах. Тож якщо пацієнт має таку складну проблему, як втрата зубів, клініка у Черкасах допоможе підібрати варіант відновлення зубів. Однак, імплантація досить дорога процедура, тому варто слідкувати за станом ротової порожнини, щоб в подальшому не витрачати значні кошти на відновлення зубів.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: