Пломбування зубних каналів у Черкасах

Сімейна стоматологія Stomadeus пропонує широкий спектр послуг досвідчених фахівців для лікування та профілактики хвороб, а також збереження вашої красивої посмішки. У нашій клініці можна замовити пломбування кореневих каналів за вигідною вартістю. Ця процедура проводиться після видалення пульпи, щоб запобігти розвитку інфекційного процесу. При розвитку пульпіту та його несвоєчасного лікування виникає запалення. Пульпою називається внутрішньозубна порожнина, де розміщені всі нервові закінчення та кровоносні судини, тому таке захворювання спричиняє сильний біль. При запущеному процесі відбувається інфікування кістки, що призводить до такого ускладнення, як періодонтит. У найважчих випадках виникає остеомієліт. На початковому етапі цю проблему можна виправити за допомогою пломбування.

Наші стоматологи пропонують якісне та безболісне видалення нерва та пломбування каналу з використанням сучасних методик. До них відносяться:

– депофорез: застосовується фахівцями для ізоляції викривлених та важкопрохідних каналів, має досить високу результативність для лікування;

– E&Q Plus: дана методика є інноваційною, дозволяє використовувати різні способи пломбування кореня зуба. Для її проведення використовується спеціальний пістолет для ін’єкцій, в якому міститься розігрітий матеріал. Температура контролюється лікарем за допомогою дисплея;

– використання системи «Термофіл»: процедура виконується гарячою гутаперчею, яка при застиганні переходить у твердий стан. Таке лікування практично не має ускладнень та після нього відсутні хворобливі відчуття;

– пломбування зубного каналу відбувається з використанням холодного розчину, що має різні варіації.

Крім перерахованих вище, нашими спеціалістами застосовуються й інші техніки, що дозволяють відновити пошкодження та запобігти поширенню запалення.

Наша клініка обладнана сучасним інструментарієм для діагностики та лікування проблем зубного ряду. На підставі збору анамнезу пацієнта та проведеної діагностики, лікарем призначається відповідне лікування. Для виправлення проблем підбираються сучасні методики, ефективні та безболісні. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, щоб ви відчували себе безпечно та комфортно. Персонал дбає про підтримання стерильності та чистоти, у відповідність до санітарних норм. Особлива увага приділяється дітям, адже їм потрібні максимально приємні психологічні умови.

Пломбування каналів у дітей та дорослих у сімейній клініці Stomadeus

Якщо у вас виникли больові відчуття або дискомфорт у зубах – варто негайно звертатися до стоматолога, щоб провести якісну діагностику та запобігти поширенню захворювання. До нас досить часто звертаються пацієнти із запитом на пломбування каналів молочних зубів дітям. Вирішення такої серйозної проблеми варто довіряти досвідченим професіоналам, які працюють у нашій сімейній клініці. Ми забезпечуємо найкращі умови для наших найменших пацієнтів, тому вони люблять приходити до нас із батьками.

Для проведення даної процедури необхідно провести ретельне обстеження та рентгенодіагностику, якщо на неї є показання лікаря. Тільки після цього можна об’єктивно оцінити масштаби проблеми та призначити ефективну терапію. Якщо під час діагностування підтверджується необхідність пломбування каналу – ваш стоматолог проведе до неї підготовку.

Наступним кроком буде підбір анестезії, щоб ви не відчували жодного дискомфорту у процесі видалення уражених карієсом тканин. Після того як процес зачистки буде завершено, лікар приступить до видалення зубного нерва та обробки ендодонту. Він включає механічний вплив на зубні тканини, дентин і пульпу.

Після завершення чищення проводиться безпосередньо пломбування зубного каналу, після якого може бути встановлена ​​постійна пломба або коронка. Поетапно цю процедуру можна описати так:

  1. Проведення діагностики, збір анамнезу та рентгенографія. На підставі її результатів можна отримати інформацію про стан всіх каналів та їх розташування.
  2. Підбір та проведення анестезії.
  3. Зачищення пошкоджених карієсом твердих тканин.
  4. Видалення запаленого нерва.
  5. Виходячи з даних діагностики, фахівцем може бути призначено встановлення штифта.
  6. Пломбування каналів та інші маніпуляції.
  7. Контрольний огляд та рентгенографія.

Відразу після процедури лікар дасть рекомендації щодо подальшого догляду. Не рекомендується протягом 2-х годин після лікування вживати їжу та напої, щоб дати розчину час остаточно затвердіти.

Вартість пломбування каналів зуба

У нашій сімейній стоматології кожен клієнт отримує якісне обслуговування та доброзичливе ставлення персоналу. У нас ви можете здійснити процедуру “пломбування каналів”, вартість якої буде невисокою. Для лікування ми використовуємо високоякісні матеріали п’ятого покоління, які мають відмінний характер та прекрасні експлуатаційні властивості, відмінну біосумісність. У нас ви можете записатися на прийом до найкращих стоматологів у Черкасах та отримати якісне лікування із застосуванням інноваційних технологій.

На пломбування каналів зуба ціна у клініці Стомадеус буде найвигіднішою для вас. Ми гарантуємо високу якість наданих послуг та дбаємо про те, щоб ви отримували найкраще відношення та увагу з боку персоналу. Ми пропонуємо доступні ціни та висока якість лікувальних процедур для дорослих та діток. Щоб дізнатися більш детально про вартість послуг та записатися на прийом до найкращих лікарів-стоматологів у Черкасах – ви можете написати нам на сайті або зателефонувати у Стомадеус за вказаним номером телефону, а наші консультанти з радістю нададуть вам консультацію. 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: