Встановлення коронки на імплант: особливість проведення процедури у Стомадеусі.

Красива посмішка – ваша візитна картка.  Від її стану залежить якість життя, тому так важливо регулярно відвідувати стоматолога та вирішувати проблеми ще до їх виникнення.  Втрата зубів у багатьох людей викликає сором, замкнутість, небажання посміхатися та інші неприємні наслідки.  Однак, на сьогоднішній день вирішити цю проблему досить легко, якщо ви звернетеся до нашої сімейної стоматологічної клініки Стомадеус.

Ми пропонуємо вам послуги найкращих фахівців у Черкасах, комплексний підхід до лікування різних зубних хвороб, високоточну діагностику на сучасному обладнанні, гіпоалергенні біодоступні матеріали, а також керамічні коронки на імплант від найкращих світових виробників.

Для того, щоб встановлена ​​конструкція прослужила довгі роки, необхідно знайти досвідченого спеціаліста та дотримуватися всіх його рекомендацій до та після процедури.  У деяких випадках, виходячи з результатів огляду та додаткової діагностики, лікар може запропонувати встановлення тимчасової коронки, якщо це є доцільним.  Призначене лікування  потрібно обговорювати з вашим стоматологом, який зобов’язаний надати вам повну і детальну інформацію про стан здоров’я вашої ротової порожнини.

 Імплант коронка під ключ у Черкасах

Після того, як необхідні діагностичні процедури були проведені, фахівець приступає до підбору конструкції та безпосередньо операції.  Для повноцінного відновлення зовнішнього вигляду зубів краще вибирати імпланти.  Вони мають міцну опору – титановий корінь, який добре витримує навантаження і характеризується довговічністю.  Штучний корінь необхідно встановлювати у кісткову тканину.

Коронка є видимою частиною імпланту, яка закріплюється на абатмент (стержень).  Інтеграція титанового кореня в щелепу займає близько півроку, у цей період встановлюється тимчасова коронка на імплант.  Вона дозволяє захистити оголені тканини, дає додатковий комфорт, як фізичний, так і естетичний.  Особливо це актуально для передніх зубів.  Тимчасова конструкція виконується з композитних матеріалів, які не заважають природному приживленню кореня.  При необхідності її легко можна замінити на іншу або постійну.

У цей час відбувається первинна стабілізація імплантаі стоматолог може спостерігати за тим, як він приживається.  Постійна коронка із цирконію на імплант виготовляється тоді, коли лікар бачить ознаки того, що титановий або цирконієвий протез прижився.

Етапи встановлення коронки на імплант:

  1. Первинний огляд у лікаря-стоматолога, збирання анамнезу, проведення діагностичних заходів для отримання детальної картини стану зубів пацієнта.
  2. Якщо були виявлені запальні захворювання або каріозні ураження емалі, спочатку необхідно їх вилікувати.
  3. Проводить професійне чищення ротової порожнини в кабінеті стоматолога, а також вимірювання параметрів майбутнього протезу.
  4. Виготовлення коронок на імплантах за індивідуальними розмірами для кожного пацієнта.
  5. Безпосередньо хірургічна операція та встановлення штифта з коронкою.
  6. Надання рекомендацій на період реабілітації.
  7. Приживлення імпланту триває близько півроку.

Для того, щоб уникнути виникнення ускладнень після операції, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря та правильно доглядати за чистотою ротової порожнини.  Якщо вас починають непокоїти неприємні симптоми або не проходить біль, потрібно звернутися до клініки повторно.  Відразу після операції набряк м’яких тканин, кров’яні виділення та болючі відчуття вважаються нормою.  Вони мають пройти за тиждень.

Ціна металокерамічної коронки на імплант у клініці Stomadeus

Отримати повну консультацію щодо того яка ціна коронки на імплант можна після відвідування стоматолога-ортодонта після первинного огляду.  Вартість може відрізнятися залежно від таких факторів:

Якщо вас цікавить коронка на імплант, ціна якої буде невисокою, ви можете звернутися в нашу клініку Стомадеус, де лікарі запропонують вам відповідні варіанти.

Вартість коронки з діоксиду цирконію на імплант у сімейній стоматології у Черкасах

У своїй професійній діяльності наші лікарі використовують лише найкращі зарубіжні матеріали, високоякісний інструментарій та новітнє діагностичне обладнання.  Ми пропонуємо широкий спектр стоматологічних послуг будь-якої складності, включаючи і встановлення імплант, коронка, ціна якої буде невисокою.

Для створення коронок за індивідуальними параметрами ми використовуємо свою зуботехнічну лабораторію на базі клініки, що дозволяє досягати кращих результатів у сфері протезування. Багатьох пацієнтів цікавить скільки коштує коронка на імплант в Черкасах, а також відновлення зубів. Первинний прайс можна знайти на сайті нашої клініки Стомадеус, де на вас чекають досвідчені фахівці, доброзичлива атмосфера та стерильні умови для проведення процедур.

Ми пропонуємо нашим клієнтам коронки на імплант, вартість яких варіюється в залежності від матеріалу, з якого вони виготовляються.  Штифт може бути виконаний з титану або цирконію, а сама коронка, залежно від її призначення, із пластику (тимчасова) або металокераміки , цирконію (постійна).  Дізнатись більше інформації про вартість можна при відвідуванні стоматолога у нашій сімейній клініці.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: