Професійне чищення від зубного каменю в стоматології Стомадеус

Наша сімейна стоматологічна клініка пропонує видалення зубного каменю досвідченими стоматологами за вигідною вартістю. Для своїх клієнтів ми забезпечуємо найкращі та безпечні умови відвідування стоматолога, а також використовуємо найновіше обладнання та найкращі біосумісні матеріали. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зміну кольору зубів та інші проблеми – вирішити їх допоможе наша сучасна стоматологія. Чищення зубів від каменю є абсолютно безпечною та безболісною маніпуляцією, яка може поєднувати у собі кілька методів або один. Проводити її слід кожні півроку, щоб запобігти накопиченню шкідливих мікроорганізмів, залишків їжі та твердого нальоту, які можуть призвести до порушення цілісності емалі.

Регулярне відвідування вашого лікаря дозволить не тільки проводити якісне очищення, але й зробити профілактику карієсу та запальних захворювань. Підтримка здоров’я зубного ряду є важливою частиною турботи про здоров’я організму в цілому, а також позбавляє комплексів та невпевненості в собі.

Ми пропонуємо безболісне видалення зубного каменю за допомогою ефективних методик, які підбираються на прийомі у лікаря після проведення детального огляду та збору анамнезу. Така маніпуляція за тривалістю не перевищує годину і проводиться за один прийом. Навіть дуже чутливі люди не відчуватимуть дискомфорту, адже у нас працюють найдосвідченіші та найчутливіші стоматологи.

Важливим нюансом боротьби з твердим нальотом є з’ясування причини його утворення. Найчастіше, він формується внаслідок недостатньої чи неправильної гігієни, особливо у важкодоступних ділянках, де з часом накопичуються залишки їжі та розвиваються мікроорганізми. Спочатку ці відкладення мають м’яку структуру, проте, якщо їх не прибирати, вони перетворюються на тверді. Позбутися зубного каменю в домашніх умовах практично неможливе, оскільки вони дуже міцні.

Основними симптомами, які можуть свідчити про появу твердого нальоту, є такі:

Варто відзначити той факт, що камінь може з’явитися навіть у людей, які ретельно стежили за порожниною гігієни рота. Так трапляється через те, що в домашніх умовах неможливо досконально провести чищення у важкодоступних місцях.

Професійне чищення зубного каменю в Черкасах: особливість проведення процедури

Оскільки, від виникнення такої проблеми як зубний камінь не застраховані навіть діти – важливо не прогаяти момент і відвідувати вашого сімейного стоматолога в кліні Stomadeus регулярно. Для запобігання його появі необхідно проводити регулярне чищення.

Процедура видалення зубного каменю може проводитись:

Як і будь-яка процедура, видалення каменів проводиться у кілька етапів:

  1. Огляд та підбір відповідної методики.
  2. При необхідності проводиться місцеве знеболювання.
  3. Безпосереднє видалення відкладень.
  4. Чистка абразивними смужками, які дозволяють якісно очищати важкодоступні місця.
  5. Видалення залишків нальоту.
  6. Поліровка.
  7. Нанесення спеціального захисного засобу.
  8. При необхідності може використовуватися нанесення протизапального засобу.
  9. Надання клієнту рекомендацій щодо догляду за ротовою порожниною та призначення дати наступного візиту.

Скільки коштує видалити зубний камінь у Черкасах?

Вартість чищення зубів від каміння в нашій клініці Стомадеус залежить від таких нюансів:

Наша стоматологія дотримується лояльної цінової політики та пропонує для своїх пацієнтів високоякісні послуги по вигідному прайсу. Попередньо уточнити вартість можна за вказаним на сайті номером телефону, а остаточна ціна буде відома після огляду у лікаря.

На зняття зубного каменю ціна є фіксованою, проте на неї може вплинути наявність інших захворювань порожнини рота, які необхідно вирішити перед чищенням. Після відвідування лікаря-стоматолога необхідно дотримуватися всіх його рекомендацій, щоб ефект від маніпуляцій був довготривалим. Також варто відвідувати клініку не рідше одного разу на півроку, щоб проблема не встигла перейти в карієс або глибокі ураження тканин. Тільки при професійному огляді можна виявити всі порушення у цілісності емалі та підібрати найкращий метод для їх виправлення.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: