Видалення ретинованих зубів в сучасній стоматологічній клініці Черкас Stomadeus

8 зуби з’являються пізніше за все. Чому? Адже у дорослого зовсім немає в них необхідності, весь зубний ряд давно укомплектований. Їм просто немає місця в порожнині рота сучасної людини. Справа ось у чому: щелепи в процесі еволюції стали вужчими, а їжу ми їмо більш м’яку. Наші предки ними жували!

Все б добре, але тільки зуби мудрості рідко ростуть без проблем. Чимало проблем доставляє ретинований зуб мудрості, коли починає прорізуватися. Біль і дискомфорт турбують постійно. Утворюється ясенний капюшон.

А ще восьмі зуби заважають ортодонтичному лікуванню. Їх радять видалити. Інакше зубний ряд може знову бути нерівним. І доводиться це робити навіть в тому випадку, якщо зачатки лежать в кістці. Нехай вас це не лякає. У хорошій клініці така процедура проводиться просто, і ускладнень після неї не спостерігається.

З цими проблемами лікарі нашої клініки справляються легко. Атипове видалення досвідченими хірургами проходить швидко, під сучасною місцевою анестезією. Її можна робити навіть вагітним. Але рекомендуємо вирішити стоматологічні проблеми до вагітності, оскільки той же рентген не можна робити на ранніх термінах. Та й хірургічне втручання небажано для майбутньої мами. Ми відкладаємо процедуру видалення до пологів, якщо це можливо, надрізаючи, наприклад, ясенний капюшон.

Чи потрібно видаляти ретинований зуб мудрості?

Випадки, коли звернутися в клініку варто:

1. 8 зуб виріс під кутом;

2. зуб мудрості травмує слизову щоки, що може навіть викликати рак, хоч і рідко;

3. ясна запалена або ви бачите гній (це називається гінгівіт);

4. ви збираєтеся проходити ортодонтичне лікування знімними апаратами або брекетами;

5. зуб мудрості вражений карієсом або у нього запалений нерв, а розташування не дозволяє провести лікування якісно.

Перед видаленням робиться рентген 7 і 8 зуба, КТ або панорамний знімок. Обсяг діагностики визначає лікар.

Щоб видалити ретинований зуб, більше нічого не потрібно, тільки достатня кваліфікація хірурга і сучасний анестетик. У найскладніших випадках відновлення займе 14 днів. На цей термін накладаються шви. Вони ніяк не будуть Вам заважати. Пам’ятайте, що щоку не можна гріти, це велика помилка!

Видалити ретинований зуб мудрості. Ціна

Все залежить від конкретного випадку. Не варто зволікати з відвідуванням лікаря, якщо вас турбує ретинований зуб мудрості. Видалення, ціна якого цілком доступна для Черкас, вирішить вашу проблему, ви знову будете нормально спати, їсти і посміхатися. Лише нетривалий час після процедури може турбувати набряк, обмежена рухливість нижньої щелепи, підвищена температура. Все це вважається нормальним, але повідомити лікаря про будь-які незвичайні симптоми потрібно обов’язково.

А якщо залишити все, як є? Сусідні зуби можуть постраждати, якщо зуб виріс неправильно. Навколо нього накопичується наліт, вичистити це місце якісно не завжди можливо. З цієї причини краще не залишати в роті ретинований зуб. Видалення, вартість якого лікар озвучить на консультації, буде кращим виходом. Ви ж хочете, щоб зуби були здоровими і рівними? Підступний “сусід” може цьому перешкодити. Карієс зуба мудрості дуже легко переходить на сьомий зуб.

Видалення ретинованих зубів

Ретинований зуб мудрості зазвичай витягується по частинах. Ви не будете відчувати болю при його видаленні, тільки легкий тиск інструменту.

У складних випадках лікар після процедури накладе шви, призначить догляд і прийом антибіотиків. Важливо ці рекомендації дотримуватися для швидкого загоєння лунки. Швидке відновлення тканин можливо завдяки використанню кісткових мембран. Ваша працездатність не буде порушена. Лише в деяких випадках потрібні препарати для зняття болю, можливий набряк. Щоб уникнути ускладнень, не забувайте проводити гігієнічні процедури, перший час жувати потрібно на іншій стороні.

Якщо ви боїтеся, можемо обговорити з вами проведення медикаментозного сну. Це легкий наркоз. Вам не доведеться постійно тримати рот відкритим під час видалення.

Видалення ретенованого зуба мудрості або його лікування. Що може знадобитися мені?

Вам цілком може пощастити, і операція буде не потрібна. Є випадки, коли ретенція зуба мудрості не має наслідків. Ваші скарги обов’язково будуть враховані. Політика нашої клініки така, що ті зуби, які можна зберегти, ми залишаємо. У деяких випадках їх можна використовувати як опору для мостовидного протеза. Але в сучасній стоматології їх збереження тільки з цією метою практикується рідко. 8 зуби вважаються рудиментарним органом, що дістався нам від предків. Ви не зможете ними жувати при всьому бажанні.

Лікування ретенованого зуба мудрості в деяких випадках дійсно можливо. Якщо пацієнт може широко відкрити рот, зуб не має звивистих коренів, ми лікуємо і карієс, і пульпіт. Лікування проходить точно так же, як і будь-якого іншого зуба. Передові технології, які ми використовуємо в Стомадеус, дозволяють лікувати запущені форми карієсу і пульпіту. Ми рятуємо безнадійні зуби. Просто у випадку з зубом мудрості іноді оптимально його видалити.

Видалення ретинованих зубів №2

Запишіться на консультацію вже зараз. Дізнайтеся, що найкраще буде зробити конкретно у вашому випадку. Присвятіть трохи часу своєму здоров’ю. Від того, наскільки часто ви відвідуєте стоматолога і як виконуєте призначення, залежить краса вашої посмішки. Багаторічний практичний досвід наших лікарів допомагає вирішувати найскладніші проблеми. В наявності все необхідне обладнання для діагностики та лікування в межах клініки.

Навіть якщо зачатки третього моляра у вас відсутні, Приходьте на профілактичний огляд 1 раз на півроку!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: