Якісне видалення зубного каменю ультразвуком у стоматологічній клініці Стомадеус

Наша сімейна клініка пропонує якісний догляд за вашою ротовою порожниною з метою збереження та підтримання здоров’я зубної емалі. Найчастіше, щоденний домашній догляд неспроможний забезпечити ретельне видалення відкладень їжі, особливо у важкодоступних місцях. Впоратися з таким завданням буває важко навіть електронним щіткам, що призводить до накопичення залишків їжі і поступового затвердіння. Професійне чищення зубного каменю ультразвуком здатне вирішити цю проблему за одне відвідування фахівця.

Ультразвукова чистка зубів

Такий превентивний захід допомагає захистити зубну емаль від руйнувань, які призводять до карієсу та його ускладнень у вигляді запальних процесів м’яких тканин. Наявність твердих відкладнень часто загрожує появою порожнин, де починають розмножуватися патогенні мікроорганізми. Профчистка є єдиним надійним методом та найкращою профілактикою хвороб зубного ряду. Кабінетна процедура здатна зберегти здоров’я та красу вашої усмішки. Видалення нальоту із зубів ультразвуком дозволяє вирішити такі завдання:

– глибоке очищення важкодоступних ділянок між зубами та яснами;

– поліпшення кольору емалі;

– полірування поверхні зуба, що дозволяє зробити його гладкішим і запобігти накопиченню залишків їжі;

– зміцнення зовнішньої оболонки за допомогою етапу мінералізації.

Багато людей, які вперше відвідують професіонала з метою зняття каміння, переживають, що процедура може бути болісною. Однак, це не так, гігієнічні маніпуляції проходять швидко та без дискомфорту, якщо немає глибоких каріозних ушкоджень.

Проведення будь-яких заходів починається лише після ретельного огляду стоматолога та збору анамнезу пацієнта. На його підставі підбирається оптимальний терапевтичний метод, що ідеально підходить клієнту за всіма медичними показаннями. Дуже важливим є той факт, що після профчистки оголюються ділянки емалі, які раніше були закупорені нальотом. Таким чином, фахівець може провести більш ретельний огляд та виявити порушення на ранньому етапі. Досить часто досвідчені лікарі застосовують комбіновані методи очищення зубів, щоб отримати максимальний ефект від процедури.

Ультразвукове чищення зубів від зубного каменю в Stomadeus

Ультразвукове зняття зубних відкладень дозволяє позбавитися негативних наслідків у вигляді карієсу, пульпіту та інших захворювань. У сучасної людини часто не вистачає часу на проведення якісної гігієни ротової порожнини, що негативно впливає на її загальний стан. Ефективним вирішенням цієї проблеми є регулярне відвідування свого стоматолога з метою проведення огляду та очищення від застарілого нальоту. До основних ознак наявності зубного каменю відносяться:

– кровоточивість ясен;

– поява неприємного запаху;

– больові відчуття та дискомфорт;

– потемніння кольору;

– поява меловидних або коричневих плям.

Ультразвукова чистка зубів № 2

Зняття зубного каменю ультразвуком дозволять позбутися всіх перерахованих вище проблем, швидко і безболісно. Перед його проведенням необхідно усунути всі запальні процеси в порожнині рота, лікування карієсу та інших хвороб. Існує кілька етапів професійної гігієни рота:

  1. Огляд у стоматолога для оцінки загального стану, виявлення захворювань, які можуть стати протипоказаннями до процедури та підбір ефективної методики, яка підійде для конкретного випадку.
  2. У деяких випадках може використовуватися знеболювання, щоб не викликати у пацієнта дискомфорту.
  3. Безпосереднє видалення каміння на зубах ультразвуком. Це повністю контрольований стоматологом процес, який виконується акуратно і є нешкідливим для емалі.

Під впливом ультразвуку великі кам’яні відкладення дробляться на більш дрібні частини, які потім можна легко видалити. У разі, якщо відкладення накопичилися під яснами, може знадобитися профочистка зубодесневых каналів. Однак якщо вони не глибокі, то ультразвукового впливу буде достатньо.

Після того як був видалений весь наліт з поверхні зубів, фахівець проводить шліфування, щоб усунути нерівності, які ускладнюють гігієну в домашніх умовах і сприяють накопиченню патогенної мікрофлори. Після проведення такої процедури у стоматолога також використовується фторування, що дозволяє зміцнити оболонку та запобігти наростанню каменів.

Протипоказаннями до неї можуть бути такі симптоми:

– ознаки ГРВІ чи застуди;

– наявність запалень у роті;

– підвищена чутливість до препаратів;

– серйозні серцево-судинні захворювання;

– інші хронічні хвороби, про які Вас проконсультує лікар.

Скільки коштує видалення зубного каменю в Черкасах?

У нашій сімейній стоматології фахівці використовують найкращі високоякісні матеріали та сучасне обладнання. На всі види послуг, включаючи зняття зубного каменю ультразвуком, ціна буде вигідною для вас. Вона може відрізнятися залежно від занедбаності проблеми та обраного способу їх вирішення, та зафіксована у прайсі нашої клініки.

Багато пацієнтів цікавляться, як довго триває процедура. Це залежить від вибраних методик у кожному конкретному випадку. Найчастіше вона не перевищує півтори години. Для того щоб превентивний ефект від такої маніпуляції зберігався тривалий час, необхідно проводити її регулярно кожні півроку. Якщо вас цікавить послуга «ультразвукове чищення зубного каменю», ціна та особливості її проведення – відвідайте вашого лікаря-стоматолога у Стомадеус, і він розповість вам про усі нюанси.

Варто старанно дотримуватися всіх рекомендацій спеціаліста після очищення:

– не вживати їжі протягом кількох годин;

– не палити та не приймати тверду їжу;

– виключити з вашого денного раціону продукти із барвниками;

– не використовувати косметику для губ із надмірною пігментацією.

Дотримання цих простих правил дозволить досягти найкращого профілактичного ефекту та позбавить багатьох проблем зі здоров’ям ротової порожнини.

 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: