Чистка зуба ультразвуком у місті Черкаси 

У сучасному світі люди звикли поспішати та все робити швидко. Однак у цьому ритмі багато людей забувають про ретельний догляд за ротовою порожниною. Таке нехтування може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Так, можливе скупчення зубного нальоту, потім утворення каменю і в певний момент часу це призведе до появи пульпіту, карієсу та інших хвороб.

Одним з доступних способів профілактики у сучасній стоматологічній клініці є швидка чистка зубів ультразвуком та air flow. Це професійна гігієнічна процедура, яка дозволяє безболісно і швидко видалити із зубів м’який пігментований наліт.

Основними ознаками наявності зубного каменю є кровоточивість ясен, неприємний запах з рота або дискомфорт у ротовій порожнині. Ультразвукова чистка зубів аір флоу, у разі щорічного повторення, дозволить зберегти здоров’я і привабливість ротової порожнини.

Найчастіше зубний камінь утворюється в місцях не доступних для зубної щітки. Чищення у стоматолога – це процедура, що дозволяє швидко досягнути чистоти та свіжості у ротовій порожнині. При її проведенні відсутня механічна дія, завдяки чому зберігається цілісність зубної емалі.

Ультразвукова чистка зубів

Чистка зубів airflow

Чистка зуба ультразвуком у місті Черкаси виконується за допомогою спеціального апарату, який подає під високим тиском суміш води, харчової соди і повітря. Завдяки сферичній формі твердих частинок аір флоу має м’який ефект полірування. Після закінчення процедури, на поверхню зубів наноситься фінішне покриття для захисту емалі від патогенних бактерій.

Процедура дозволена до застосування у пацієнтів, що мають в порожнині рота вініри, коронки і інші зубопротезні конструкції. Гігієнічна чистка здійснює за допомогою сучасного обладнання, яке з легкістю очищає фронтальну поверхню зубів і важкодоступні місця.

У стоматології «Стомадеус» є необхідне обладнання та кваліфіковані фахівці, чистка каменів на зубахпройшла якісно та швидко.

Ультразвукова чистка зубів № 2

Перед виконанням процедури слід знешкодити наявні у порожнині рота пацієнта запальні процеси. Обов’язковому лікуванню підлягають захворювання ясен і карієс. Чистка зубів airflowзазвичай займає всього30- 60 хвилин.

Для досягнення довгострокового ефекту після проведення чистки необхідно дотримуватися наступних рекомендацій стоматологів:

 Ці прості поради дозволять зберегти білизну зубів і запобігти значному скупченню зубного нальоту у майбутньому. Чистка air flow має проводитися не рідше 1-2 разів на рік. Завдяки точному повітряно-струменевому впливу кишені ясен ефективно очищуються, а емаль зубів освітлюється. Гігієнічна чистка, ціна якої залежить від обсягу робіт і індивідуальних особливостей пацієнта, – ефективна і доступна процедура.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: