Лікування прикореневого карієсу в Черкасах недорого і безболісно.

Наша стоматологічна клініка Стомадеус пропонує широкий спектр послуг з діагностики, профілактики та відновлення зубів. У нас ви можете пройти комплексну діагностику, щоб виявити карієс кореня зуба. Лікування проводять досвідчені фахівці за допомогою новітнього обладнання та високоякісних матеріалів. Наші співробітники суворо дотримуються стандартів санітарної обробки та стерильності інструментів, щоб кожен клієнт відчував себе безпечно та комфортно.

Якщо у вас виникла така проблема як прикореневий карієс, лікування у наших фахівців допоможе повністю його позбутися. У нашій клініці кожен пацієнт може пройти якісну діагностику виявлення пошкоджень емалі на ранніх стадіях. Ми надаємо стоматологічні послуги, як для дорослих, так і для дітей, оскільки така проблема як карієс може торкнутися практично кожної людини.

Дане захворювання розвивається поступово, яке симптоми проявляються дедалі більше, з часом. До них відносяться:

– поява білих плям на зубах, на яких активно розвивається патогенна мікрофлора;

– біль при їжі: може з’являтися на солодке, солоне, кисле, гаряче, холодне;

– неприємні відчуття під час чищення зубною щіткою;

– дискомфорт та гострий біль при жуванні твердої їжі;

– поява неприємного запаху з рота;

– темні плями біля основи зубів, помітні неозброєним оком.

Провокуючими факторами виникнення руйнування емалі часто є такі:

– нерегулярне чищення зубів, особливо у дітей;

– неповне очищення нальоту внаслідок неправильних рухів зубною щіткою;

– зміни у складі слинної рідини, порушення кислотного балансу та мікрофлори ротової порожнини;

– нестача вітамінів і мікроелементів, дефіцит кальцію і фтору, який призводить до витончення емалі;

–  десневі отвори, в які забиваються частинки їжі, де потім розвивається гнильна мікрофлора;

– запалення та кровоточивість ясен, такі захворювання як пародонтоз, стоматит, гінгівіт;

– часте вживання солодощів та їжі, багатої на вуглеводи.

Наші стоматологи розробили низку рекомендацій, дотримання яких допоможе уникнути карієсу та зберегти здорову, гарну посмішку:

  1. Слідкуйте за якістю гігієни ротової порожнини. Регулярно змінюйте зубну щітку. Щорічно відвідуйте стоматологічний кабінет для проведення професійного чищення.
  2. Використовуйте зубну нитку і обполіскуйте рот після їди.
  3. Збагатіть свій раціон продуктами, багатими на кальцій, вітаміни та мікроелементи, їжте менше солодкого.
  4. Слідкуйте за своїм здоров’ям, особливо за станом імунної та ендокринної системи.
  5. Відвідуйте стоматолога щодо профілактичного огляду.

Наші найкращі фахівці завжди до ваших послуг. Якщо ви помітили найменші проблеми або страждаєте від карієсу – негайно записуйтесь на прийом до клініки Stomadeus.

Лікування карієсу кореня зуба у сімейній клініці Стомадеус

Каріозне ураження кореня зуба одне з найскладніших і найнебезпечніших, оскільки воно прогресує швидко і практично безсимптомно. Якщо у вас виявили прикореневе карієс зуба, лікування можливо здійснити буквально за один прийом у стоматолога в нашій клініці.

Метод лікування підбирається в індивідуальному порядку, залежно від того, наскільки проблема запущена. Існують такі стадії розвитку даного захворювання:

  1. Поява плям. Воно свідчить про те, що патологічний процес вже почався. Білі плями не являють собою ушкодження, тому оптимально розпочати лікування на цій стадії, коли не потрібна інвазивна терапія.
  2. Поверхневий перебіг. Характеризується початковим руйнуванням поверхні емалі, що призводить до підвищеної чутливості.
  3. Поразка середнього ступеня. Патологічний процес досягає дентину, гостріше проявляються реакції на подразники, виникають періодичні болі.
  4. Глибоке ураження тканин. Хвороба посилюється настільки, що переходить на тканини, що межують з нервами. На цьому етапі пацієнт скаржиться на сильний біль, який посилюється в нічний час. Діагностувати карієс кореня та його лікування можна в нашій стоматології, де є високоточне обладнання та досвідчені лікарі. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим більше шансів зберегти зуби цілістю.

У нашій клініці застосовуються різні методи лікування залежно від стадії захворювання. Усі процедури призначаються лікарем лише після повного обстеження пацієнта та з урахуванням його індивідуальних особливостей. На ранній стадії можна застосовувати консервативні техніки, до яких належить професійне чищення та ремінералізація.

При посиленні до середнього ступеня необхідно видаляти уражені ділянки, застосовуючи свердління. На останній стадії може знадобитися видалити нерв, якщо є до цього показання.

Скільки коштує лікування корінного карієсу в Черкасах у хорошого фахівця

У нашій клініці ми зібрали найкращих фахівців у сфері стоматології, які зроблять ефективне лікування карієсу в прикорневій частині зуба. Ціна лікувальних процедур може змінюватись, залежно від ступеня розвитку хвороби, тому розраховується індивідуально.

Після проходження ретельного діагностичного дослідження та огляду у лікаря буде проведено підбір оптимального способу відновлення пошкодженого зуба. Наш персонал дбає про те, щоб усі процедури проходили безпечно та безболісно як для дорослих, так і для наших маленьких пацієнтів. Щоб записатися на консультацію до найкращого стоматолога у Черкасах – телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, та записуйтесь на прийом. Всі питання, що вас цікавлять, щодо процедур і вартості можна поставити лікарю після первинного огляду. Якщо вам потрібне ефективне лікування прикореневого карієсу, вартість якого буде невисокою – швидше зателефонуйте або напишіть нам!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: