Лікування карієсу у дітей в Черкасах у професійного дитячого стоматолога

Дитячий карієс є досить поширеним захворюванням, що руйнує зубну емаль. Ушкодження виникають як наслідок нестачі гігієни та надмірного вживання цукровмісних продуктів, залишки яких залишаються в проміжках між зубами. Внаслідок цього починають розмножуватися шкідливі мікроорганізми, які виділяють кислоти, що негативно впливають на тверду оболонку. Чимало батьків помилково припускають, що молочні зуби можна не лікувати, оскільки вони все одно випадуть. Ця помилка може призводити до того, що захворювання негативно позначається на формуванні та здоров’ї постійних зубів.

У нашій клініці проводиться комплексна діагностика ротової порожнини, за якої виявляються всі каріозні дефекти, після чого підбирається оптимальне лікування дитячого карієсу.

Він може не викликати особливого дискомфорту, однак, у деяких випадках, може супроводжуватись такими неприємними симптомами:

– поява коричневих та жовтих плям на емалі;

– поява неприємного запаху;

– можуть бути болючі відчуття, якщо їжа гаряча, холодна, солодка, кисла або солона;

– внаслідок дискомфорту, дитина починає жувати лише однією стороною або випльовувати їжу. Дуже важливо зреагувати на такі симптоми, якомога раніше розпочати лікування карієсу дитячих зубів, щоб уникнути ускладнень у вигляді запального процесу або їх втрати. Основні причини його появи такі:

З появою перших тривожних симптомів необхідно якнайшвидше звернутися до досвідченого стоматолога нашої клініки, який спеціалізується на роботі з дітьми. Це дуже важливо, оскільки стан молочних зубів безпосередньо впливає формування майбутнього зубного ряду.

Лікування карієсу зубів у дітей раннього віку в клініці Стомадеус

Будь-яка терапія починається після проведення повного обстеження ротової порожнини, після якого лікар може оцінити складність та ступінь ушкоджень. Лікування карієсу у дітей вимагає від фахівців особливих навичок та застосування індивідуального підходу, щоб процедура не викликала у них страху та хворобливих відчуттів.

Для виявлення захворювання у маленьких пацієнтів простого огляду лікаря буде недостатньо, оскільки багато пошкоджень часто непомітні без нанесення спеціального засобу. Щоб лікування карієсу молочних зубів у дітей було ефективним, необхідно регулярно відвідувати лікаря-стоматолога для проведення профілактики та діагностики. У нашій клініці Stomadeus фахівці пропонують такі заходи для захисту зубок найменших клієнтів:

– професійне чищення для малюків;

– застосування фторування;

– нанесення зміцнювальних рідин;

– герметизація фісур.

Всі перераховані вище методи здатні захистити від пошкоджень і запобігти початковому карієсу у дітей. Лікування у такому разі є профілактичним, абсолютно безпечним для маленьких пацієнтів.

У стоматології виділяють такі види дитячого карієсу, залежно від місця його утворення:

– фісурний: виявляється у місцях зубних заглиблень, проявляється у вигляді темних плям;

– циркулярний: вражає придесневу ділянку, може викликати руйнування пульпи внаслідок її оголення;

– пришийковий: вражає шийку зуба;

– апроксимальний: ураження розташовується на верхній ділянці коронки.

Залежно від виду пошкоджень фахівці нашої клініки підбирають оптимальні методи лікування, з урахуванням індивідуальних особливостей. Це може бути як інвазивні, і неінвазивні методи боротьби з хворобою. До першого виду відноситься видалення зіпсованої емалі та її пломбування, а до другого – герметизація та ремінералізація. Всі ці послуги розрізняються за вартістю та складністю, підбираються тільки лікарем.

Скільки коштує вилікувати карієс у дітей в Черкасах

Наша сімейна стоматологічна клініка надає послуги з лікування та профілактики виникнення карієсу у дітей. У своїй роботі наші досвідчені лікарі використовують сучасні інструменти, нові методики та особливий підхід до дітей, щоб створити комфортні умови для них.

Якщо вас цікавить послуга «лікування дитячого карієсу» ціна якої буде невисока – пропонуємо вам записатися на прийом до нашого дитячого стоматолога. Ми застосовуємо сучасний високотехнологічний підхід, а також передову техніку, яка допомагає проводити якісну діагностику, терапію та профілактику зубних хвороб.

Вартість лікування карієсу у дітей визначається такими факторами, як:

– ступінь ураження емалі та його локалізація;

– вибраний спосіб вирішення проблеми;

– складність проведення терапії.

Записатися на прийом можна за номером телефону. Якщо у вас є питання щодо послуг та вартості – зв’яжіться з нашими консультантами, і вони з радістю на них дадуть відповідь.

 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: