Якісне ендодонтичне лікування кореневих каналів зуба в Черкасах

Наша сімейна стоматологічна клініка Стомадеус пропонує широкий спектр послуг, серед яких є ендодонтична обробка кореневих каналів за вигідною вартістю. Наш уважний персонал подбає про те, щоб ви відчували себе комфортно та безпечно під час відвідування лікаря. У своїй діяльності ми використовуємо найкращі сучасні матеріали, а також зуботехнічну лабораторію. У нас ви можете отримати найвищий рівень обслуговування для всіх видів стоматологічних послуг.

Варто уважно ставитися до проблем зубного ряду, оскільки каріозний процес, який заходить надто далеко, може спричинити запалення кореневого каналу зуба, а також поширюється на сусідні тканини. У такому разі необхідно проводити ендодонтичне лікування.

Основними симптомами ендодонтичних проблем є:

– болючість ясен та їх запалення;

– підвищена чутливість на холодні та гарячі продукти;

– виникнення болю при жуванні, який віддає у лімфатичні вузли;

– потемніння зубної емалі.

Професіонал може призначити лікування кореневих каналів у таких випадках:

Протипоказаннями для проведення ендодонтичного лікування є неможливість очищення кореневих каналів або неможливість відновлення зуба. Ендодонтичне лікування може бути первинним або вторинним. Перший варіант передбачає механічне чищення уражених ділянок з подальшим пломбуванням. Після цього виконується реставрація коронки або протезування, що залежить від масштабів руйнувань. Вторинна ендодонтія проводиться з метою повторного лікування, яке з першого разу було невдалим. У такому випадку проводиться очищення від старих матеріалів та наново проводиться пломбування. Відсутність своєчасного лікування може призвести до втрати зубів, тому варто регулярно відвідувати свого лікаря.

Професійне лікування кореневих каналів зубів у стоматології Стомадеус

У нашій клініці ви можете отримати високоякісне професійне обслуговування. Чистка кореневих каналів зуба проводиться за допомогою сучасного обладнання та нешкідливих біодоступних матеріалів. Ендодонтичне лікування проводиться у кілька етапів:

  1. Виконання діагностичних процедур. Полягає у зборі анамнезу та скарг пацієнта, проведенні огляду у лікаря, а також ренгенографії. У деяких випадках може застосовуватись КТ.
  2. З оцінки стану зуба стоматологом підбирається відповідне лікування. Лікар враховує такі нюанси як наявність коронки, штифтової конструкції або патологій, які можуть зменшити проведення ендодонтії. Якщо є якісь конструкції, то вони віддаляються, а на їхнє місце будуть встановлені інші.
  3. Підготовчий етап до проведення ендодонтичного лікування: включає позбавлення від запалень пульпи, проведення пломбування каріозних порожнин, які не відносяться до ендодонтичного входу, відновлення стінок зуба.
  4. Безпосереднє лікування. Пацієнту вводиться анестезія, щоб він не відчував будь-якого дискомфорту в процесі. Для болю якісного лікування необхідно відкрити каріозну порожнину, щоб отримати зручний доступ до каналу. Після цього проводиться видалення пульпи та її вмісту. Від якості діагностики залежить те, як точно лікар знатиме про довжину кореневого каналу, щоб очистити його повністю без ускладнень. Коли доступ до нього відкритий, здійснюється обробка медикаментозними препаратами та механічне чищення спецінструментами. Після її закінчення канал пломбується.
  5. Протягом 2-х тижнів після чищення каналів необхідно провести реставрацію коронкової частини.
  6. Після цього необхідно регулярно відвідувати лікаря для проведення контролю лікування та запобігання можливим ускладненням.

Показання до лікування кореневих каналів у кожному даному випадку визначаються лікарем. У нашій клініці ви можете отримати обслуговування найкращих стоматологів у Черкасах за вигідною вартістю. Їхній високий професіоналізм та сучасне апаратне забезпечення дають можливість відновлювати здорову усмішку навіть у найзапущеніших випадках в короткі терміни.

Скільки коштує лікування кореневого каналу зуба у Черкасах

Наша сімейна стоматологія пропонує послуги найкращих фахівців, які пропонують лікування кореневих каналів. Ціна лікувальних заходів у нашій клініці буде невисокою. У своїй діяльності ми керуємося принципами лояльності та доступності та для наших клієнтів. Ви можете коригувати вартість в залежності від запланованих процедур. Перевагою лікування у нас є:

– акуратне видалення уражених ділянок з метою максимального збереження здорових тканин;

– наші лікарі мають можливість роботи у важкодоступних місцях, що дозволяє дістатися найвіддаленіших ділянок;

– реставрація проводиться із ідеальним приляганням пломби;

– якісна діагностика, яка дозволяє побачити всі приховані канали та виконати лікування.

Вона проводиться з високоточною рентгенографією та збором анамнезу, що забезпечує складання об’єктивної картини хвороби та призначення правильного лікування. Дізнатися більше про вартість послуг та прайс нашої клініки можна на сайті Stomadeus або за вказаним номером телефону. Наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші запитання. Отримати детальну консультацію щодо лікувальних процедур та їх вартості можна за первинного огляду у стоматолога.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: