Якісне видалення зубного каменю у дітей у клініці Stomadeus

Наша стоматологічна клініка Стомадеус пропонує високоякісні послуги для найменших пацієнтів. Наші досвідчені лікарі вміють знайти підхід до кожної дитини і зроблять прийом максимально комфортним, без болю та страху. У своїй діяльності ми використовуємо лише найкращі матеріали від перевірених постачальників, біодоступні та гіпоалергенні.

Якщо ви помітили у дитини одну з нижчеперелічених симптомів – це привід звернутися до стоматолога найближчим часом:

– поява неприємного запаху з ротової порожнини;

– почервоніння ясен;

– кровоточивість та хворобливі відчуття під час домашньої гігієни;

– зміна відтінку емалі, поява неестетичних жовтувато-зелених або коричневих плям.

Всі ці симптоми можуть свідчити про зубний камінь на молочних зубах, який не можна ігнорувати. Навіть у дітей до 3-х років може спостерігатися ця проблема, внаслідок виникнення бактеріального нальоту, який швидко твердне за допомогою мінеральних сполук фосфату кальцію на зубках та між ними. Цю тверду мінералізовану речовину практично неможливо видалити в домашніх умовах, а ігнорування симптому може призвести до розвитку карієсу та запалення м’яких тканин. Навіть якщо зуби молочні, від їхнього стану істотно залежить здоров’я майбутніх корінних зубок.

Зубний камінь у дитини може формуватися з кількох причин:

– відсутність належного догляду та ретельного проведення гігієнічних процедур;

– постійне вживання лише м’якої їжі;

– індивідуальні особливості розвитку (дефіцит пірофосфату у слині, наприклад);

– нерегулярне відвідування дитячого стоматолога;

– неправильно підібрана зубна щітка та (або) зубна паста.

Звичайним кольором зубного каменю є коричневий, проте, у діток до 3-х років життя він може бути зеленим, що пов’язано з хролофіл-вмісними мікроорганізмами. Самостійно визначити наявність або відсутність кам’яних відкладень на зубках практично неможливо, оскільки він може бути у важкодоступних місцях. Тільки під час професійного огляду з використанням спеціального обладнання можна точно визначити, чи є така проблема у вашого малюка. Саме тому необхідно регулярно відвідувати вашого стоматолога, адже поява захворювань легше запобігти, ніж виправити.

Видалення зубного каменю дітям у Черкасах

Багато батьків задають питання, як прибрати зубний камінь на молочних зубах у дітей швидко і без болю. Відповідь проста – швидше ведіть ваше чадо до наших спеціалістів, і вони зроблять все у кращому вигляді. Ми знаходимо підхід до кожної дитини, тому прийом у лікаря пройде у приємній та спокійній атмосфері. Потрібно дуже ретельно підходити до вибору стоматолога для вашого малюка, адже від його перших відвідувань залежить його сприйняття стоматології на все життя.

У нашій клініці Стомадеус забезпечені найприємніші умови як для діток, так і дорослих. Ви можете не переживати за безпеку відвідування, оскільки ми ретельно дотримуємося всіх заходів для дезінфекції інструментів та приміщень після кожного клієнта. У нас є своя зуботехнічна лабораторія, яка дозволяє нам проводити успішне лікування навіть у найзапущеніших випадках.

Якщо ви помітили зубний камінь у маленької дитини – не займайтеся самолікуванням, а надайте спеціалістам можливість вжити всіх необхідних заходів. При першому відвідуванні грамотного дитячого лікаря він проведе професійне очищення зубок від нальоту та твердих відкладень. Після цієї процедури батькам буде надано консультацію та призначено дату наступного відвідування. Щоб запобігти зубному камню у однорічної дитини, необхідно правильно підібрати зубну щітку та пасту, а також регулярно їх використовувати.

Фахівці у сфері стоматології виділяють такі види зубного каменю, залежно від його розташування:

  1. Наддесневий.
  2. Піддесневий.

Перший тип досить часто можна помітити неозброєним оком, а другий лише за умови використання спеціального обладнання. Не варто переживати, адже наші фахівці можуть допомогти позбавитися такої проблеми. Насамперед проводиться огляд та збирання анамнезу, після цього лікар робить профчистку зубок, щоб видалити м’який наліт та відкладення. Протягом 2-х тижнів призначається дата наступного прийому із контролем поліпшень. Лікар надасть вам усі рекомендації, до них відносяться:

– правильний підбір зубної пасти, з причини утворення нальоту;

– часто буває так, що щітка велика для дитини, тому вона не дозволяє проводити якісне очищення: у такому разі необхідно придбати іншу, виходячи з наданих вам рекомендацій. Потрібно кожні три місяці проводити її заміну, оскільки на ній накопичуються мікроорганізми;

– навчіть дитину тому, як чистити зубки правильно;

– додайте в раціон більше жорсткої їжі, яка забезпечить додаткове механічне чищення зубок;

– перевірте правильність прикусу;

– батьки повинні стежити за регулярним проведенням гігієни свого малюка та водити його до дитячого стоматолога.

Скільки коштує чистка зубного каменю в Черкасах?

У нашій клініці є широкий спектр послуг для дітей за доступною вартістю. Якщо вас цікавить чищення зубів від зубного каменю молочних зубів – ціна такої процедури буде невисокою у Stomadeus. Якщо ви помітили у свого чада жовтуватий наліт на зубках, це може бути проявом каменю. У такому разі потрібно якнайшвидше звернутися до професіонала, який спеціалізується на роботі з дітьми.

Єдиним способом рятування від нальоту такого виду є професійна гігієна ротової порожнини. Щоб дізнатися більше інформації про процедуру «зняття зубного каменю дитині», ціна та особливості її проведення – запишіться на прийом до найкращих стоматологів у нашій клініці. Зробити це можна за номерами телефонів, що вказані на сайті, а також при відвідуванні Стомадеус.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: