Консультація стоматолога Черкаси

Кожна людина в певний момент життя стикається з проблемами здоров’я і звертається до лікарів за допомогою. Під час першого візиту лікар проводить огляд, направляє на обстеження та попередньо визначає діагноз пацієнта. За схожою схемою працюють стоматологи клініки “Стомадеус”.

Консультація лікаря стоматолога дозволяє оцінити у якому стані зуби клієнта, наскільки вони потребують медичного втручання та вартість лікування.

Для перевірки зубів у стоматології «Стомадеус» клієнт має записатися на прийом за телефоном або домовитися на зручний час. У нашій стоматології зможуть усунути будь-які захворювання ротової порожнини.

Професійна стоматологічна консультація включає в себе:

На консультації, з використанням сучасних методів діагностики вчасно можуть бути виявлені захворювання зубів і пародонту. До прикладу, на ранніх етапах можна виявити “прихований” карієс поверхні, прояви таких хронічних захворювань як періодонтит і пародонтит, дисфункція СНЩС, зниження висоти прикусу. Можуть бути знайдені причини утворення клиновидних дефектів і підвищеної стертості зубів.

Якщо є необхідність в протезуванні, лікар стоматолог розповість про варіанти, яких може бути кілька, буде проведено калькуляцію кожного, розкажуть про недоліки і переваги, обговорять матеріали і методи, недоліки і їх переваги. При цьому, пацієнт матиме інформацію про можливе лікування і зможе прийняти правильне для себе рішення.

Рекомендовано регулярно проходити консультації зубного лікаря, оскільки це дозволяє визначити проблеми у ротовій порожнині на ранніх стадіях розвитку. Вчасна діагностика дозволить зекономити час та кошти на лікування. Перш за все професійна стоматологічна консультація націлена на попередження захворювання зубів. Зокрема, фахівець зможе виявити проблеми догляду за ротовою порожниною, за потреби рекомендувати зміну харчових звичок. Це дозволяє уникнути розвитку хвороби.

Консультація стоматолога

Часом консультація лікаря стоматолога є безкоштовною або ж коштує не значних коштів, але дозволяє зберегти здоров’я пацієнта. Найзручніше для пацієнта – це можливість відвідувати одного й того ж лікаря. Це дозволяє якісно відслідковувати зміни та чітко вести медичну карту лікування. У такому разі профілактичні консультації призначаються регулярно, зазвичай двічі на рік.

За необхідності лікар стоматолог запропонує лікування, щоб привести ротову порожнину клієнта у гарний стан. Клініка «Стомадеус» гарантує комфортне та безболісне лікування з використанням сучасного обладнання.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: