Чому ми встановлюємо імплантати Bauers в клініці “Stomadeus”?

З віком або через різні обставини в житті кожна людина може зіткнутися з проблемою відсутності одного або навіть кількох зубів. Це не лише естетична проблема. Такий “люфт” у зубному ряді призводить до швидкого утворення карієсу, порушень у мові, та серйозних захворювань ротової порожнини в цілому (у тому числі й інфекційного характеру). На щастя, сучасна стоматологія вже може запропонувати шляхи вирішення цієї проблеми. Сьогоднішній тренд – це українські імпланти Bauers. Вони завоювали популярність у провідних ортодонтів та пацієнтів.

Чому більшість відомих стоматологічних клінік обирають саме цей вид імплантатів? Ми можемо виділити такі переваги:

У Черкасах кваліфіковану стоматологічну допомогу надають у клініці “Стомадеус”. Досвідчені стоматологи-ортодонти мають велику практику в імплантації одного зуба та цілого зубного ряду. Для запису на прийом та попередню консультацію скористайтесь онлайн-формою для запису або зв’яжіться з нами за контактними номерами на сайті.

Як встановлюють імпланти Bauers у стоматології “Stomadeus”

Які є показання до імплантації? Першочергово, це відсутність як мінімум одного зуба, але найчастіше імпланти роблять коли немає вже кількох зубів. Це не цілком раціональний та правильний підхід. Бо навіть за наявності маленького пропуску в зубному ряду сусідні зуби стають більш схильними до каріотичних явищ і псування в цілому.

Установка імпланту Бауерс у нашій клініці проходить у кілька послідовних етапів:

  1. Попередня консультація та огляд пацієнта лікарем-стоматологом. При необхідності ми залучаємо також хірурга та ортодонта. Проводиться збирання анамнезу, КТ та при необхідності лабораторна діагностика. Ми також визначаємо чи є якісь протипоказання.
  2. Далі слідує підготовчий етап. Здійснюємо санацію ротової порожнини, а також за потреби нарощування кісткової тканини. Система дентальних імплантатів Bauers може встановлюватись залежно від ситуації від одного дня до кількох місяців. Все залежить від стану зубів.
  3. Після підготовчих робіт імплантолог формує ясна і встановлює імпланти. Далі відбувається процес загоєння. В середньому він триває від трьох місяців до півроку, протягом яких пацієнт перебуває під наглядом наших стоматологів. Ми призначаємо профілактичні візити-огляди, також готові відповісти на ваш дзвінок у будь-який час.
  4. Слід сказати, що сама операція зі встановлення імпланту Bauers за умови протезування всього зубного ряду триває приблизно дві-три години. Ми ведемо відеофіксацію процедури. Таким чином, якщо необхідна установка одного або двох імплантатів, це займе набагато менше часу. 
  5. Далі виконується виготовлення абатментів – основ для закріплення майбутньої коронки. Абатменти створюються індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням фізіологічної будови конкретного щелепного апарату.
  6. За індивідуальними відбитками виготовляються протези, по готовності ортодонт фіксує коронки в ротовій порожнині. 
  7. Надалі ми рекомендуємо відвідувати вашого стоматолога щонайменше раз на півроку для контролю за станом протеза та профілактики зубних хвороб. Пам’ятайте, чим раніше буде виявлена ​​будь-яка аномалія – ​​тим простішим, дешевшим і швидшим буде її усунення.

Ціна імплантації зубів Bauers у Черкасах

Якщо ви помітили якісь порушення чи проблеми зі здоров’ям – слід негайно звернутися за допомогою до професійного лікаря. Кваліфіковані стоматологи клініки “Стомадеус” нададуть своєчасно допомогу з будь-якою ортодонтичною проблемою.

Безумовно, пріоритетом у стоматології є профілактика та попередження захворювань. Ці послуги доступні практично у будь-якому стоматологічному кабінеті. Однак якщо потрібне серйозне ортодонтичне втручання (протезування, імплантація, складне видалення тощо) – найкращий вихід звернутися до досвідченого професійного стоматолога. Усунення наслідків некваліфікованого лікування може бути катастрофічним як для здоров’я, так і для вашого бюджету. 

Вартість імплантації у нашій клініці визначається завжди індивідуально. Складається вона із двох факторів:

Клініка “Стомадеус” у Черкасах пропонує послуги з встановлення української системи Бауерс від 7500 грн. З прейскурантом на всі наші послуги у стоматології можна ознайомитися на сайті або уточнити у наших менеджерів по телефону.

Якщо вам потрібна кваліфікована сучасна стоматологія XXI століття – ласкаво просимо до нашої клініки!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: