Вартість реставрації зуба
Послуги Ціна
Реставрація фотополімерним матеріалом  Від  1200 грн
Реставрація коронкового перекриття Від 2200 грн.
Анестезія 200 грн.
Пломба під коронку 450 грн.

Реставрація зубів ціна: навіщо потрібна

Художня реставрація зубів –  це комплекс заходів, націлених на відновлення естетики зуба. Ще двадцять років тому естетика вважалася необов’язковою частиною стоматології. Але зараз пацієнти чекають більше, ніж просто лікування. Реставрація зубів ціна, якої коштує гарної посмішки, покликана повернути втрачену з яких-небудь причин естетику пошкодженого зуба.

Коли застосовується естетична реставрація зубів?

Естетична реставрація зубів може проводитися як на зубах, що мають вроджені дефекти, так і на зубах з набутими протягом життя дефектами. Розцінки реставрації зубів встановлює кожна окрема клініка для своїх клієнтів, однак наша клініка дозволяє провести будь-яку реставраційну процедуру за демократичними цінами. Це можуть бути випадки, коли потрібно:

– скорегувати форму зуба і зубного ряду (наприклад,закрити пошкодження зуба або тріщину, закрити велику каріозну порожнину, подовжити зуб, звузити або розширити зуб і т.д.);

– виправити становище зуба в зубному ряду  (наприклад, поставити зуб в рівень з іими зубами в ряду);

– закрити щілини між зубами (наприклад, приховати щербинку);

– змінити колір зуба (приховати пігментні плями, потемніння емалі зубів).

Скільки коштує реставрація зуба

Серед методів естетичної реставрації зубів ціна виділяють кілька: за допомогою композитних матеріалів, коронок, вінірів. Нижче ми коротко охарактеризуємо кожен з методів.

Художня реставрація зубів композитними пломбувальними матеріалами: ювелірна робота. Для реставрації відколу зуба, приховування дефектів після лікування, при змінах кольору і наявності тріщин в емалі можна використовувати композитне відновлення зубів.

Композитні матеріали для реставрації зубів містять 30-60% неорганічного наповнювача – наприклад, діоксид кремнію, силікат цирконію, силікат титану та інші. Решта – органічні речовини, які піддаються твердінню (полімеризації) за допомогою хімічної реакції або світла. Сучасні матеріали дуже міцні – їх можна використовувати на жувальних поверхнях, і естетичні – імітують колір і прозорість натурального зуба.

 

Вартість реставрації зубів

Скільки коштує реставрація подібним способом під час консультації розповість лікар. Відповідна пряма реставрація зубів проводиться в день прийому і складається з декількох етапів:

  1.  Анестезія – потрібна при значних пошкодженнях, невеликі дефекти можна лікувати і без знеболення;
  2.  Обробка дефекту / відколу / порожнини – лікар видаляє пошкоджені тканини, робить поверхню шорсткою для кращого зчеплення з реставраційним матеріалом;
  3.  Підбір матеріалу з урахуванням кольору створюваного фрагмента;
  4.  Відновлення цілісності зуба, відновлення анатомічного малюнка;
  5.  Перевірка зручності, прилягання, «висоти» нарощеного ділянки;
  6.  Остаточне шліфування.

Тривалість процедури – в середньому одна година на один зуб (залежить від складності випадку). Після прийому рекомендується виключити фарбувальні продукти протягом приблизно доби. При добре зробленої реставрації через дві-три доби людина вже звикає до відновленого фрагменту.

Переваги методики: Лікування за день, не потрібно ходити з тимчасовою пломбою або з обточеним зубом. Естетичний результат, і порівняно недорого.

Недоліки: композитні матеріали можуть стиратися, трохи змінювати колір, зношуватися з часом. За допомогою пломбувальних матеріалів виправляють невеликі дефекти зубів, для відновлення сильно зруйнованого зуба краще вдатися до інших видів реставрації зубів.

Вартість реставрації зубів– це індивідуальна сума для кожного пацієнта, оскільки у ротовій порожнині можуть бути різні естетичні проблеми і прохання пацієнтів відрізняються. Однак, усю суму лікування має назвати стоматолог під час першого сеансу.

 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: