Бюгельні протези в місті Черкаси

Якщо людина втрачає частину зубів, може відбутися зсуву зубного ряду. Внаслідок цього можуть виникнути серйозні ускладнення, уникнути яких можна за допомогою бюгельного протезування.

Вибрати відповідний для пацієнта вид протезування допоможуть стоматологи клініки «Стомадеус».

На бюгельні протези в місті Черкаси вартість визначається після консультації і ретельної діагностики. Застосування протеза доцільно, коли у пацієнта залишився тільки корінь зуба або у ряді зруйновано кілька зубів більш ніж на 80%. Опорою для конструкції служать сусідні з місцем дефекту здорові зуби і ясна. Протез ідеально заміщає зубний ряд і створює ілюзію натуральної та повноцінної посмішки.

Бюгельні зубні протези – це компактна знімна зубопротезна конструкція, в основі якої лежить металева дуга «бюгель», надійно фіксує між собою праву і ліву сторону вироби. За рахунок особливої конструкції дуга щільно прилягає до неба. Це забезпечує комфортне застосування протеза і швидке звикання пацієнта.

Бюгельні протези на замках

Стоматологічна клініка «Стомадеус» у Черкасах може запропонувати різні види бюгельного протезування:

Бюгельні протези

Обов’язковою умовою для використання еластичні бюгельні протези є наявність у пацієнта достатньої кількості стійких зубів. Конструкція утримується на своєму місці за допомогою фіксації на природних зубах. Основна жувальна навантаження рівномірно розподіляється на ясна, але частина її передається і на зуби. Якщо здорових натуральних зубів мало, то з часом під впливом навантаження вони можуть розхитатися.

Бюгельні протези на замках виготовляються у зв’язку з фінансовими можливостями і перевагами пацієнта. Вибір бюгельного протеза здійснюється в індивідуальному порядку і залежить від стану і кількості залишилися природних зубів і ясен.

Стоматологи нашої клініки пропонують пацієнтам бюгельний протез біодентапласт. Цей термопластичний матеріал відрізняється високим ступенем пружності і жорсткості, за рахунок чого протез здатний витримувати високу жувальну навантаження. Зубопротезні конструкції з біодентапласта відрізняються легкістю, гіпоалергенних, естетичністю і точністю посадки. При застосуванні протезів з термопластів виключається розхитування опорних зубів.

Бюгельні протези № 2

Виготовлення протеза відбувається в два етапи. Під час першого візиту в стоматологію лікар знімає зліпок зубів пацієнта, за яким зубний технік конструює модель. На другому сеансі стоматолог закріпить бюгельний протез на замках і виконає його корекцію. Виготовлення бюгельних протезів проводиться індивідуально для пацієнта і дозволяє відновлювати дефекти будь-якої локалізації. За комфортом носіння ця конструкція поступається тільки зубним імплантатам.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: