Вартість эндодонтії
Послуги  Ціна
Тимчасове пломбування кореневих каналів від 500 грн.
Видалення штифта 500 грн.
Розпломбування кореневих каналів від 350 грн.
Пломбування кореневих каналів від 1200 грн.
Ендовідбілювання/ 1 відвідування від 450 грн.

Ендодонтія ціна: що це таке?

У ситуаціях, коли виникають ті чи інші проблеми з кореневими каналами зубів, на допомогу приходить ендодонтія ціна  якої залежить від стану проблеми. Саме так називається процес відновлення системи кореневих каналів.  Ще не так давно зуб, чиї канали коренів мали множинні пошкодження, однозначно видалявся лікарями, що змушувало пацієнта звертатися до імплантації.

Розцінки ендодонтія в сучасній стоматології

 Ендодонтія сьогодні знаходиться на такому рівні, що зуб можна вилікувати навіть в стоматологічній клініці невеликого масштабу. Зубні канали мають властивість з часом покриватися сіточкою мікротріщин, усілякими сколами, в них можуть утворюватися отвори (перфорація каналу кореня зуба).  Навіть за умови того, що верхня частина зуба буде цілою, його необхідно або відреставрувати, або видалити – на місці пошкоджених каналів можуть розвинутися запальні процеси.

Такими випадками займається складна ендодонтія. Ендодонтія ціна у Черкасах формується на основі кваліфікації лікаря та матеріалів, які використовуються. Наша клініка вас здивує у цьому, оскільки наші фахівці роблять подібні операції регулярно, а цінова політика нашої клініка буде доступною для вашого гаманця.

Скільки коштує ендодонтія

Складна ендодонтія використовує такі високотехнологічні інструменти, як ендодонтичний наконечник, стоматологічний мікроскоп і ряд інших пристосувань.  Канали, чия форма сильно вигнута або розгалужена, потребують пломбування та відновлення, оскільки ці фактори призводять до їх швидкого руйнування і випадання зуба.

Вартість ендодонтії

Регулярний профілактичний огляд у стоматолога в цьому випадку є особливо важливим, оскільки багато захворювань, для лікування яких необхідно використовувати ендодонтію, часто можуть протікати у прихованій формі.  І у результаті скільки коштує ендодонтія залежить від того, наскільки складною є проблема. Відповідно чим раніше звернутися, тим менше грошей ви витратите на лікування. Наприклад, результатом механічного впливу на зуб може стати відкритий доступ до пульпи.  Пульпа інфікується і починає відмирати, починається токсикоз навколишніх тканин, з’являється гранульома – скупчення гною під коренем зуба.

Ендодонтія дозволяє розкрити проблемний зуб, дістати пульпу, провести антибактерицидними обробку і опломбувати канал по всій довжині.  Тільки після цього починається стадія реставрації зуба. Також до ендодонтії звертаються, якщо необхідно підготувати зруйнований зуб до ортопедичного лікування, такого, як установка протезів, мостів, а також виправлення прикусу.

Вартість ендодонтії завжди визначається для кожного окремого клієнта окремо, оскільки проблеми з зубами дуже індивідуальні. Усі деталі та етапи лікування розкаже наш лікар під час першого візиту-огляду. Тож звертайтесь до нашої клініки, щоб після відвідування лікаря більше не турбуватися про здоров’я зубів.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: