Якісне лікування передніх зубів у Черкасах

Виникнення карієсу передніх зубів завдає як фізичний, а й психологічний дискомфорт. Якщо зіткнулися з цією проблемою, то не варто терпіти і доводити її до занедбаного стану, оскільки з часом хвороба посилюється. Її провокують мікроорганізми, які починають надмірно розмножуватися через недостатню чи нерегулярну гігієну ротової порожнини.

Найчастіше зростання бактерій починається на ділянках, де погано очищається зубний наліт – на задній поверхні різців.

Оскільки первинна поразка сама помітити важко, хвороба дуже швидко посилюється. Саме тому дуже важливо регулярно відвідувати свого стоматолога в клініці Стомадеус, щоб не прогаяти момент початку захворювання. Тільки досвідчений фахівець зможе провести ретельний огляд, а також направить додаткову діагностику, якщо вона необхідна.

У нашій стоматології ви отримаєте високоякісне обслуговування та професійне лікування карієсу на передніх зубах. Багаторічний досвід наших лікарів, сучасний інструментарій, постійне навчання новітнім технологіям роботи та своя зуботехнічна лабораторія дає можливість виліковувати навіть найзапущеніші та найскладніші випадки. Існує багато факторів, що провокують виникнення каріозного ураження, до основних з них відносяться:

– генетична схильність: генотип людини визначає такі деталі як товщина емалі, чим вона менша, тим вище буде ймовірність захворювання;

– часте вживання солодкої, гострої, кислої, твердої їжі, що послаблює природний захист;

– Недостатнє або неефективне проведення гігієнічних процедур: часто люди проводять лише поверхневу чистку, забуваючи про важкодоступні місця, або зовсім нехтують цим процесом. Такі дії можуть призвести до накопичення зубного нальоту, на якому починають розмножуватися бактерії;

– Нестача поживних елементів і вітамінів може призводити до витончення емалі та виникнення дефектів; – викривлення зубів можуть провокувати виникнення проблем, оскільки через неправильне їх зростання ускладнюється процес чищення ротової порожнини, що призводить до накопичення нальоту;

– хімічні речовини, що роз’їдають верхній шар зубів: це більше стосується людей, які працюють на хімічних підприємствах;

– випадкові механічні ушкодження, що виникають внаслідок вживання твердої їжі;

– Наявність шкідливих звичок: нікотин і алкоголь згубно впливають на зубну тканину, стоншують її і викликають пожовтіння.

Визначення причин, що провокує виникнення каріозного ураження, дає можливість ефективного лікування передніх зубів від карієсу. Щоб дізнатися, які фактори провокують карієс у вашому випадку, запишіться на прийом до наших фахівців.

Видалення карієсу на передніх зубах у клініці Stomadeus

У нашій стоматології кожен клієнт отримує якісне обслуговування, діагностику та лікування карієсу між передніми зубами. Ми використовуємо лише найкращі методики та новітні інструменти для проведення процедур, тому гарантуємо високу якість послуг.

Важливим чинником виявлення хвороби початковій стадії є знання її симптоматики. До основних проявів цієї хвороби відносяться:

Як тільки ви помітили у себе один із симптомів, необхідно якнайшвидше звернутися за професійною медичною допомогою, тоді карієс переднього зуба лікування пройде у легкій формі. Фахівці підбирають необхідний метод терапії, залежно від рівня ушкодження емалі. Їх виділяється кілька:

– Поверхневий: являє собою неглибоке ураження, яке не викликає жодного дискомфорту;

– середній: виявляє себе болем на солодку, гарячу, холодну їжу;

– глибокий: ушкоджується дентин, який є основною частиною різця;

– прикореневий: у такому разі необхідне повне видалення зіпсованої ділянки, оскільки відновити її дуже складно;

– атиповий: захворювання починається з ріжучого краю як наслідок впливу способу життя та спадковості.

Тільки на прийомі у лікаря можна точно визначити, до якої стадії розвинулося захворювання у кожному конкретному випадку. Ґрунтуючись на результаті огляду та інших методах діагностики, стоматолог підбирає індивідуальну методику лікування. Існують такі способи відновлення зубів після карієсу: · пломбування: може використовуватись для лікування неглибоких уражень;

застосування коронок: допустимо у випадку, якщо хвороба вразила обидві сторони різця. Коронки можуть виготовлятись з металу та кераміки, мають відносно невисоку вартість, тому дуже популярні;

Наші досвідчені стоматологи підберуть якісне лікування для ваших зубів, а також допоможуть відновити зуби навіть у найскладніших випадках, щоб зберегти гарну посмішку.

Скільки коштує лікування карієсу передніх зубів у Черкасах

У нашій клініці кожен клієнт отримує високу якість обслуговування. Наш персонал дбає про те, щоб відвідування стоматолога дорослими та маленькими пацієнтами було максимально безпечним та комфортним.

Ціни на лікування карієсу передніх зубів Україна у Стомадеус найнижчі у Черкасах. Якщо ви шукаєте хорошого стоматолога для себе чи своєї дитини – пропонуємо відвідати наш центр, де працюють досвідчені лікарі. На послугу «лікування карієсу передніх зубів» вартість залежатиме від обраної терапевтичної методики та ступеня ураження емалі.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: