Видалення зуба мудрості

Послуги

 Ціна

Атипове видалення ( видалення зуба мудрості)

від 1500 грн.

Вартість видалення зуба мудрості

Зуб мудрості — це 8-ий зуб в ряду. Це зуби, які формуються не в утробі, які інші зуби, а вже у віці 4-5 років. Натомість, прорізуються ці зуби у людини вже з 16 до 27 років. Хоча бувають виключення і вони з’являють значно пізніше, або не з’являються взагалі. У сучасній стомалогії це вважається нормою, а не патологією. На сьогодні багато вчених вважають, що цей зуб є рудиментарим органом і не потрібен організму людини. Оскільки сучасна людина не споживає дуже жорстку їжу. Однак, цей зуб може доставляти значні незручності своєму власнику. Чому та у яких випадках варто позбутися цього зуба читайте далі. На сьогодні це одна з популярних стоматологічних операцій. Вартість видалення зуба мудрості, з приходом сучасних технологій, не коштує занадто великих коштів.

Показанням для видалення зуба мудрості є будь-які пов’язані з ним незручності, а також ризик їх виникнення. На красу посмішки наявність або відсутність вісімки найчастіше ніяк не впливає, і в цьому випадку дійсно простіше ліквідувати причину, ніж боротися зі слідством. Функціонального навантаження на ротову порожнину зуби мудрості теж не несуть. До того ж стоматологу не складено вирвати зуб мудрості, ціна цієї послуги також не занадто здивує пацієнта.

Протипоказань для позбавлення від вісімки не так багато: вагітність, перенесений нещодавно інфаркт, гіпертонія другого або третього ступеня або зростання зуба в зоні злоякісного утворення. Видалити зуб мудрості можна і для профілактики, особливо якщо у пацієнта вже були проблеми з іншими вісімками.

Видалення зуба мудрості за розумною ціною, показане в наступних випадках:

Перед процедурою стоматолог робить рентген, щоб визначити місце розташування і особливості будови вісімки. Сама операція проходить під місцевою анестезією без будь-яких хворобливих відчуттів для пацієнта. Вартість видалення зуба мудрості під місцевою анестезію досить зручна для звичайного клієнта клініки “Стомадеус”.

Видалення зуба мудрості

Медики обов’язково повинні дізнатися у нього про наявність алергічної реакції на різні препарати. Після того як знеболююче подіє, лікар за допомогою спеціальних інструментів витягує зуб і при необхідності накладає шви. В основному для цього використовуються не розсмоктуються шовні нитки, які легко знімаються через кілька днів після втручання. В середньому подібна процедура триває десять хвилин. Видалення верхнього зуба мудрості проводиться трохи швидше, ніж видалення нижньої вісімки. Це пов’язано з корінням, які на верхніх зубах мають менш міцну і звивисту структуру.

Скільки коштує вирвати зуб мудрості

В цілому скільки коштує видалити зуб мудрості. Враховуючи, що ця операція проходить чи не кожний день у клініці “Стомадеус”, то й вартість цієї процедури середня. На ціну впливає кількість зубів, які підпадають під видалення, необхідність анестезії, накладання швів та їх зняття та інші витратні матеріали. Варто враховувати, що для складного видалення восьмого зуба з нагноєннями і запаленнями медикам потрібно більше часу і сил, і це неодмінно відіб’ється на підсумковій вартості операції. Скільки коштує вирвати зуб мудрості  пацієнту розраховують під час консультатції, де фахівець оцінює стан ротової порожнини та об’єм робіт. Найголовніше у цій справі вчасно звернутися до спеціалістів, що не відбулося загострення ситуації.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: