Імплантація зубів ціна Черкаси

У нашій стоматологічній клініці ми можемо запропонувати своїм пацієнтам новітні технології, що дозволяють відновити втрачені зуби і уникнути носіння знімних протезів – дентальну імплантацію. Імплантація зубів ціна у місті Черкаси в різних клініках досить сильно відрізняється, в залежності від якості надання послуги і кваліфікації персоналу.

Причини відсутності (втрати) зубів:

Розцінки імплантації зубів встановлює кожна окрема стоматологія і зокрема, наша клініка має найдемократичніші ціни. Ми об’єднали в собі всі переваги світових імплантологічних технологій.

Імплант складається з титанового гвинта, Який вкручується у кістку щелепи і створює безпосередню опору майбутнього зуба. Титан – це самий біосумісний з тканинами організму матеріал. Він ідеально підходить для виготовлення зубних імплантатів і приживлюваність імплантатів при правильній його установці наближається до 100%.

імплантація

Скільки коштує імплантація зубів

Показання до імплантації – це відсутність одного або декількох зубів;
Протипоказання до проведення імплантації:

Скільки коштує імплантація зубів визначає кожний лікар окремо під час огляду та планування лікування. Імплантація – це найпрогресивніший спосіб відновлення втрачених зубів, Який дозволяє домогтися ефекту, максимально наближено до стану наявності власних зубів.

Пацієнт з встановленими імплантатами не має дефектів мовлення, він розмовляє так як ніби у нього в роті природні зуби. Відсутність дискомфорту при пережовуванні їжі. Це можливість відмовитися від носіння знімних протезів. При відсутності одного зуба – можливість збереження сусідніх зубів без їх обробки під мостовидну конструкцію. Довговічність – термін служби імплантатів при правильному і своєчасному догляді досягає 15 і більше років. Вартість імплантації зуба в клініці обговорюється індивідуально з кожним пацієнтом і затверджується зручний для нього графік платежів та відвідувань.

Вартість імплантації зубів залежить від матеріалів, які використовують. Тож чим якісніші матеріали, тим дорожче коштує процедура встановлення штучного зуба, який прикрасить Вашу посмішку.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: