Імплантація зубів ціна Черкаси

У нашій стоматологічній клініці ми можемо запропонувати своїм пацієнтам новітні технології, що дозволяють відновити втрачені зуби і уникнути носіння знімних протезів – дентальну імплантацію. Імплантація зубів ціна у місті Черкаси в різних клініках досить сильно відрізняється, в залежності від якості надання послуги і кваліфікації персоналу. Причини відсутності (втрати) зубів:

Розцінки імплантації зубів встановлює кожна окрема стоматологія і зокрема, наша клініка має найдемократичніші ціни. Ми об’єднали в собі всі переваги світових імплантологічних технологій. Імплант складається з титанового гвинта, Який вкручується у кістку щелепи і створює безпосередню опору майбутнього зуба. Титан – це самий біосумісний з тканинами організму матеріал. Він ідеально підходить для виготовлення зубних імплантатів і приживлюваність імплантатів при правильній його установці наближається до 100%.

імплантація

Скільки коштує імплантація зубів

Показання до імплантації – це відсутність одного або декількох зубів; Протипоказання до проведення імплантації:

Скільки коштує імплантація зубів визначає кожний лікар окремо під час огляду та планування лікування. Імплантація – це найпрогресивніший спосіб відновлення втрачених зубів, Який дозволяє домогтися ефекту, максимально наближено до стану наявності власних зубів. Пацієнт з встановленими імплантатами не має дефектів мовлення, він розмовляє так як ніби у нього в роті природні зуби. Відсутність дискомфорту при пережовуванні їжі. Це можливість відмовитися від носіння знімних протезів. При відсутності одного зуба – можливість збереження сусідніх зубів без їх обробки під мостовидну конструкцію. Довговічність – термін служби імплантатів при правильному і своєчасному догляді досягає 15 і більше років. Вартість імплантації зуба в клініці обговорюється індивідуально з кожним пацієнтом і затверджується зручний для нього графік платежів та відвідувань.

Вартість імплантації зубів залежить від матеріалів, які використовують. Тож чим якісніші матеріали, тим дорожче коштує процедура встановлення штучного зуба, який прикрасить Вашу посмішку.  

Імплантація зубів ціна черкаси

У сучасному світі стоматологія розвивається широко і стрімко, використовуючи нові методи і технології. Питання про відновлення зубних дефектів є болючим для пацієнта, оскільки зачіпає різні сторони: психологічну, естетичну, матеріальну, функціональну. На сьогодні імплантація так широко розвинена, що штучні зуби досить складно відрізнити від природних на перший погляд. Імплантація зубів ціна в місті Черкаси – це одна з популярних процедур серед людей, які з різних причин втратили зуби.

Кваліфікований лікар-стоматолог завжди зможе зрозуміло і в доступній для вас формі розповісти про імплантацію, протипоказання до неї і про альтернативні методи лікування.

Проте, будь-якому пацієнтові, який задумався про можливість постановки імплантату для себе, не зашкодить знання основної інформації про цей метод лікування в стоматології.

Що таке дентальний або зубної імплант?

Говорячи простою мовою імплантація зубів ціна –це свого роду опора в кістковій структурі щелепи, що має гвинтову різьбу. Імплант вводять в кістку щелепи, де раніше був відсутній зуб, а після, використовуючи різні види з’єднання «імплант-коронка», фіксують штучну коронку. Імплант імітує природний корінь зуба, перебуваючи в кістці. Існує величезна кількість виробників систем імплантатів, у яких є свої особливості в структурі. Необхідні для вас параметри імплантату підбирає лікар стоматолог-хірург, грунтуючись на тому, який зуб заповнюється, який у вас тип кістки, ясна, близькість яких анатомічні структур повинна враховуватися.

Вартість імплантації зубів

Тіло зубного імпланта виготовляється з титану або сплаву на його основі. Чому обирають саме титан? По-перше, цей метал має найвищими антикорозійними властивостями. По-друге, він є матеріалом, біологічно сумісним з нашим організмом. По-третє, титан володіє найбільш близькими до кісткової тканини характеристиками. Підбираючи зубної імплант, потрібно звернути увагу і на форму виробу. Ціна на імплантацію зубів в місті Черкаси може змінюватися в залежності до технологій, які використовує лікар.

У сучасній стоматології використовуються імпланти кореневидної форми. Вони виглядають, як циліндри з різьбленням, і навіть схожі на саморізи. По суті, вони повторюють форму живого зуба, що вважається найбільш функціональним. Іноді для їх установки доводиться нарощувати обсяг, а вже потім переходити до імплантації.

– субперіостальні імпланти встановлюються у разі сильного витончення зубної кістки. Конструкція кріпиться під яснами, між кісткою і окістям (тканиною, яка оточує зубний корінь). Субперіостальні імпланти займають велику площу, оскільки це необхідно для міцності конструкції.

– ендодонтичного стабілізовані імпланти застосовуються, якщо збережений корінь зуба. Цю конструкцію кріплять на кісткову тканину з допомогою верхівки кореня, що дозволяє мінімізувати час адаптації до імплантат

– Особливий вид зубних імплантів – внутрішньо слизові – лише за цією технологією, імплант не встановлюють на кісткову тканину. Вони використовуються для стабілізації полегшених або знімних зубних протезів.

Що стосується коронок, перелік матеріалів, з яких їх сьогодні виготовляють, дуже широкий. Однак не всі вони підходять для закріплення на імплантатах. Ціни в Черкасах на імплантацію зубів можуть змінюватися в залежності від клініки, яка надає послугу та професійності лікаря. У нашій клініці таке співвідношення ціни і якості найкраще.

Металопластмаса (зазвичай такі коронки використовуються в якості тимчасових або за умови, що вони ставляться на імпланти відразу після їх імплантації), діоксид цирконію або алюмінію. Останні два варіанти найестетичніші, довговічні і дорогі. Термін їх служби складає мінімум 15-20 років. На ринку діє чимало виробників зубних імплантів, що відповідають за якість своєї продукції. В залежності від країни виробника вартість імплантації зубів може змінюватися, але саме від якості імпланту залежить довговічність вашої посмішки.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: