Якісне протезування зубів незнімні протези в Черкасах

Професійне протезування та імплантація зубів проводиться стоматологами-ортопедами. Це окрема категорія лікарів, що спеціалізуються на відновленні зубощелепної системи. Якщо вам необхідна установка протеза, коронки, моста – слід шукати професіонала в ортопедичній стоматології. 

У клініці «Стомадеус» у Черкасах ведуть прийом лікарі ортодонти та стоматологи-ортопеди вищої категорії. Ми пропонуємо своїм пацієнтам поєднання професіоналізму з передовими технологіями, обладнанням останнього покоління та уважним ставленням до пацієнта. Якщо вас цікавить питання, де поставити незнімні зубні протези за оптимальною ціною – запрошуємо вас на прийом та консультацію.

Незнімне протезування зубів може бути рекомендоване у таких випадках

Протезування зубів це раціональний вибір тих пацієнтів, які хочуть отримати більш доступний варіант, ніж імплантація за відсутності зубів або їх значної деформації. Існує кілька типів протезів: повні протези, знімні та незнімні протези, часткові та гібридні протези.

Коронки, як і більшість мостів, є незнімними протезами. Вони кріпляться на існуючі зуби або імплантати та можуть бути зняті в подальшому тільки стоматологом. Коронки та мости можуть прослужити все життя. Найважливішим кроком, який ви можете зробити для забезпечення довговічності вашої коронки або мосту, є ретельна гігієна ротової порожнини. Якщо у вас виконано якісне встановлення незнімного протезу , вам слід знати, що тепер необхідно ретельніше стежити за гігієною ротової порожнини. Будь-який міст внаслідок стоматологічних захворювань може розхитатися та втратити опору. Пацієнтам потрібно щодня підтримувати здоров’я зубів та ясен у домашніх умовах:

Установка незнімних зубних протезів у клініці «Стомадеус»

Професійне протезування незнімного типу має низку загальних правил і принципів. Їх дотримання говорить про високу кваліфікацію вашого стоматолога, а також гарантує пацієнтові тривале та безпроблемне носіння коронок та мостів. Основні вимоги зводяться до:

  1. Незнімний мостоподібний протез, що має проміжну частину, повинен бути жорстко з’єднаний з фіксаторами з обох боків.
  2. Вертикальна орієнтація обох опорних зубів має бути досить добре вирівняна та паралельна один одному.
  3. Виготовлення незнімних протезів повинно виконуватися в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей анатомічної будови зубного ряду кожного окремо взятого пацієнта. Використовувати при цьому необхідно сертифіковані стоматологічні сплави, дозволені ВООЗ. Клініка «Стомадеус» працює лише на базі якісних матеріалів та обладнання, у переважній більшості вони закуплені на профільних ринках Європи та США.
  4. Перед встановленням рекомендовано проведення комп’ютерної томографії із попередньою візуалізацією результатів протезування. КТ у тривимірній проекції також допоможе у діагностиці стану ротової порожнини, емалі, навколозубних та внутрішніх тканин, що своєчасно вкаже у разі наявності на запальний процес. Використання 3Д знімків допомагає уникнути інвазивних методів дослідження перед протезуванням.
  5. Навіть у тому випадку, коли вам встановили незнімні зубні протези за 1 день – необхідний повторний контрольний візит та регулярне відвідування гігієніста для професійного чищення. 
  6. Ваш стоматолог повинен надати чіткі рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною, дати перелік перевірених зубних паст та супутніх засобів гігієни (зубних ниток, ефективних іригаторів).

Яка вартість незнімних зубних протезів у Черкасах?

Незнімні види протезування забезпечують більшу стабільність зубного ряду. Якщо ви втратили всі зуби зверху або знизу чи незабаром плануєте видалити їх, то такі протези, що підтримуються зубними імплантами, можуть стати для вас найкращим рішенням. Вам може знадобитись від двох до чотирьох імплантів. Імплант, з’єднуючись з щелепною кісткою під яснами, забезпечує опору, на яку кріпляться зубні коронки та мости.

Остаточна ціна незнімних зубних протезів залежить від виду протезування, кількості зубів, що реставруються, виду самого протеза (з яких сплавів він зроблений) і супутніх послуг (комп’ютерна томографія, лікування карієсу, тимчасові протези і т.д.).

У стоматологічній клініці “Стомадеус” (Черкаси) ви можете поставити коронки за ціною від 2300 грн. Найдорожчою буде цільнокерамічна коронка на оксиді цирконію. Такі зазвичай ставлять на жувальні зуби заднього ряду. Їхня вартість – від 6400 грн.

Таким чином, ви можете встановити незнімні протези ціна яких значно дешевша, ніж заміна всього зубного ряду та проведення повноцінної імплантації щелепи.

З прайсом на послуги можна також ознайомитись на сайті. 

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: