Установка зубних імплантів MegaGen в клініці “Stomadeus”

Світова стоматологія сьогодні є високоточною сферою, де спостерігається постійне зростання та покращення технологій, матеріалів, способів лікування. Процеси імплантації та протезування – найпередовіші області у стоматології. Ця область є високотехнологічною і має підвищені вимоги до якості та способів реалізації, а також вимагає від стоматологів значної кваліфікації та професійного досвіду. У нашій клініці ви знайдете поєднання всіх згаданих критеріїв для надання належного рівня послуг у стоматології. На сьогодні, в процесах протезування ми пропонуємо нашим пацієнтам зубні імпланти MegaGen ціни на які на 100% співвідносяться з якістю. 

Чому наші ортодонти віддають перевагу саме південнокорейській системі імплантації? Цьому є низка пояснень, що розкриває основні переваги:

Як встановлюють імпланти МегаДжен у Черкасах у клініці “Stomadeus”

З моменту виходу на світовий ринок (з 2009 року) південнокорейську систему імплантації було встановлено за загальним підрахунком понад 5 мільярдам людей у ​​96 країнах. Українські лікарі також не відстають від міжнародних тенденцій. Стоматологи “Стомадеус” пройшли сертифікацію у навчальних центрах від виробника MegaGen. Тому наші фахівці точно знайомі з вимогами та особливостями у сфері застосування цієї системи імплантації. 

Наявність у нашій клініці апарату-томографа для КТ дає можливість здійснювати як одномоментну імплантацію, так і двоетапну. Встановлення корейських імплантів Мегаджен рекомендується навіть за відсутності одного зуба у ряду. Несвоєчасне звернення пацієнтів із цією проблемою може призвести (і призводить у 99% випадків) до сумних наслідків:

Наявність у нашій клініці у Черкасах ультрасучасного стоматологічного обладнання дає можливість досвідченим стоматологам-хірургам встановлювати імпланти MegaGen під ключ із забезпеченням усіх процедурних етапів в одному місці. Для пацієнта це означає, що процес імплантації суттєво скорочується за часом і займає в середньому 20-40 хвилин для одного зуба. 

Процес протезування проходить кілька чітко визначених стадій:

  1. Попередня консультація, збирання анамнезу, огляд, проведення за необхідності клінічних досліджень (зокрема і КТ). 3D діагностика щелепи виконується на сучасному томографі безпосередньо в нашій клініці, що робить це більш комфортним для пацієнта та суттєво знижує вартість за послугу (порівняно з окремим проведенням КТ в інших центрах).
  2. Після підготовчих робіт імплантолог формує ясна та встановлює зубні імпланти MegaGen (Мегаген, Мегаджен). Відбувається установка під місцевою анестезією. 
  3. Далі слідує процес загоєння. Триває він у всіх індивідуально залежно від віку, особливостей реакцій організму та клінічної картини на момент початку лікування. Під час загоєння ми рекомендуємо здійснювати профілактичні візити до ортодонту для контролю.
  4. Виготовлення та встановлення коронки. Виробництво протезів виконується персонально під кожний випадок. Ми проводимо попередню перевірку прикусу та коригуємо його у процесі протезування.
  5. Завершальний етап – контрольний. Після закінчення імплантації необхідно раз на півроку відвідувати ортодонт з метою здійснення контролю за станом протеза та профілактики зубних хвороб. 

Яка середня вартість встановлення зубних імплантів MegaGen у Черкасах?

Вартість імплантації у нашій клініці визначається завжди індивідуально. Її розмір – це ключове питання для кожного пацієнта. Тому на первинній консультації після визначення плану лікування ми завжди робимо зрозумілий для вас прорахунок. 

Ціна встановлення імплантів МегаДжен складається із безпосередньо прайсу за імпланти плюс вартості роботи стоматолога-хірурга, а також додаткових процедур (у разі їх необхідності).

Клініка “Стомадеус” у Черкасах пропонує послуги з встановлення південнокорейської системи Мега Джен від 13 000 грн. З повним переліком цін на всі наші послуги можна ознайомитись на сайті або уточнити у наших менеджерів за телефоном.

Якщо вам потрібна кваліфікована сучасна стоматологія XXI століття – ласкаво просимо до нашої клініки!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: