Де можна зробити 3d знімок зубів у Черкасах

Звичайний візуальний огляд стану зубів стоматологом дає лише 50% інформації про їхнє здоров’я. Тому для більш точної та прицільної діагностики використовують 2д та 3д знімки. Стандартна ортопантомограма (ОПТГ) дає можливість визначити стан зубів, кореневої системи, тканин усередині зуба та кісток обох щелеп. Панорамний знімок покаже візуалізацію у двомірному просторі, з його допомогою можна діагностувати нескладні перебіги запальних процесів, дати оцінку стану навколозубних тканин та побачити наявність захворювань зуба. Тим не менш, є низка випадків, коли комп’ютерна томографія є незамінною. 

Для мешканців Черкас питання де зробити 3д знімок зубів за адекватною ціною та за допомогою нового обладнання вирішується просто. Ті, хто цінують професійний підхід, висококваліфікованих спеціалістів, теплу атмосферу та турботу про клієнта – звертаються до стоматологічної клініки «Стомадеус» (на вул. В. Чорновола 9/1). Тут сучасне діагностичне обладнання вдало поєднується з уважним та дбайливим ставленням до пацієнта. Основними перевагами клініки вважаються:

Панорамний знімок 3д зубів у клініці «Стомадеус» здійснюється за допомогою високоточного томографа останнього покоління. Тривалість процедури приблизно 1-2 хвилини після запуску обладнання. Клієнт отримує результати на спеціальному носії, інформація на якому є власністю пацієнта. Надалі її можна використовувати для відстеження динаміки змін, а також надати сторонньому фахівцю для діагностики. 

Навіщо робити КТ 3д знімок зубів? Коли він справді необхідний?

У сучасній стоматології є низка випадків, коли комп’ютерна томографія щелепи є необхідною. В наведених нижче випадках її виконання суттєво полегшує діагностику, робить її більш точною та виключає проведення інвазивних методів обстеження. Результат томографії зубів – тривимірне зображення у кількох проекціях. Лікар-стоматолог має можливість не тільки побачити зуб з усіх боків, а й заглянути «всередину» на необхідну глибину та повноцінно оцінити стан зубних тканин, емалі, розташування каналів тощо.

Коли потрібно зробити 3д знімок зубів в обов’язковому порядку:

Під час томографії зубної щелепи відбувається точкове опромінення області, що досліджується. При цьому доза випромінювання для пацієнта – мізерно мала:

Є категорії пацієнтів, яким не рекомендується комп’ютерна томографія щелепи знімок зубів 3d також не рекомендовані рентгенологічні дослідження будь-якого характеру):

Скільки коштує 3д знімок зубів у Черкасах?

Виконується КТ у спеціально обладнаному кабінеті клініки. Ми використовуємо комп’ютерний томограф із широким функціоналом останнього покоління. Його робота абсолютно безпечна для здоров’я як дорослої людини, так і дитини. Доза опромінення є суворо визначеною і мізерно малою. Анатомічні знімки у 3-вимірній проекції суттєво прискорюють та полегшують процес діагностики на будь-якому етапі. У Черкасах ви можете зробити 3d знімок зубів ціна якого коливається від 250 до 800 грн. 

Остаточна вартість залежить від обсягу досліджуваної області. У клініці «Стомадеус» ми пропонуємо послуги з комп’ютерної томографії:

У стоматологічній клініці «Stomadeus» ви отримуєте знімок 3д зубів ціна якого відповідає нижній межі ринку, а якість обладнання – передовим вимогам. На попередній консультації лікар виконує візуальний огляд та детально інформує пацієнта про необхідні процедури та додаткові дослідження (якщо вони потрібні). 

Якісне лікування та своєчасна профілактика гарантують здоров’я вашим зубам та красу вашої усмішки!

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: